• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Anket Arkeoloji Etkinliği 2020 anketi

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Toplam oy kullanan
    146

DeletedUser34832

Guest
ZeppelinLogo3.png

Değerli oyuncularımız 2020 yılı Arkeoloji etkinliğini değerlendirmeniz için oluşturduğumuz bu ankete katılın ve dilerseniz anket altına düşünce ve tecrübelerinizi yazarak bizimle paylaşın.
Anket seçenekleri çoklu seçim için açık bırakıldı, dilediğiniz seçenekleri aktif ederek oy kullanabilirsiniz.

istanbluee

New Member
Slm,
Yahu Pc başın da ölelim mi?
kimseye değil sadece oyunamı vakit ayıralım?
zaten şehirde her şey dip dipe bir de Eşek ölüsü kadar zeplin yapmışlar nereye sokalım?
atıyorum büyük binalardan birine hava da ek olarak yapılsaydı olmaz mıydı?
genişleme yok ama devasa binaları ekle ekle nereye kadar?
dolar olmuş 7 tl ekmek değil elmas mı alalım? bu duygu ve düsüncelerimizi ilertirseniz sevinirim.
iyi çalışmalar.

chel13

Member
görevlerde sürekli zaman süreli üretim istendi. 2 görevden birisi süre içeriyordu. bu kısım sıkıcıydı. etkinlik ana binası ebat olarak bütük olmasına rağmen verdikleri yeterli değildi. özellikle saldırı bonusu olan binalar verilmesini bekliyoruz. yine de elinize sağlık.

DeletedUser34573

Guest
Genel olarak basarili bir etkinlik ancak tablet bulmada duzenli dagilim yoktu bazi tabletlerden 11 adet buldum bazilarindan 1 veya 2 adet buldum ama alt sira sondan 1 onceki tabletten 1 tane bile cikmadi tum gorevleri yaptigim halde1 tablet yuzunden tablet ozel ödülünü alamadim. Eger duzenli dagilim olsaydi 4 defa tablet ozel odulunu alabilirdim.

DeletedUser31255

Guest
oyuncuların bir çoğunu mağdur ettiler.
şah mat gelecek diye bekleyip son gün süreli görevleri bitirmek imkansız.
bilgi almak için soru sorulduğun da kem küm ediliyor.
Beta olayın da yapıp burada yapmamak açıkça oyunculara karşı haksızlık olmuyor mu?
ben ve arkadaşlarım kendimizi resmen kandırılmış hissettik.
bina çok büyük ve koyacak yer bulmak imkansız genişleme yetersiz bu binaları neden hala kocaman kocaman yapılıyor ki?
bu duygu düşüncelerimizi iletirseniz seviniriz.
iyi çalışmalar.

Ballistic

Well-Known Member
Varımı yogumu gençliğimi fuar için harcadım ana şehrimde 9da kaldı yan şehirde 10 oldu neyse o da benim şansızlığım ama tabletler tam bir fiyasko tek bir tablet yüzünden 3-4 kere yapabilecegim seti yapamadım.

karakurt 54

Member
bir çok arkadaşın dediği gibi beta da sahmat vardı buraya gelmedi.surekli uretim ile ilgili görevler sıkıcı bina buyuk alan sıkıntısı herkes te var..geçmiş etkinliklerde verilen binalara yükseltme verilse iyi olurdu ..artık saldırı binasından çok saldırı savunma binaları verilmeli suan betada futbol etkinliğinde bu bina var ama sadece 11 savunma vermekte ...artık ayın ateşleri değişmeli sehri savunurkene değilde saldırı savunma vermeli

Captain Jack

Active Member
Değerli oyuncularımız 2020 yılı Arkeoloji etkinliğini değerlendirmeniz için oluşturduğumuz bu ankete katılın ve dilerseniz anket altına düşünce ve tecrübelerinizi yazarak bizimle paylaşın.
Anket seçenekleri çoklu seçim için açık bırakıldı, dilediğiniz seçenekleri aktif ederek oy kullanabilirsiniz.
Sahmat gelecek diye tüm bekledik ve tüm parsomenler cöp oldu üstüne anketmi berbatsiniz bu uygulama adil olmadi aldatmak oldu

DeletedUser32694

Guest
Her kil tabletten 7-8 görev tamamlarken elmasa kıyıp yaptık Lakin bir tek altın tablet çıkmadı. 6 dünyada sadece 2 tanesinde çıkıp diğerlerinin çıkmaması da çok manidardı. Tarihçi ödülünü hiçbirinde alamadım. Betada şahmat çıkacak diye parşömenleri biriktir ve sonra yenileme kiti çıkar. Kısaca rezil bir etkinlikti. İşte bu yüzden bir daha etkinliklerde asılmayı düşünmüyorum hele hele elmas harcamayı hiç düşünmüyorum. Zorunuza gidecek ama adminlere yakınlık gösterenlere kıyak çekildiğini düşünüyorum. Loncam da kimsede tarihçi ödülü yok. Yazık oldu emeklere :(((((((((((((((

AVŞARBEYi

Member
Genel kanı ;Betadaki ödüllerin burada da geleceği şeklinde oluyor genelde. Ödüllerin günlerini değiştirseniz de genelde geliyordu.Ama bu etkinlikte herkes şahmatı bekledi parşomenleri bekletti sonrada doğru gelmeyeceği anlaşılınca da hiç ihtiyacı olmayan günlük ödüllere harcamak zorunda kaldı.
Madem şah mat çıkmayacaktı bu etkinliğin başında duyurulabilirdi.
Ayrıca etkinlik boyunca bir defa dahi altın tablet bulamadım betada 2 defa bulduğum halde. Ödüllerin yada tabletlerin çıkma yüzdesini de mi değiştiriyorsunuz acaba.

DeletedUser28367

Guest
etkinliği tamamen bitirdim tabi ama
Etkinlikteki ödüller Betadan farklıydı şah mat binasını gelmedi ve ödüller yetersizdi şah matı burdan etkinlikten karldırıp etkinlik sırasında elmasla vermek ise ayrı bir etik olmayan davranıştı elmas almaya yönlendirmek bu kadar doğru değil
işe yarar bina sayısı 3 veya 4'ü geçmez
bu etkinlikte abartılı olan ise etkinlik görevleri yeni başlamış yada gelişen oyuncular için gereksiz derecede zorluydu bence
kısacası etkinlik çok kötü ve başarısız olarak yapılmış etkinlik
umarım sonraki etkinlik bu kadar berbat ve kötü olmaz
Etkinlikler deki amaç ödülleri her seferinde düşürüp oyuncu kaybetmek ise bu yolda çok başarılı bir etkinlik olmuş :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından: