• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Aziz Patrik etkinligi

sleeplesslady

Well-Known Member
Değerli Oyuncumuz wiki sayfalarımızda, Destek sayfalarımızda ilgili açıklamaları bulabilirsiniz. Aynı şekilde duyuru olarak gönderdiğimiz videolarımızı da izleme şansınız varsa oradaki bilgiler de size yardımcı olacaktır.

poweer

Active Member
Ben baştan çözdüm etkinligi.Fakat itiraf etmeliyimki diger etkinliklere göre çok çok kötü...Diger etkinliklerde bu kadar kötü yapılmaz inşallah.Ben ayrıca ilk gün üçüncü seviye yapıp sildim etkinlik binasını çünkü hesaplarıma göre anca 8 seviye oluyordu bende bukadar boktan bir etkinlik yapıldıgını ögrenince sildim etkinlik binasını.Çünkü çok sinirlendim forge of empires yakışmadı.Zaten 1 yılda en fazla 7-8 tane etkinlik binası veriyosun bari adam akıllı etkinlik yap.

Bu etkinliği çözen var mı ilerleyemiyorum
Kardes
festival ve gemi tasima yöneticileri seviye 4 yap diger yöneticileri zorunlu olmadikca seviye 1 de birak ve bu sekilde binalari gelistirerek gidersen ortalama 1,2 veya 1.5 günde 1 yeni kasabaya giderek ilerlersin baskada bir cözümü yok zor bir matamatiksel oyun

refocus

Well-Known Member
5 yıldır oynuyorum en güzel etkinlik diyebilirim. Geçen sene de aynı yorumu yapmıştım. Top atıp-kurbağa zıplatmaktan daha çok akıl-strateji istiyor.. Sürekli kasaba da açabilirsiniz- kasabanın sonunda 6 kasayı da açabilirsiniz. Dediğim gibi tamamen strateji meselesi..
Edit: Bu arada 10.seviye oluyor bina, elmas harcamadan..

Sensei

Well-Known Member
strateji oyunu sevenlerin hoşuna giden bir etkinlik bence. biraz hesap yapıp doğru yol izlenirse son seviyeye binaya ulaşılır gibi duruyor. refocus a katılıyorum, benimde en keyif aldığım etkinliklerden

El Ajedrecista

Active Member
oyun zor değil ama kolayca ilerleyebilmek için idle türündeki oyunların çalışma mantığına aşina olmak gerekiyor. üstteki yorumlara katılıyorum. benim de en sevdiğim etkinliklerden biri oldu. tamamen olasılığa ve şansa dayalı olacağına böyle hesaplı kitaplı etkinlikler olsun.

Jonah

Well-Known Member
Hesap kitap sonunda, etkinliğin son gününe kadar 1900 küp daha biriktirip 10. Seviyeye çıkarabiliyorum. Bu etkinliği ilk kez oynadığım için başta biraz kafa karışıklığı yaşamadım değil. İlk kasaba bitiminde, ödül sistemini tam anlayamadığım için kiti almadan 700 küpü boşa harcamış oldum.