• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Antikacı

• Konuyu başlatan DeletedUser37015
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37015

Guest
Selamlar.Her oyuncunun oyunda gecirdigi sure bilgisi veri tabaninizda mevcuttur. Acik artirim da karsilasacagimiz oyuncular da buna gore gelse. Ben gec donemdeyim karisma cikan rakibim uzay mars cagi belki 5 yildir oynayan biri. (Donemle alakasi olmayabilir) Bu durumda benim hicbir sansim yok. Aktif olma suresine gore duzenlenmeli. En azindan bir iki parca biseylerde biz alabilelim. Asil amacina ulassin antikaci. Örnegin fotoda oldugu gibi.

Eklentiler

• DF3754C0-EC32-4DD0-9ED1-CBEC4441E0EB.png
    DF3754C0-EC32-4DD0-9ED1-CBEC4441E0EB.png
    1.017,6 KB · Görüntüleme: 27

DeletedUser

Guest
Bu konu hakkında birkaç geri bildirim daha aldık. Konu ile ilgili geri dönüşleriniz bu haftanın iletilen raporunda yerini almıştır.

DeletedUser37015

Guest
Admin gerçekten çok sıktı bu antikacı işi oyundan soğudum ya. Adamlar okyanus çağındalar belki yıllardır oyundalar. Ben daha başlayalı 8 ay olmuş nasıl kafa tutabilirim bu oyuncuya. Rakibin şehrinde 2 tane gemi seti tamamlanmış 3.için kasıyo ben 1 parça için kendimi paralıyorum. Hiçbir şansım yok onlara karşı lütfen düzeltilsin artık bu hata.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Admin gerçekten çok sıktı bu antikacı işi oyundan soğudum ya. Adamlar okyanus çağındalar belki yıllardır oyundalar. Ben daha başlayalı 8 ay olmuş nasıl kafa tutabilirim bu oyuncuya. Rakibin şehrinde 2 tane gemi seti tamamlanmış 3.için kasıyo ben 1 parça için kendimi paralıyorum. Hiçbir şansım yok onlara karşı lütfen düzeltilsin artık bu hata.
Merhabalar, bazı parçalar müzakerede çıktığı gibi bazıları da, resimdeki gibi vitrinde çıkıyor. Oradan da temin edebilirsiniz.

Screenshot_1.jpg

DeletedUser35432

Guest
Merhaba,
İdollerin Tholos'unu çok uzun süredir 8. seviyenin üzerine çıkarmak istiyor, güz etkinliği yada antikacı vitrininde çıkar diye sabırla bekliyorum ve yoruldum.
Konuya daha uygun çözümler getirilmesini rica ediyorum

DeletedUser35432

Guest
Ayrıca,
Yorumumu mazur görün lütfen fakat Antikacı vitrinde Atlıkarınca için 24.300 para istenirken 65 mücevher taşı çok fazla değil mi?

crazyosy

Well-Known Member
sayın yönetim;
antikacı için şehirde bulunan binaları direkt antikacıya aktaracak yeni bir buton çıkartılmalı . bina depolama kiti olmadan depoya alamıyoruz . yer açmak için bir şeyleri silmek yerine antikacıya direkt olarak takasta bulunacağımız tıpkı envantere eklenen buton gibi bir şey eklenmeli. eğer bu olursa insanların işi kolaylaşır ve şehirlerini daha kolay düzenleyebilirler. çıkartılmak istenen şey direkt olarak antikacıda takas olacak . bence muazzam fikir . sizce ?

DeletedUser36430

Guest
sayın yönetim;
antikacı için şehirde bulunan binaları direkt antikacıya aktaracak yeni bir buton çıkartılmalı . bina depolama kiti olmadan depoya alamıyoruz . yer açmak için bir şeyleri silmek yerine antikacıya direkt olarak takasta bulunacağımız tıpkı envantere eklenen buton gibi bir şey eklenmeli. eğer bu olursa insanların işi kolaylaşır ve şehirlerini daha kolay düzenleyebilirler. çıkartılmak istenen şey direkt olarak antikacıda takas olacak . bence muazzam fikir . sizce ?

Tavsiyenizi oyun yapımcılarına ileteceğiz teşekkür ederiz.

crazyosy

Well-Known Member
sayın yetkililer bazı geçmişteki etkinliklerde ki binalar ve kitler gelmiyor. hep aynı kiraz seti gemi kitleri mihrace sarayı seti fil seti bil mukabele gereksiz bazı şeyler çıkıyor. misal pagoda kiti hiç görmedim. dünya fuarı kiti hiç görmedim. pizza setinden hiç bir şey görmedim . mihrap kitlerinden görmedim. kış kubbesi seti görmedim. gören mübarekler varsa yazsın . sayın admin sizde gördüyseniz fotoğraf paylaşa bilirsiniz.
olması gereken şudur yeni bir etkinlik bittiğinde o etkilikle alakalı şeylerinde güncellenmesi mağazada ya da tekliflerde bulunması gerekiyor diye düşünüyorum.
diğer mübarek arkadaşlar da yorumlarını ve fikirlerini beyan ederlerse bir şeylere kolay ulaşabiliriz .

DeletedUser35432

Guest
Merhaba
Antikacıda satmak istediğimiz objenin sadece envanterden değil şehirde kurulu olanlardan da seçilebilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Mesela bilgi tapınakları yerine yer kazanmak için karanlık koridorları kurmak istiyor bilgi tapınaklarını antikacıda satmak istiyorum fakat elimde de bina depolama olmadığı için bilgi tapınaklarını envantere atamıyorum silmeye de kıyamıyorum.
İlginizi rica ederim .
Teşekkürler.

DeletedUser37112

Guest
Merhabalar Desolator ben rastladım, eğer tekrar çıkarsa buraya resmini ekleyebilirim. iyi oyunlar dilerim.
Merhaba antikacıda gelişme kitleri daha çok çıkmalı mesela idollerin tahosu neredeyse hiç çıkmazken büyük köprü neredeyse hergün çıkıyor

DeletedUser37112

Guest
merhaba antikacıya akılhastanesi yükseltme kiti konmalı diye düşünüyorum