• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arkadaş Ekleme Sayısının Arttırılması

Gospodar

Well-Known Member
Merhaba, benim gibi yıllardır bu oyunu oynayan oyuncuların şehirlerinde motiveye ihtiyaç duyan bilgi tapınağı, kgb, onur listesi gibi yüzlerce bina var. Arkadaş ekleme sınırı 80 olduğu için bir çok binayı motivesiz olarak toplamak zorunda kalıyoruz. Artık bu sınırın yükseltilmesi, en azından 140 ekleme sınırı, 200 de maksimum arkadaş sayısı olarak güncellenmesi gerektiğini düşünüyorum.

DeletedUser34300

Guest
Oyunu oynayanların sayısı azaldı. Cm sorunu var. Köyde hergün 30 tapınak cmsiz toplanıyor. Tapınaklar artık çöp oldu. Oyun daha çok seviyeli binalara doğru yöneldi. Kiraz bahçesi ile düğmeye bastılar. Eğer Bilgi Tapınağı ve Kutsal Gökyüzü Bahçelerine CM şartı devam ederse silicem binaları. Kesin ve Net bir cevap bekliyoruz oyun yöneticilerinden.
Bilgi Tapınakları ve Kutsal Gökyüzü Bekçilerine CM'nin kaldırılmasını istiyoruz

Gospodar

Well-Known Member
Şehrimde 97 tapınak 35 kutsal gökyüzü bekçisi 16 onur listesi olmak üzere 148 adet motive ile işe yarar hale gelen bina mevcut. Diğer motive bekleyen binaları yazmadım bile. Arkadaş sınırı sebebiyle motivesiz kaldıkları için bu binaların hemen hemen yarısından faydalanamıyorum. Arkadaş ekleme sınırının bir an önce arttırılması gerek. Bu binaları etkinlikten toplayabilmek için bir sürü elmas ve zaman harcıyoruz ama kullanamıyoruz.

DeletedUser28083

Guest
Kesinlikle bu konuya katılıyorum. Arkadaş listemde 80 kişi var, haftalardır millete yalvarıyorum arkadaş olarak ekleyin diye. Ancak arkadaş listem hiç bir zaman 90 kişiyi geçmedi.

DeletedUser33757

Guest
bir sonraki güncellemede bu sorunun çözüme kavuşmasını tüm foe ailesi bekliyor :))

DeletedUser33330

Guest
Kesinlikle katılıyorum zaten forumda ne kadar az kişinin bu konuda yazdığını görerek oyunu ciddiye alan kişi sayısındaki azalmayı bariz olarak görebiliriz bu diretmenin amacı nedir onu açıklasınlar bari bizde karar verelim bazı şeylerde ileriye dönük..

DeletedUser34138

Guest
160 arkadaş edinebiliyorsunız bunu maksimum yapınca ve düzenli bir takiple bütün binalarınız cm yapılıyor nasıl yetmez ya arkadaş sayısı bir de loncaya girin daha ne olsun ki :)