• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Aynı cıkan ozalit setleri

• Konuyu başlatan DeletedUser35412
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser35412

Guest
merhaba yöneticiler sizden bi sey rica ede bilrmiyim devsa binada cogu zaman motive ve cila yaparken aynı ozalit setleri cıkıyo ve o da biz oyuncuların devasa bina kurma sansını azaldıyo ama o cıkan ozalit setinden belki 5 defa aynısı cıkmıs ama en kötüsüde su ki ticaret yaparken ozalit ticareti cogu zaman yine aynı ozalit seti cıkıyo ben isterim ki su soru çözülsün aynı ozalit seti cıkmasın ve güncülemde bu sorunu da dikkate almağınıs isterim lütfen su sorunun cözülmesini isterim iyi günler hoscakalın:D

DeletedUser35412

Guest
gercekdende bende isterim oyuncular ama onların kararı önemli

DeletedUser35412

Guest
sizde deyerli oyuncular yanıtlarınızı askik etmeyin

serdalca08

Well-Known Member
Selam kolay gelsin.Hiç yönetici ,idareci,ceosu,şu su kuşu aramana gerek yok.Yapacağını iş basit ark devasalı şehrine kurmak ve ilerletmek ,2. olarak yağmur devasasını kurman .Hadi olmadı tecrübeli güzide birçok loncaları içinde barındırıyor sunucu .Sende bu loncalara ait olman gerek.Göreceksiniz ki özalite bal kaymak artı deneyim olarak karşınıza çıkacak .

DeletedUser35412

Guest
serdalca ben loncada diyilim.yazdigin teklifde amade ederim iyi karsiliyorum teklifinizi ama kutsal abi de dogru soyluyor hic diyilse 200 elmasi ozalite harcamayalim