• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Antik Mısır

• Konuyu başlatan DeletedUser32524
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser32524

Guest
selamlar wikink,japon ve antik mısır görevlerinde ilk ikiyi gördük bitirdik fakat antik mısır uzun zamandır çok yakında ibaresiyle karşımızdayken ve şahsen ben büyük merakla beklerken beta'da artık antik mısır sekmesi malesef görülmemekte acaba bu etkinlikten vazmı geçildi merak ediyorum ??

2

xmen

Emekli Takım Üyesi
Betadan geçen hafta kaldırılmış, fakat iptal bilgisi yok. Normal oyun sayfalarında hala duruyor. Seçim ekranlarının değişeceği yazıyor sadece.

Screenshot_1.jpg

xmen

Emekli Takım Üyesi
3 Kasımda yakında gelecek, bu yüzden kaldırılı bilgisi var onun dışında bir gelişme olursa haberdar ederim sizi.

DeletedUser32524

Guest
çok teşekkür ederim ilgin için iyi haberlerini bekliyorum :)

xmen

Emekli Takım Üyesi
Ne zaman geleceği açıklanacakmış fakat ne zaman açıklanacağı konsun da bir zaman verilemiyormuş.

Tulkas

Well-Known Member
İlk tur sonu için 27 gün verdi, bi gözüm korkmadı desem yalan olur :) 1 yılda falan tamamlayacağız herhalde ana bina ödülünü. 10 tur gerekiyor 6. seviyeye ulaştırmak için :))

DeletedUser31283

Guest
Ana bina çok iyi değil ama 2x2 olan 4 seviyeli yan bina güzel. Ortalama 20günde bitirsek 80günde 1 bina yapar. Bakalım hayırlısı. Yeni etkinlik gelene kadar düzenli devam edeceğiz gibi duruyor mısıra :)

xmen

Emekli Takım Üyesi
Ana bina çok iyi değil ama 2x2 olan 4 seviyeli yan bina güzel. Ortalama 20günde bitirsek 80günde 1 bina yapar. Bakalım hayırlısı. Yeni etkinlik gelene kadar düzenli devam edeceğiz gibi duruyor mısıra :)
Güzel hesap, ama bir bakmışsın zaman su gibi akıp geçmiş. :) Bina 6 seviye olu vermiş. :)