• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Aynı oyuncuya aynı gün 2 defa saldırı yapmak

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Aynı oyuncuya 24 saat içinde 2.ci kez saldırı yapmak mümkün değil.saldırı üzerine kurulu böyle bir oyunda günde 1 defa lık saldırı hakkı saçma.Oyuna yeni devasa bina ilemi eklenir bilemiyorum ama günde 2 defa saldırı hakkı tanınması gerekir.ilk saldırıda 1 tane yağma yapınca gözümüz yağma yapamadığımız biten diğer hasatlarda kalıyor ;)

refocus

Well-Known Member
Aynı oyuncuya 24 saat içinde 2.ci kez saldırı yapmak mümkün değil.saldırı üzerine kurulu böyle bir oyunda günde 1 defa lık saldırı hakkı saçma.Oyuna yeni devasa bina ilemi eklenir bilemiyorum ama günde 2 defa saldırı hakkı tanınması gerekir.ilk saldırıda 1 tane yağma yapınca gözümüz yağma yapamadığımız biten diğer hasatlarda kalıyor ;)
ikinci bir emre kadar yeni öneriler kapatılmıştı ama kesinlikle katılıyorum.. Bence de 2.saldırı ya da 2.yağma hakkı verilmeli Galata nasıl engelliyorsa, yeni bina da fazladan yağma hakkı vermeli..!

sleeplesslady

Well-Known Member
Oyun temel yapısını değiştirecek öneriler kabul edilmiyor maalesef. Ben bu konuyu genel tartışma ortamına taşıyorum, eğer ilgi çeken bir konu olursa, yine de öneri olarak raporlarız.

Ismail007

Member
Benden duymuş olmayın ikinci üçüncü beşinci saldırı cm falan yapanları ben oyunda gördüm. Nasıl yapıldığını da öğrendim ama kesinlikle söylemem de yapmam da. Bu bir oyun açığı. Böyle yapan oyunculara rastlarsanız destek sisteminden hemen şikayet ediniz :D

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Benden duymuş olmayın ikinci üçüncü beşinci saldırı cm falan yapanları ben oyunda gördüm. Nasıl yapıldığını da öğrendim ama kesinlikle söylemem de yapmam da. Bu bir oyun açığı. Böyle yapan oyunculara rastlarsanız destek sisteminden hemen şikayet ediniz :D
Böyle bişey mümkün değil dostum

Ismail007

Member
Mümkün. Yapanları biliyorum. Aynı adam aynı gün içinde 5 binamı cm etti. Cm ettiği gibi 5 yağma da atabilir, hatta günde 5 defa hasat bile alabilir. Nasıl yapıldığını da merak ettim öğrendim. Adminler de biliyordur bu açığı gerçi ama isterlerse sadece onlara anlatabilirim.

Ismail007

Member
Belki oyunda dikkatini çekmiştir. Bazı oyuncular gereğinden çok hızlı gelişiyorlar. 24 saat makine başında nöbet tutsan yetişemiyorsun hızlarına. Depoları kısa zamanda fp doluyor, stoklarından ürünler taşıyor. Yani illa dikkatini çekmiştir. ;)

sleeplesslady

Well-Known Member
Mümkün. Yapanları biliyorum. Aynı adam aynı gün içinde 5 binamı cm etti. Cm ettiği gibi 5 yağma da atabilir, hatta günde 5 defa hasat bile alabilir. Nasıl yapıldığını da merak ettim öğrendim. Adminler de biliyordur bu açığı gerçi ama isterlerse sadece onlara anlatabilirim.
Böyle bir işlem mümkün değil kaldı ki şimdiye kadar hiç rastlmadık, hiç bu konuda bildirim de almadık. Bu konuyu bizzat yaşadıysanız, bize bildirim açarak iletebilirsiniz. Bizzat yaşamadıysanız, diğer oyuncularımız şaka yapmış olabilirler.

1.Legion

Well-Known Member
bugün benim başıma geldi sabah yağma yaptığım komşuma akşam yeniden yağmaya gidebiliyorum, bu nasıl mümkün olabilir?

sleeplesslady

Well-Known Member
bugün benim başıma geldi sabah yağma yaptığım komşuma akşam yeniden yağmaya gidebiliyorum, bu nasıl mümkün olabilir?
ikinci kere saldırmış olabilir misiniz; bir önceki saldırınızdan sonra 24 saat yağma yapma hakkınız var; diyelim dün 18:00'de saldırdınız ama ilgili yağmayı bugün sabah 10:00'da yaptınız; sonrasında bugün 18:00'den sonra tekrar saldırı ve yağma yapma hakkına sahip olursunuz.

refocus

Well-Known Member
Aynı dakikada 2 kere yağmaladığım oldu. Ama bu Saldırdığım kişinin hasatını saldırımdan 1 dakika öncesinde toplamasından kaynaklı. 24 saat sonra saldırmadan şehri açıldı yağmaladım. Sonra tekrar saldırdım tekrar yağmaladım. Bu günde 2 yağma demek değil. 48 saatte 2 yağma demek.

Son düzenleme:

1.Legion

Well-Known Member
ikinci kere saldırmış olabilir misiniz; bir önceki saldırınızdan sonra 24 saat yağma yapma hakkınız var; diyelim dün 18:00'de saldırdınız ama ilgili yağmayı bugün sabah 10:00'da yaptınız; sonrasında bugün 18:00'den sonra tekrar saldırı ve yağma yapma hakkına sahip olursunuz.
Olabilir emin değilim...