• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

ADALETSİZ OYUN SİSTEMİ

• Konuyu başlatan DeletedUser36786
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36786

Guest
Yeni başlayan oyunculara kendilerinden 20-30 kat ve daha fazla gelişmiş oyunculardan hergün gelen yağmanın adaleti nerede. Yeni oyuncuların hammaddeye olan ihtiyaçları varken zor birikenleride gelip bu bahsettiğim üyeler yağmalarsa oyunun zevki nerede kalır. Defalarca uyarmama rağmen belli başlı oyuncular benim şehrimin seviyesi kendi seviyelerinden 20-30 kat daha düşük olmasına rağmen kolaylarınamı geliyordur nedir sürekli yağmaya geliyorlar. Yoksa kendi seviyelerine saldırmaya cesaretleri yokta kendinden çok zayıf şehirleri özelliklemi seçiyorlar. Birde bana utanmadan oyun kuralı böyle deyip geçiştiriyorlar. Ve üstüne küfür yediğim bile oluyor.

DeletedUser36786

Guest
özellikle sürekli bana yağmaya gelen şu oyuncuların adını özelikle belirtmek istiyorum benim seviyem 30.000 ve gelenlerin seviyesi en az 500.000 bu yağmaya gelen oyuncu isimleri şunlar:
agudeniz
sadece35
Lotrich Kingdom
Fenasibey
yaslıkurt01
reys1294 (agudeniz ile aynı kişi bence)

DeletedUser36737

Guest
Değerli Oyuncu,

Bahsetmiş olduğunuz durum oyun kuralları içinde geçerlidir. Birtek sizin değil yeni başlayan ve oyunu oynayan herkes için yağma ve yağmalanma geçerlidir.
Ayrıca şahsınıza karşı yapılmış herhangi bir şey varsa, bununla ilgili ticket açıp, inceleme sağlayabilirsiniz.

İyi oyunlar.