• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

5 ürüne kuşatma

• Konuyu başlatan DeletedUser22312
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser33219

Guest
Konu maksadını aşmıştır,bazı kullanıcıların art niyet ile kurduğu cümleler FoE TR takımına saygısızlık niteliğindedir, bizlere işimizi öğretmenize gerek yok burda ki herkes işini en iyi şekilde yapmakta sizler her yapılan da art niyet aradığınız sürece ne oyunumuz dan ne de etkinliklerden zevk alamayacaksınız.
Forumumuzu amacı dışın da kullanmayınız...

Not:Konu takım üyelerine saygısızlık yapıldığı gerekçesi ile kilitlenmiştir.

DeletedUser32156

Guest
Merhaba Arkadaşlar,

Bir toplantıya girdik bugün neler olmuş neler :)

ben bütün yorumları okudum. Onerinizi dikkate aldım sevgili oyuncum ve gerekli yerlere bildirdim. Lakin şu aşamada sadece bildirmek işini yapabiliyorum bundan sonrasına firma karar veriyor.

Ancak güzel önerilerinizi her daim beklerim :)

DeletedUser30558

Guest
Bize artemis gibi arkadaşlar lazım :) Seni sevmeyen sevmeyi öğrensin artemis hala biraz ürünüm var soru sormamı istersen beklerim :)

DeletedUser32044

Guest
Merhaba Arkadaşlar,

ben bütün yorumları okudum. Onerinizi dikkate aldım sevgili oyuncum ve gerekli yerlere bildirdim. Lakin şu aşamada sadece bildirmek işini yapabiliyorum bundan sonrasına firma karar veriyor.

Oyunculara bu şekilde yaklaşım yapan bir bir admin asla alçalmaz,gittikçe yükselir .
Bu konuya yeniden can verdiniz için ayrıca üst merciye konuyu taşıdığınız için şahsım adına bu davranışınızı takdirle karşılıyor,Teşekkür ediyorum .

DeletedUser30514

Guest
Merhaba Arkadaşlar,

verilebilecek en güzel cevabı verdiğiniz için ayrıca teşekkür etmek istedim sevgili artemis umarım bu davranışınızda diğer yönetimdeki kişilere örnek olur eleştirilmektense ayrımcılık yapmayı konu kapatmayı emir şeklinde konuşmayı kuralları kişilere göre esnetmeyi bırakırlarda sadece işlerini yaparlar oyuncularda gercekten oyunlarını oynayıp zevk alırlar eşit şartlarla mücadelelerini veriler adilane bir oyun olur bu ancak erdemli insanlarla olur ve senin gibi idarecilere ihtiyaç vardır yukardaki sözlerimden özellikle şahsınızı ayırıyorum keşke açtığım ticketlara geneldeki konuşmalara siz cevap verebilseydiniz en azından hala oyunumdan zevk alabiliyo olurdum şehrimde duruyor olurdu. sevgilerimle sayın Artemis.

serdalca08

Well-Known Member
Foruma selamlar. 3 veya 5 ürüne lonca kıta haritasında saldırıya mı uğruyorsunuz ? Yapacağınız şey çok çok ama çok basittir.Sol altta lonca feshet butonu konmuş,ve (veya ) boşuna konmuş değil ... Hacı abiler.Bu oyunun yapımcıları bir kule almak için 3000 ,5000 gibi ürün saldırı formasyonu gibi değişiklik yapmaz ,hele tr için hiç yapmaz.

DeletedUser22312

Guest
Merhaba Arkadaşlar,

değerli op muza tşk ederım en azından keyfıne takılanlara bır cvp olur

mr.batuhan

Well-Known Member
Selamlar,

Bence battalgazi kardeşimizin dediği çok mantıklı insanlar o kadar emek veriyor kuleler alıyor şurda eğleniyoruz ama gelip herhangi bir oyuncu amaçsızca 5 ürünCÜK le kuleleri indirebiliyorsa burada bir dururum derim ki bu sistem böyle olmaz çok iyi geliştirilmeli mesela sistem ilk kuşatmada oyuncuya soracak: "Eğer başkasının kulelerine saldıracak bir kuşatma attıysanız şu ürünleri kaybedeceksiniz;"ÖRN: 100 er Yakın Çağ" Fakat başkasının kulelerine zarar vermeden ve 3 ten fazla kulesini almayacak bir kuşatma ise zarara girmezsiniz. Gibi bir sistem olsa? Hem emekç, kardeşimiz zarara girmez ama Kötü Amaçlı Kuşatmalara Kuşatma Atan Kişiden Ürün Zararıı Uygulanmalı Olmaz Mı?

Bu dediğimi Yetkililer daha iyi düşünüp ekleme-çıkartma yaparak şirkete bildirirlerse çok iyi bir sonuç alırız umarım ve bu işin sonu emekçi kardeşlerimizin mağdur olmalarıyla son bulmaz :)

İyi Forumlar