• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Aile olarak katılım

karakurt 54

Member
Merhaba.
Sevgili innogames yöneticileri.
Yaklaşık 4 5 yıldır forge of empire isimli oyununuzu oynuyorum. Yaklaşık 3 gün önce karakus70 isimli hesabın engellendi.
Sebebi ise glory of the ottoman adlı oyuncu ile aynı ip yi kullanmamız.halbuki aynı ip yi kullandıgımızı destek bölümüne bildirmistik.
Multi hesap kullanıyorsunuz diyerek hesaplarımız kapandı.
Sevgili dostum ben bu oyunu 4 5 yıldır oynuyorum.oyunumu seviyorum oynamak istiyorum.
Ayrıca ailece oynadıgımız bir oyundu
Fakat evimizde 1 bilgisayar var.dolayısı ile esim çocugumda bunları kullanacak.
Sizin bildiriminizde şu ifade var.
Aynı internet agını kullanan kisılere fp atılamaz .adil tıcaret yapılabilir.
O halde fp atmamısız birbirimize .
Hesaplarımızın multi oldugu nereden çıkıyor.
Lütfen magduriyetimizi giderin
Hesaplarımızı geri verin.
Karakus 70
Glory of the ottoman
Kssk.
Şimdiden tesekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
Dostça kalın.

DeletedUser36425

Guest
Aile olarak oynanabilir diyorsunuz.
Oynayınca multi oldu hesaplar kapandı
Sevgili oyuncumuz tabiki de oyun kurallari çerçevesinde oynayabilirsiniz yalniz her oyuncun ticket acarak 'Ortak IP Bildirimi yapması gerekmektedir.' Destek sistemine ticket açarak incelenmesini talep ediniz.

DeletedUser36430

Guest
Aynı mesajı
destek sistemine gönderdiniz ,size orada gerekli açıklama yapıldı ,multi hesap ile aynı ıp kullanan oyuncu kavramları farklı şeylerdir ,multi hesabınız yakalanınca , ben ortak ıp bildirimi yapamak istiyorum diyerek kapanan hesabı açtırmak istediniz ,her ortak ıp bildirimi yapan oyuncuya olumle cevap vermiyoruz ,çeşitli kontrol krıterleri vardır ,siz bu kırıterlere uymuyorsunuz ,olumsuz cevap alınca destek sistemini yanlış bilgiler ile karalamaya çalışmak size zarar verir .

yaptığımız işlemler Almanya şirket merkezi tarafından incelenmektedir , hiç bir oparatör ve Admın arkadaşım işlemlerde hata yapamaz .

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

karakurt 54

Member
Aynı mesajı
destek sistemine gönderdiniz ,size orada gerekli açıklama yapıldı ,multi hesap ile aynı ıp kullanan oyuncu kavramları farklı şeylerdir ,multi hesabınız yakalanınca , ben ortak ıp bildirimi yapamak istiyorum diyerek kapanan hesabı açtırmak istediniz ,her ortak ıp bildirimi yapan oyuncuya olumle cevap vermiyoruz ,çeşitli kontrol krıterleri vardır ,siz bu kırıterlere uymuyorsunuz ,olumsuz cevap alınca destek sistemini yanlış bilgiler ile karalamaya çalışmak size zarar verir .

yaptığımız işlemler Almanya şirket merkezi tarafından incelenmektedir , hiç bir oparatör ve Admın arkadaşım işlemlerde hata yapamaz .

karakurt 54

Member
Tamam .aksini söylemiyorum 5454 kapandı .
Glory benim ip mi kullanmaya başladı .
Bende aynı olayı tekrar yaşamayalım diye hesaplar kapanmadan bildrimde bulunalım dedim.
Bakın sayın yönetici sizin kafanız bizden çol çalışır.bizim aklımız bu kadar.
Ama glory ve karakus70 e bakarsanız birbirlerine faydası olmadigını görürsünüz.
Ben okyanus a gelmişim benim multi hesab a ihtiyacım yok. Ben bir loncadayım
Oyunda arkadaşlarımız oldu.dostlarımız oldu.
Yani onlardan ayrı kalıyoruz.kusurada bakmayın bu kadar başınızı agrıttık.

DeletedUser36430

Guest
ikinci resimde yani sizin attığınız mesajda glory diye bir isim yok gördüğüm kadar :)

glory hesabının sahibi mesaj yazsın inceleyelim yalnız kendi cihazından (pc veya mobil) cihazından yazsın .

DeletedUser36420

Guest
ya allah aşkına yönetimden birisi cevap versin bu dilek kuyuları artık sadece para ve erzakmı veriyor? 2 aydır hergün dilek kuyularından para ve arzak alıyorum eğer böyle devam edecekse görevlerden dilek kuyusu düşürmeye yada görev yapmaya çalışmayalım yada silelim gitsin hiç bir işe yaramıyorlar boşuna yer kaplamaktan başka ...