• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Aynı internet üzerinden devasalara FP basma

prejiva

Member
Merhaba arkadaşlar kardesime de yeni bir oyun hesabı açtık ve aynı bilgisayardan hesaplarımızı oynuyoruz. Kardesim kendi hesabına girdi ve benim devasa binamdan sıra alacaktı fakat "aynı internet üzerinden hesaplara FP basılamaz" gibisinden bir uyarıyla karşılaştık. Burada herhangi bir etik olmayan destek yoktu. Kardesim devasa binamdan sıra alacaktı ama oyun izin vermedi. Bu şimdi ne olacak kardeşim benim devasa binalarımdan ozalit alamayacak mı ve ceza alacak mı?

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Ortak Ip Bildirimi yaparak kardeşiniz ve siz oynayabilirsiniz ancak birbirinize yardim edemezsiniz.. Arkadaşlarınızın binasina fp atabilir ozalit alabilirsiniz.

Oyun kurallari gereğince haksiz kazanç elde edilmemesi adına bir cihaz üzerinden iki hesap işletilmesine izin verilmiyor..Sadece kendi oyunlarının kontrolünü sağlamak şartı ile oyuncuların aynı bilgisayarı ve aynı internet bağlantısını kullanmalarına izin verilir ki bu durumu destek sistemine ayri bir ticket açarak bildirmelisiniz.

Oyun Kuralları buradan oyun kurallarını okuyabilirsiniz.. Her oyuncu bir hesap açtığında şartları(Şartlar ve Kurallar) kabul etmiştir. Ceza verilebilecek bir durum varsa destek sisteminin hesabı kapatma yetkisi vardır.. Ayrıntılı bilgi isterseniz Destek Sistemine ticket açabilirsiniz.

DeletedUser35325

Guest
Merhaba arkadaşlar kardesime de yeni bir oyun hesabı açtık ve aynı bilgisayardan hesaplarımızı oynuyoruz. Kardesim kendi hesabına girdi ve benim devasa binamdan sıra alacaktı fakat "aynı internet üzerinden hesaplara FP basılamaz" gibisinden bir uyarıyla karşılaştık. Burada herhangi bir etik olmayan destek yoktu. Kardesim devasa binamdan sıra alacaktı ama oyun izin vermedi. Bu şimdi ne olacak kardeşim benim devasa binalarımdan ozalit alamayacak mı ve ceza alacak mı?
Şu an için birbirinize FP atamıyor olabilirsiniz. Bunu belirtici bir yazı yazacaksın. İki ayrı hesabın olduğunu biliyorlarsa (bu karşılıklı mesajlardan bile gayet anlaşılır) önce FP atmaya izin verecekler sonra bir sabah iki köyde hesap dondurup devasalarını silecekler. Hep böyle olmuştur. Birbirinize attığınızdan fazlasını silecekler. Karşılıklı FP yapmamanı öneririm.