• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Daha önce önerildi-kapandı Antikası ticareti

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Aysimaa

Active Member
herkesin şehrinde olduğu ve her 2 saatte yenilenen ortak antika ticareti hakkında

bu konuyu biraz daha geliştirebilmek mümkün olduğu kanısındayım

şöyle'ki

antikacı normal ticaret pazarı oluşturulabilir ve burada ticaret yapmak için Antika ticaret parası + mücevher taşı + (fp yerine elmas istenerek) oyuncular arası antika ticaretine olanak sağlanabilir diye düşünüyorum fp yerine istenecek elmas miktarı 5 i geçemez, gibi. bunu düzenlemek sizin için sanırım zor olmaz, sonuçta her 2 tarafında lehine olan bir durum, üstelik antikacı çok daha fazla önem kazanabilir

itwasntme

Member
Envanter eşyalarının takasının kesinlikle gerekli bir özellik olduğunu ben de düşünüyorum. Basit bir örnek vereyim içinde bulunduğum bir durum hakkında. Bende dönme dolap etkinliğinde 2 adet seçim kiti arttı ve bunu şu an kullanmam mümkün değil (2 seviye özellikleri bir işe yaramaz benim için) ve etkinlik süresinde son seviye yapamayan bir arkadaşla bunu benzer değerlerde ihtiyacım olan bir bina ile takas etmem hem o arkadaşa fayda sağlar hem bana. Ama gelmezse envanterde boş boş durucak taki bir sonraki senelerde aynı etkinlikte günlük özel ödül olana kadar ne gerek var buna.

Jonah

Well-Known Member
Günlük eşyalar da çok gereksiz. Sürekli aynı işe yaramaz süslemeler, şekerlemeci falan. Günlük 6 eşyanın belli kriterlerle çıkması lazım. En azından her gün bir geliştirme kiti falan listede olmalı.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.