• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Raporlandı Arkadaş Tavernası

Ballistic

Well-Known Member
Arkadaş tavernasında 1-2 artış dışında artık kullanılmıyor oyuna yeni başlayan oyuncular bile 1-2 ay sonunda önemsememeye başlıyor. Bir yenilik gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Öncelikle oyuna yeni başlayan veya orta çaglarda olan insanlara yönelik olması şart.
- Erzak üretim süresini kısaltma
- Erzak üretimini 2x yapma şansı
- Ürün üretim süresini kısaltma
- Ürün üretimini 2x yapma şansı
- Saldırı ordusu için savunma
- Savunma ordusu için saldırı
- LSA zayiat engelleme ( Kuşatma kampları oyundan silinirse )
Aklıma gelen öneriler bunlar sizin de aklınıza gelen bir öneri varsa yorumlarda belirtiniz lütfen

Killercasper.

Well-Known Member
Arkadaş tavernasında 1-2 artış dışında artık kullanılmıyor oyuna yeni başlayan oyuncular bile 1-2 ay sonunda önemsememeye başlıyor. Bir yenilik gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Öncelikle oyuna yeni başlayan veya orta çaglarda olan insanlara yönelik olması şart.
Aklıma gelen öneriler bunlar sizin de aklınıza gelen bir öneri varsa yorumlarda belirtiniz lütfen
lsa zaiyat engeleme ve saldırı ve savuma bonusu yükseltme fikirlerine katılıyorum ama malesef öbürleride size destek veremicem kuştma kampları kaldırılmasda getirilmesi gereken bişe

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Merhabalar. Şu anda taverna mağazamızda hali hazırda saldırı ve savunma artışı , erzak artışı, para artışı, inşaat süresini kısaltma ve asker üretimini kısaltma gibi seçenekler mevcut. Diğer seçenekler için ise farklı fikirleriniz varsa duymak isteriz.

1.Legion

Well-Known Member
ilave olarak biriken taverna gümüş ile Antikacı için ticaret parası almayı mümkün kılmak güzel olurdu, çünkü antikacıda ticaret parası biriktirmek bir hayli zor oluyor ama taverna gümüşü ticaret parasına nazaran çok daha hızlı birikiyor... bu sebepten taverna gümüşüyle antikacı ticaret parası alabilmek bence oyunda ki en önemli geliştirme olacaktır.

KralqmaS

Well-Known Member
ilave olarak biriken taverna gümüş ile Antikacı için ticaret parası almayı mümkün kılmak güzel olurdu, çünkü antikacıda ticaret parası biriktirmek bir hayli zor oluyor ama taverna gümüşü ticaret parasına nazaran çok daha hızlı birikiyor... bu sebepten taverna gümüşüyle antikacı ticaret parası alabilmek bence oyunda ki en önemli geliştirme olacaktır.
Kısır döngü olur. Zaten şuanda üst çağlar istediği şeyi alıyor müzayedede, bir de boş yere orta seviyeleri de müzayedede aktif etmeyelim ki alt seviyede kalanların işi zaten zor, bir de onlarla uğraşmasınlar

El Ajedrecista

Active Member
LSA'da yarı yarıya ürünle müzakere olsa güzel olur aslında. Örneğin ürün çarpanı 7 iken %50 indirimle 3.5 yani 4 ürün harcayarak müzakere yapabiliriz.

Zaharyas

Well-Known Member
Aşağıdaki seçenekler eklenirse bence çok güzel olacaktır...
1. Belirli süreliğine ürün üretimini 2x yapma
2. Lonca Seferinde olduğu gibi LSA müzakere için ekstra tur
Evet arkadaşımı bende destekliyorum bence gayet güzel fikirler LSA'da ekstra tur ve belirli süreliğine ürün üretimi iki katına çıkarttırma bence de olmalı çünkü LSA'da Modern çağ olmayınca yapılamıyor modern çağ aşşağısı oyuncular savaşları genellikle kaybediyor ürün kullanmak da istemiyorlar modern çağ ve üzeri oyunculardan duyduğuma göre çok daha kolaylaşıyormuş ama bu diğer oyuncular için geçerli değil müzakere yapmak da çok zor oluyor o yüzden LSA da geliştiremiyorlar alcatraz da inşa edemiyorlar çünkü oyunda ozalit toplayıp devasa bina inşa etmek neredeyse imkansız LSA geliştiremiyor o oyuncularımız yani bence bu yüzden LSA ekstra tur olmalı çok gerekli bence

Jonah

Well-Known Member
Taverna gümüşleri kullanarak, taverna arkadaşları arasında eşya takası yapılabilir. Misal; envanter eşyalarını belli sayısal ya da farklı kriterlerle sınıflandırarak, o eşyaları kendi gruplarında, taverna gümüşü de kullanarak takas talepleri oluşturulabilir.