• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Anket Arkeoloji Etkinliği 2020 anketi

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Toplam oy kullanan
    146

DeletedUser37015

Guest
Evet zeplin değerli bir bina önemli olanda etkinliği tamamlamak için gayret göstermekti fakat herkes gibi bende şah mat gelecek diye son güne kadar beklettim fakat gelmedi büyük kandırmaca oldu bu bize. Ayrıca açılan tabletler inanılmaz saçma 5 dünyada oynadım hepsinde eksikler var. Hiçbiri tamamlanmadı 5600 parşömen kullanıp nasıl tamamlayamadım o da ayrı bir konu... Kesinlikle oyum başarısız yönde.

DeletedUser36711

Guest
Evet, foe çalışanları ya da adminleri kendilerini bir daha beceriksiz ve zavallı olduklarını ispatladılar. Evet, bravo! Ayakta alkışlıyorum. Şu basit oyunu eğlenceli hale getirmek için ufak geliştirme yapmalarını geçtim dahası her etkinliğin içine etme konusunda üstlerine yok, tam manası ile mallar desem yeridir. Siz foe çalışanları ve adminleri sizi beceriksizliginiz istikrarı için ayrıca alkışlıyorum. Böyle devam! Hazirandaki etkinlikte yine beceriksizliginizi göstermemizi ve kendi malliginizi ispatlayacaginizdan hiç şüphem yok.

DeletedUser36711

Guest
Bu foe çalışanları ya da adminleri o kadar zavallılar ve beceriksizler ki şu basit oyunu eğlenceli hale getirmelerini geçtim dahası her etkinlikte istikrarlı bir şekilde daha kötü yapma konusunda üstlerine yok. Maşaallah!!! Bravo!! Ayakta alkışlıyorum. Beceriksizliğini ve zavallı davranışlarının Haziran etkinliğinde de devam ettirecekerinde hiç şüphem yok. Diyeceğim şu ki, aynen böyle devam sizi beceriksiz foe adminleri ve çalışanlar.

ızdırap

Well-Known Member
altın ve gümüş kil tableti gelmedi bana o yüzden yeni avatarı alamadım.ödüller şah-mat, mermer kraliyet , botanik kubbe, kazananlar plazası ve atlı karınca lardan yoğunlukta oluşabilirdi.atlı karınca vardı ama diğer saydıklarımda nda ağırlıkta olması muhteşem olabilirdi.
ayrıca bu saydığım etkinlik binalarına dikkat ettim hep para veriyorlar erzak veren etkinlik binaları çok nadir.

DeletedUser35641

Guest
Yaptığınız Bu Etkinlikten Kendinizi Övüyor Musunuz ?
Bu Etkinliği Dahaa Berbat Hale Getire Bilirdiniz.
Bu Beta Test Sunucusunu Kapatın Öyle Etkinlik Yapın.
Beta Test Sunucusunda Gösterdiğiniz Ödülleri Diğer Sunucularda Çıkması Gerekiyor
Ne Halt Yemeye BETA TEST SUNUCUSUNU Yaptınız.
Millet sizin yüzünüzden parşömenlerini çöp etti .!!!!
İSTEMEDİĞİNİZ ÖDÜLLERİ ETKİNLİKLERE KOYMAYIN MİLLETİ YANILTMAYIN !!!
BRAVO ETKİNLİĞİ MAFFETTİNİZ...!

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
arkadaşlar hiç bir yetkili size Şah-Mat kesin gelecek diye bir bilgi verdi mi ? HAYIR

Bu sitem niye ? Beta bu oyunun test etme kısmı :) Orada olan bir çok şey Tr ve diğer serverlarda yok.. bununda olmamış olması sizleri şaşırtmamalı. Beklemek ve ya beklememek sizin tekelinizde kendi tercihlerininiz yüzünden başkalarını suçlayamazsınız değil mi :)

DeletedUser36711

Guest
arkadaşlar hiç bir yetkili size Şah-Mat kesin gelecek diye bir bilgi verdi mi ? HAYIR

Bu sitem niye ? Beta bu oyunun test etme kısmı :) Orada olan bir çok şey Tr ve diğer serverlarda yok.. bununda olmamış olması sizleri şaşırtmamalı. Beklemek ve ya beklememek sizin tekelinizde kendi tercihlerininiz yüzünden başkalarını suçlayamazsınız değil mi :)
Bu günlik ödulleri yayinlamaktan aciz zavallilara ve beceriksizlere ne demli. Güzelce bu form a öncesinden eklesinler ki de herkes ona gore davransınlar demi. Ama, yok! Çöp hediyeler verip çocuk kandırır gibi zavalli davranışlarına ne demeli peki. Çöp hediyelerini kendilerine saklasınlar da belke kendilerine lazım olur.

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Bu günlik ödulleri yayinlamaktan aciz zavallilara ve beceriksizlere ne demli. Güzelce bu form a öncesinden eklesinler ki de herkes ona gore davransınlar demi. Ama, yok! Çöp hediyeler verip çocuk kandırır gibi zavalli davranışlarına ne demeli peki. Çöp hediyelerini kendilerine saklasınlar da belke kendilerine lazım olur.

hiç bir serverde bu ödüller paylaşılmadı. Sadece görev listesine erişim sağlanabildi. Sunucu da kesin bu ödüller gelicek yazmıyor değişiklik gösterebilir..

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Her etkinlikte çıkan dilek kuyusu bu etkinlikte neden çıkmadı? Etkinlikte çıkan ödüller daha iyi olabilirdi. Özellikle dilek kuyusu bekleyen oyuncular hayal kırıklığına uğradı...
haklısın ancak bir yandanda iyi oldu dilek kuyusu küçültmesi geldi ve hali hazırda olan dilek kuyularını küçülterek daha çok dilek kuyusu kurabileceğiz..

DeletedUser36711

Guest
hiç bir serverde bu ödüller paylaşılmadı. Sadece görev listesine erişim sağlanabildi. Sunucu da kesin bu ödüller gelicek yazmıyor değişiklik gösterebilir..
Evet, dediğin gibi bu onları daha da beceriksiz yapar. Niye paylaşmıyorlar ki. Diyelim paylaşmıyorlar. Ama benim bazi tanıdıklarım sizin dediklerinizin tam aksini söylüyor. Yani onlarda hangi gün hangi ödül geleceklerini biliyorlar idi isterseniz buraya da yayınlarım. Sonuc, bilmeyenlere çöp hediyeler, ne yani, çocuk gibi kaldırılacak miyiz? Peki, hadi haklisiniz diyelim. Niye biz gorevkeri baksa serverlardan yabanci dilden tercume yapiyoruz ki. Zavallı foe adminleri neden forma öncesinden eklemiyorlar. Niye hangi ödüllerin ne zaman geleceklerini buraya eklemiyorlar ki çok gizli istihbarat mi bu. Yani gizleyerek doğru yaptıklarının kanısında misiniz?

DeletedUser36592

Guest
her anlamda rezalet bir etkinlikti ana binasından tut günlük ödüllerden görevlere kadar etkinlik binası kapladığı alanı hak edecek özelliklere sahip değil kesinlikle neredeyse kurmayacaktım bari ana binayı adam akıllı yapın. Görevlerde hep üretim üzerineydi şehrimden bina silip erzak binası koymak zorunda kaldım tam bir rezillik bunların üstüne birde ödüllere önceden göstermenize rağmen ödüllere şah mat koymadınız, dalga geçer gibi de elmasla sattınız bu kadar düşebileceğinizi düşünmemiştim helal olsun.

M1 Grand

Well-Known Member
Genel olarak başarısız bir etkinlikti, atlıkarınca dışında kayda değer bir ödül yoktu. Zeplinin verdiği bonuslar düşük, görevler sıkıcıydı. Bol bol sıradan kil tabletler geldi ancak gümüş ve altın kil tablet neredeyse gelmedi sonuç olarak tarihçi görevini de yapamadım. Şat-mat bekleyenleri de hayal kırıklığına uğrattınız, o kadar görev yap parşömen topla şah-mat yok. Elde patladı parşömenler :)