• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arkadaş Tavernası

• Konuyu başlatan DeletedUser24930
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24930

Guest
Merhaba;

Arkadaş Tavernası ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altında yapabilirsiniz.

İyi Oyunlar

DeletedUser34254

Guest
Oyunu canlı tutan ve güzelleştiren eklentileri yapıyorsunuz bu iyi ancak öncelikle mevcut hediye özelliğini aktif etseniz daha iyi olur kanaatindeyim. Taverna başlayınca inceleyip ona göre yorum yapalım.

DeletedUser35024

Guest
Öneri ilginç.Uygulamada neler olur.Girilip denenebilir bence.

DeletedUser31343

Guest
Betadaki sistem aynen gelişmeden gelirse çok kötü. Günde 5-6 tur tıklamak lazım ki bütün arkadaşları "belki" ziyaret edebilesin. Hangisinin 24 saat zamanının dolduğu belli değil. Dolmuş olsa bile adamın masası doluysa tekrar tekrar tıklaman gerekiyor. Tabi hangisini ziyaret ettiğin de belli olmadığı için, baştan bütün listeyi taramak lazım. Hadi bir dünya olsa neyse. Bütün gün tık tık tık onunla mı uğraşıcaz.

serdalca08

Well-Known Member
Bu uygulama mobilde yok .mobilde oynayan oyuncular düşünülmemiş,dışlanmış bi o kadar da hor görülmüş olarak bi kenara itilmiş .bir çok insan mobilde oyun oynuyor bizleri artık görün
.

DeletedUser31332

Guest
sımdı arkadaslık tavernası hakkında pek bılgı sahıbı degılım yenı guncellemeler bos vakıtlerımızde can sıkıntımızı gıderır umarım sunu belır teyım oncelıkle arkadaslık lıstemızdekı 80 ekleyebılme 40 eklenebılme ozellıgını kayıtsız sartsız 120 ekleyıp eklenebılme toplamda 120 arkadas olarak guncellenmesı gerekmektedır fıkrımce !!!

DeletedUser17206

Guest
arkadaş tavernasında amaç sandalye cogaltmak için elmas harcamamız gerekiyor elması olan daha cok kişi oturtturacak bence parası olan için avantaşlı bi etkinlik ..

DeletedUser25694

Guest
1. aktif olduğunuz dünyada full time ekle çıkar modeli arkadaş listesini renkli ve sınırsız kılabilirsiniz: bununla sınırsız cm ve ozalit imkanı - tilkiler için istenilen uygun binalar için çaktırmadan fp atıp takip imkanı, Türkiye ekle çıkar yozlaşması yapılmazsa sınırsız ticaret tekliflerine ulaşma imkanı,

2. aktif olmadığınız dünyada arkadaş listenizde garanti ve güven politikasıyla günlük 140 küsür tavernanıza misafir edinebilirsiniz: güven ve garantide siz eskisi gibi cm yapar gibi günlük arkadaşınızın tavernasına boş masa bulduğunuzda oturacaksınız ve sütünüzü içeceksiniz sonra onun gün içerisinde sizinkine misafir geleceğine güvenmelisiniz! tek sıkıntı bunda masaların dolu olması ve arada kontrol etmeniz. güvende çare de arkadaş listenizde lonca üyelerinizi bu güven bölgesine almanız, yoksa betada gördük babasını tanımayanlar türüyor misafir ediyor misafir gelmeden kaçıyor!

3.nurdan senin kaygının çözümü de eklediğin arkadaşın önce tavernasını ziyaret edeceksin sonra cm yapacaksın, genel chatte ekleyin diyenlerin arasında yanlışlıkla eklesen de eklediğinin sn de cm yaptığın için altta yardım et butonundan hemen fark edip anında silersin :D aslında oyun yazarları taverna ziyaretinde bululan kişiler üzerine gelindiğinde eklemek için genel chatte uyarı verse çok çok iyi olur.

4. taverna getirileri ise: erzak-para toplamadaki % lik artış sağlması belirli zamanlar için geçerli, inşaa etme ve asker yetiştirmede zaman azaltma bonusu kazanma yine belirli zamanlarda amma tamamen gereksiz olmuş zaten lonca seviyesi ölçüsünde oyuncular buna doymuşken hiç olmamış. benim için asıl gerekli olan saldırı bonusları vermesi özellikle saldıracağınız zaman aralığında seferi veya taaruzu bitirmede yardımcı olacak! bunda da eksik olan sadece aynen üst çağlardaki arkadaşlar bilir, saldırı bonusu veren askeri bina kurduğumuzdaki gibi saldırıda sadece saldırı bonusu veriyor savunma bonusu vermiyor! castel zeus ve katedral gibi hem saldırı hemde savunma bonusu vermiyor. %30 saldırı bonusunun 24 saat verildiği için demiyorum amma ben üst çağdaki askeri bina kurarak da şehrime bunu elde edebilirim !
fakat bunda benim arvahalldeki defans bonusları şuan ki yetmeye bilir, envarterde olan 10 küsür işaret kulesini ve kaplan mağaralarını şehire dikmem gerekebilir :D

sürekli yağma yiyenler içinde şehrin kalkanlı olması da iyi olmuş :D

bonus kullanma için 2 hak 50 tanecik elmasla olması iyi olmuş! malum 5 dünyada oynuyoruz 50x5=250 tanecik fena değil!

5. taverna görüntüleri hulk arkadaşımızın verdiğine ek olarak:
i.hizliresim.com/R1Ebyj.jpg
i.hizliresim.com/jXzvLn.jpg
i.hizliresim.com/DBo8lO.jpg
i.hizliresim.com/Jqd7YY.jpg

serdalca08

Well-Known Member
Şehrine tonla bilgi tapınağı alan insanlar için çıkarılmış etkinlik gibi duruyor zira bu kadar bilgiyi koyupta motivesiz toplamak koyuyodur adama :)
Ödül olarak elmas koyulmamış benim için bi artısı yok fayda yok o kadar insanı motive zaman kaybı kısır döngüyü tekrarlamak için erzak para vs artışı bana bi gelir sağlamaz elmas haricinde kıt kaynakları insanlara sunmuyorsunuz.
3_5 ay cila veya motive de artış yaşansada eski rolanti haline döner oyun .Kolay gelsin.

AyToR

Well-Known Member
betada olay geçmişinden geri ziyaret olmuyor,
umarım burada olur.

daha önce bu sanırım yumurta etkinliği için olay geçmişine monte edilmişti. umarım iade-i ziyaret gelir olay geçmişine :)

Gospodar

Well-Known Member
1- Tavernaya yeni kişiler geldikçe tavernanın doluluk oranını gösteren simge sayfanın üstüne çıkıyor ve görünmüyor. Sürekli sayfayı yenilemek gerekiyor, betada da aynı problem vardı.

2-Betadakinin aksine yeni eklenen oyuncuya ziyaret için 24 saat süre sınırı koyulmuş. Bence çok yanlış. Zaten kimin ziyaret edip etmediğini takip etmenin imkanı yok, sürekli pc başında duracak halimiz de yok. Sınırın kaldırılması gerek ki oyuna zaman harcayan oyuncuların avantajı olsun.

Son düzenleme:

DeletedUser29654

Guest
hiç güzel değil deve cüce oynuyoruz sanki otu r kalk otur kalk gına geldi .d üstelik degmiyor o aldıgımız mükafatın zamanlı olması iyi degıl kalıcı olması lazım tşk by .dd

DeletedUser28906

Guest
İşkence gibi; kimin masasına oturduğumuz belli olsa hiç olmazsa elli kere tıklayıp durmayız; bir işaret olsa masa dolu, daha önce ziyaret edildi falan gibi, kolaylaşacak, ama bu şekilde deli pösteki sayar gibi tıkla dur; hediyeler de pek bir şey ifade etmedi bana

DeletedUser34814

Guest
masasını zıyeret etıgımız arkadasın profılındekı sandalıye kaybolursa cok ıyı olur

yoksa bu taverna muabetı cekılmez gun boyu arkadas lıstesını gezmek zorunda kalıcaz ve bunu kımse yapmaz

prafıldekı sandalıye gıyaret edıldıkten sonra kaybolursa en azından dıger dunyalara gıtme sansımız daha fazla olur die dusunuyorum :p

DeletedUser34843

Guest
Aslında tamamen karşı tarafın insiyatifine bırakılmış bir durum, aynı cila ve motivasyon gibi... ama cila ve motivasyonda ozalit alma durumumuz var, ya tavernada masaya oturunca ne kazanıyoruz...

DeletedUser34843

Guest
biraz önce bir mesaj geldi oyun hataları varsa bildirin diye ama nereye yazacağımı göremedim, bende buraya yazayım dedim...

Alcatraz binasında seviye geçişi bilgilendirmeye bakarsak eğer benim binamda şöyle diyor; ...........Sonraki seviyede 6 para daha üretir. Aslında "para" değil, "birlik" olmalıydı.