• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Anket Arkeoloji Etkinliği 2020 anketi

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Toplam oy kullanan
    146

pelin the great

Well-Known Member
merhaba, lütfen bir daha arkeoloji etkinliği gelmesin. hem uğraştıyor, hem vakit yiyor hem de ödüller çok kötüydü. yani hem ana görevi yap, hem 50 tane kil tablet görevini yap, hem kazma kürek al otur kumları kaz, üstüne de güzel bir şey gelmesin. bu kadar çok uğraştıran, bu kadar çok vakit yiyen, artık bıktırıp sıkıcı hale gelen, bir de üstüne adam akıllı hiçbir şey vermeyen başka etkinlik görmedim. şahmat gelmedi zaten kandırdınız, başka düyadaki hesabım için dilek kuyusu arıyorum o da gelmedi. ödüller leşti. zeplin de işe yaramaz. nefret ettim oyunu bırakacaktım nerdeyse..

Captain Jack

Active Member
Kaybeden INNO oldu .(nokta)
Etkinlige Sahmat meydani icin katildim bina özelligi zaten kötü idi kimse kalkipta binaya iyi demesin. Sayac döndügünde sok oldum olmaz deyip pc 3 defa resat attim. Inno bizi sok ettin kiniyoruz seni,
Iletisim ve bilgilendirme eksikliginden 1 kinama ihtar ile ödüllendirdim
Söylenilen vaad edilen ödülü cikarmamaktan 1 kinama ihtar ile ödüllendirdim
Bina görevlerinde kötü ödül koymaktan 1 kinama ihtar ile ödüllendirdim
Betaya ayri Cigarta ayri muameleden yani Adaletsiz olmanizdan 1 kinama ihtar ile ödüllendirdim
Bir etkitlik sonrasi bu kadar tepkiyi hak edecek ne yaptik deyip uygulama hatasini gidermediginiz icin 1 kinama ihtar ile ödüllendirdim.
Toplamda 5 kinam. ödül aldiniz iyi günlerde kullanin

DeletedUser35626

Guest
yan ödüller de iyiydi. Genel olarak beğendim ancak 60 görev bayağı uzun geldi sıkıldık

El Ajedrecista

Active Member
etkinlikten bir tek ben memnun kaldım sanırım. şah-mattan haberim yoktu o yüzden belki ben de malzemeleri son gün için bekletebilirdim. isyan eden arkadaşlara hak veriyorum. yine de bence etkinlikten gelen binalar güzeldi. ayrıca çok sayıda madalya ve antika ögesi çıktı. genel olarak başarılı buldum.

DeletedUser36641

Guest
Genel olarak şikayetim görevlerin hepsini yapsan bile son seviyeye kadar gelemiyorsun Bi yerde tıkanıyor ve insanları elmas almaya zorluyor oyun

DeletedUser33244

Guest
Ödül binaları çok alan kaplıyor. Ayrıca devasa binalarada küçültme kitleri eklense çok iyi olacak.

Enesss33

Member
Genel olarak çağıma göre güzel ödüller topladim fakat görevlerin neredeyse yarısı üretim istiyodu üstelik bazilari 8 saatlik üretimler.. Bu da ödül toplamayi sıkıcı bi hale getirdi.ayrica killerin bir tanesi hariç hepsini topladim ama o bir kil yüzünden ödülü alamadim diyebilirim.killerde dağılım çok sacmaydi bi tanesinden 6 tane buldum daha önce de dedigim gibi bi tanesi de hic cikmadi karsima...

ARKEOLOGENATOR

Well-Known Member
Beta da sah-mat ödülü vardı. Bilindiği üzere beta test sunucusudur. Burada günlük gelecek ödülleri değiştirmek ile test sunucusu bağdaştırılamaz. Ödüller test edilmez kısacası. Herkesin evde olması, yeni oyuncuların artması ve elmas harcama oranları ortada şah mat binasınıda kaldırmak güzel bir planlama oldu tabi.

ÇokFena

Well-Known Member
etkinlikten bir tek ben memnun kaldım sanırım. şah-mattan haberim yoktu o yüzden belki ben de malzemeleri son gün için bekletebilirdim. isyan eden arkadaşlara hak veriyorum. yine de bence etkinlikten gelen binalar güzeldi. ayrıca çok sayıda madalya ve antika ögesi çıktı. genel olarak başarılı buldum.
Benimde haberim yoktu:D ürünler çok pahalı ikide bir bina kur

DeletedUser31283

Guest
Şahmat innogames'in bize kazığı oldu resmen.. Çoğu oyuncu o binayı bekliyordu

DeletedUser34573

Guest
Bende senin gibi dusunuyorum.
Cunku sah mat tan daha karli oldugunu dusundugum atli karincadan (%8 saldiri %8 savunma bonusu toplamda %16 ediyor) 16 adet aldim isteyen sehrime bakabilir.
Etkinlikte sah mati bekleyen arkadaslar icin gercektende hayal kırıklığı olmuş. Bu durum kesinlikle beta surumunde gosterildigi icin olustu. Bu durumun olusmamasi icinde oyun yoneticilerinin oyunculari uyarmalari gerekirdi. Eger bende sah mati bekleyipte tum parsomenlerin cöp oldugunu gorseydim eminim bende ayni tepkiyi gosterirdim.

DeletedUser36931

Guest
Iyi gunler, dunya fuarinin gecen seneden 7.seviyede kalmis olmasi ve bu sene +2 seviye bulmam sansizligimdi, diger dunyada yeni kurdugum sehirde atli karincada cok cikti :))etkinlik guzeldi, tebrik ederim

akucumen

Well-Known Member
Neyse ki teknoloji geliştirin alternatifi vardı. Uzay çağı marsa geçtim. 2 aydır ne teknoloji açabiliyorum, ne de Uzay çağı ürünü üretebiliyorum. Arazide aval aval dolaşıyorum.

DeletedUser30108

Guest
BETA da Şah Mat Meydanını verip burada vermemek oyunculara yapılan bir haksızlıktı. Geçmiş etkinliklerde de bazı ödüller değiştiriliyordu ancak değişen ödüller genelde etkisi fazla olmayan oyuncuların beklentisini etkilemeyen ödüller oluyordu.
Özellikle Lonca Savaş Alanı başladıktan sonra Saldırı ordusu için saldırı özellikli binaların değeri çok arttı. Ancak oyun kurucular hala savunma ordusu için savunma ya da savunma ordusu için saldırı özellikli binalar ya da ödüller vermekte ısrar ediyor.
Şehir savunmasına önem veren kaç oyuncu kaldı?
Şehir savunmasının bu oyunda online süresi fazla olan hangi oyuncu için bir önemi var?
Oyuncular Saldırı ordusu için Saldırı peşinde bunu operatörler adminler oyun yöneticileri görmüyor mu?
Değerli oyun yöneticilerinin (yurtdışı) bu etkinlikte yaşattıkları hayal kırıklığını telafi edeceklerini umut ediyorum.
BETA daki futbol etkinliğindeki Hipodromun özellikleri de yine kimseyi memnun etmeyecek. O kadar yer kaplayan binanın vereceği günlük ödüllerde güncelleme yapılmasını ısrarla öneriyorum.
Saygılarımla.