• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

5. Yıl Kutlaması

• Konuyu başlatan DeletedUser24930
  • Başlangıç tarihi

AyToR

Well-Known Member
Ya arkadaşlar kimin aklına geldi bu 2 kişiye mesaj at olayı. Kim bulduysa inanılmaz eğlenceli bir görev olmuş :) kimler kimler hal hatır soruyor, bi soran bir daha soruyor dejavu olan olana :)
İlk defa bir görevde bu kadar eğlendim.
Sanırım en güzel caps etkinliğinizden sonra en eğlenceli etkinlikten biri bu görev :)

DeletedUser35299

Guest
Kral ve kraliceyi yapptim ve ilerleme puanini alabilmem icin kraliyet binasiyla yan yana olmasi gerekiyor diyor ama onu bulamiyorum

"Bu binalar, üçüncü bir bina ile yeni bir takım oluşturuyorlar, bu da 24 Nisandaki kutlama etkinliğimizin sonuna doğru otomatik olarak envanterinize eklenecek." diyerek belirtmiş Hulk adminimiz. BURADAN tekrar gözden geçirebilirsiniz

Hatti

Active Member
Etkinlik binaların yağmalanması hiç hoş olmadı! Hem beşinci yıl ödülü, hem yağmalanıyor... :((

serdalca08

Well-Known Member
5. Yıla özel 5000 kişiye kişi başına 5 bin elmas , 5 kişiye 5 adet lüks araç , 10 kişiye dubleks apartman vb ödüller beklerdim foe den .3_5 elmas vermeyi bile uygun görmediler . Gıytırıktan bina ile
geçiştirdiniz ya bravo size.

DeletedUser29334

Guest
Binanın yerini değiştirince sayaç neden yeniden başlıyor..(24 saatten geri sayım)