• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Androidte donma sorunu

Yunus bey

Well-Known Member
Arkadaşlar android telefon da
Bu oyun uzun zamandır donma problemi yaşıyorum.
Sadece bu oyun da donma problemi var.
Diğer oyunlar da böyle bir sorunum yok.
Acaba sizde de böyle bir sorun var mı
Eğer varsa oyun da hata var demektir.
Eger yoksa telefon da bir sıkıntı diyecem. Lakin sadece bu oyun da donuyor. Bazen 30 sn bazen 2 , 4 dakika da bir sürekli oluyor.
Bu sorunu çözmem lazım

xmen

Emekli Takım Üyesi
Forge Of Empires çok fazla bir donanım gerektirmeyen, ayrıca mobil veri tüketimi de tasarruflu olan bir yapıda dizayn edilmiştir. Cihaz ile alakalı sorunlar olabiliyor, size tavsiyem daha önce denememişseniz oyunu komple silerek temiz bir kurulum yapmanızdır.
Keyifli oyunlar dileriz.

ÇokFena

Well-Known Member
Arkadaşlar android telefon da
Bu oyun uzun zamandır donma problemi yaşıyorum.
Sadece bu oyun da donma problemi var.
Diğer oyunlar da böyle bir sorunum yok.
Acaba sizde de böyle bir sorun var mı
Eğer varsa oyun da hata var demektir.
Eger yoksa telefon da bir sıkıntı diyecem. Lakin sadece bu oyun da donuyor. Bazen 30 sn bazen 2 , 4 dakika da bir sürekli oluyor.
Bu sorunu çözmem lazım
telefonu markası nedir acaba?

cengilibi

New Member
Aynısı bendede var xiomi red 9 pro Max lsa savaşlarında aşırı bir kasma geliyor arada sebebini bilmiyorum başka ve daha ağır oyunlarda olmuyor

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Aynısı bendede var xiomi red 9 pro Max lsa savaşlarında aşırı bir kasma geliyor arada sebebini bilmiyorum başka ve daha ağır oyunlarda olmuyor
Bu durumu xiaomi mi5s te bende yaşıyordum.grafikleri çok daha iyi oyunlarda böyle bişey olmazken lsa da hızlı savaş yaparken belli bir sayıdan sonra oyun yavaşlıyordu.oyun sekmesini kaldırıp yeniden giriş yapınca oyuna düzeliyordu.sanırım bu sorun android e özgü bi sorun.android den İos a geçtim.ios ta henüz böyle bi sorunla karşılaşmadım.

Yunus bey

Well-Known Member
Forge Of Empires çok fazla bir donanım gerektirmeyen, ayrıca mobil veri tüketimi de tasarruflu olan bir yapıda dizayn edilmiştir. Cihaz ile alakalı sorunlar olabiliyor, size tavsiyem daha önce denememişseniz oyunu komple silerek temiz bir kurulum yapmanızdır.
Keyifli oyunlar dileriz.
Daha önce bunu denemiştim. Komple silip yükledim sorun aynı

Yunus bey

Well-Known Member
Ben savaşa girsem de girmesem de
Donuyor. Sebebini bir türlü çözemedim.
Eğer başkasında da oluyosa sorun telefon da değil

Yunus bey

Well-Known Member
Bu durumu xiaomi mi5s te bende yaşıyordum.grafikleri çok daha iyi oyunlarda böyle bişey olmazken lsa da hızlı savaş yaparken belli bir sayıdan sonra oyun yavaşlıyordu.oyun sekmesini kaldırıp yeniden giriş yapınca oyuna düzeliyordu.sanırım bu sorun android e özgü bi sorun.android den İos a geçtim.ios ta henüz böyle bi sorunla karşılaşmadım.
Sorun android te değil öyleyse
Sorun oyun da 6 , 7 GB lık pugb kasmıyor. Ve diğer tüm oyunlar kasmıyor donmuyor. Sadece foe donuyor. 1,5 yıl önce yoktu bu sorun.
Güncelleme geldikten sonra donma problemi olmuştu. Ve halen bu sorun devam ediyor.