• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

5 ürüne kuşatma

• Konuyu başlatan DeletedUser22312
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser22312

Guest
oplara önerım 5 er urun vererek kuşatma atan bizım gıbı buyuk loncalara zarar vermektedir keyfıne puan kasmak ıçın loncalara zarar vermeyı 5 urunle kule almayı marıfet sayan oyuncular ve bu oyuncularaın bu şekılde puan kasmasına göz yuman oplara önerım ılk kule kuşatması için 200 er urun ıstenmelı sonrakı kuleler normal şimdiki sitemle alınmalı bence bı duşunun

DeletedUser31596

Guest
Merhaba battalgazi77 ;

Öncelik'le lütfen bu tarz şikayetlerinizi destek sistemi üzerinden gerçekleştiriniz.
Buradan yapılan itirazlarınız hiç bir şekilde kaideye alınmayacaktır.
Şikayetinizi ve suçlamalarınızı Destek sistemi üzerinden sunabilirsiniz.

Lütfen bir dahaki sefere bu tarz konuları tamamen öneri olarak açınız.
Ve yönetimden hiç bir kimseye suçlamada bulunmayınız.
Unutmayınız ki yönetimden herkes sizin daha iyi şeyler ile karşılaşmanız,
ve sizler için daha yararlı olabilmek adına sürekli üst merciler ile
iletişim halindedirler.
Açıkcası Operatörlerin ve üst yönetimin bu tarz konular hakkında kimseye,
müsade etmeyeceğini siz dahil bunu herkes bilmektedir.

Playerler(oyuncular) Bu konu hakkında destek sistemi ile irtibata geçtiği taktirde,
gerikli cevap ve haklıysanız gerekli işlemler mutlak yapılacaktır !
Unutmayalım ki kimse kimseye göz yummayacaktır !
Oyun da en büyük hakaret asılsız suçlamalar ile yönetimi suçlamaktır.
Buda ne sizin adınıza nede bizim adımıza hiç hoşnut durmamaktadır.

Hepinize iyi oyunlar ...

DeletedUser30558

Guest
Brutal bu bir itiraz değil önderidir dikkatini çekerim :)

DeletedUser31596

Guest
Mesajı daha net okursanız itiraz olarak belirtilip fakat devamında,
suçlama amaçlı yazılı olduğunu fark edeceksiniz.

Vede benim belirttiğim üzere yazılan post tam öneri olarak yazılmamış,
Operatörlere suçlama tarzında yazılmıştır.
Bu nun neyine takıldınız demiyorum, olur bu tarz vakalar deyip geçiştiriyorum.

DeletedUser32044

Guest
battalgazi77'nin yorumu sn.-BruTaL- biraz sert serzeniş gibi gelmiş olabilir ama burada demek istediği bununla alakalı bir önlem getirilmediğidir, oplerde bir loncada bu loncalara 5 ürünle saldırma olayı ile elbet içlerinden karşılaşanlar olmuştur bunun önüne geçilmesi gerektiğini daha önceki önerimde bende yapmıştım ama bir şey uygulanmadı hatta ben biraz daha ileri gitmiştim bir çağda 10 kulesi olan bir loncaya 10 kulenin altında olan bir lonca saldırmasının engellenmesi yönündeydi bunun olma olasılığı çok zor olduğu için vazgeçmiştim çünkü beta''deneme sürüm'' de geçemez , sonra sn.battalgazi77'nin dediğini savunmuştum ilk kulelerin bedeli yükselmesi yönündeki önerimde şuana kadar kabul görmedi ama bu sefer neden olmasın diyoruz ve konuya olabildiğince destek vereceğiz ..

DeletedUser31596

Guest
Haklısınız arkadaşlar ama hiç düşündünüzmü TICKET'leriniz,
belki cevaplandı belkide cevaplanmadı orasını bilemem ama,
direk olarak spam kutusuna düşmüş olabilir,askıda kalmış olabilir ve cevap verilmemiş olabilir.

Kısacası demem o ki konuda uslubunuzu bozmadan tartışmak sağa sola laf atmadan,
konuyu ele almak en doğal hakkınızdır.
Fakat konu gereğinden çıkarsa,atışmaya dönerse,bizzat kurallar üzerinden yargılanacaksınız !

Buna ne gerek vardı söylemenize diye bilirsiniz,bu durumu haklı görüp savunan,
ve haksız görüp savunan ve atışmaya sebeb olucak kişiler olacaktır.
Sizden tek ricam lütfen saygı çerçevesi içerisin de ve forum kurallarını göz önünde bulundurarak
karşılıklı atışma yapmanızdır.

Tekrardan hepinize iyi oyunlar diliyorum ...

DeletedUser22312

Guest
sevgılı op uslubum sıze sert gelmiş olabılır doğrudur sızede eleştırım var opların görevı değilmıdır oyunda düzenlemeler yapmak eksıklerı gidermek bunun ıçın bızden önerı ıstemıyormsunuz bu şekılde uzun suredır bır puan kasma durumu 5 urunle kuşatma atıp kule tutan loncalara saldırılar oluyor bu belkı oyun ıçınde daha fazla hırsa daha fazla ınsanların bırbırıne duşmesıne nden olurken sizı burda bu şekılde bıraz eleştırmem tartışma konsu olur duşuncesıne sızı sevk edıyor oysakı ben burda bır önerıde bulunuyorum sızıde eleştırıyorum yönetıcılerınde sonuçta oyunu daha guzelleştırmek adına yenılıkler getırmesınde bır sakınca yoktur futbolda ılk çıktığında şimdiki gıbı 6 hakem yoktu sızlerde eleştırıye bıraz açık olun eleştırdığim konu buna bır çözüm bulunmaması o yüzden önerımi sunuyorum bunu tıcket açsam bıreysel bır konu olur am abu tum oyunu oynayanları etkıleyen bır durum destek almak için foruma yazıyoruz belkı yeterince destek olan olursa sızde ust makamlara ıletırısnız tşk eder ıyı geceler dılerım kırdıysam kusura bakmayın

DeletedUser

Guest
Haklısınız arkadaşlar ama hiç düşündünüzmü TICKET'leriniz,
belki cevaplandı belkide cevaplanmadı orasını bilemem ama,
direk olarak spam kutusuna düşmüş olabilir,askıda kalmış olabilir ve cevap verilmemiş olabilir.

Kısacası demem o ki konuda uslubunuzu bozmadan tartışmak sağa sola laf atmadan,
konuyu ele almak en doğal hakkınızdır.
Fakat konu gereğinden çıkarsa,atışmaya dönerse,bizzat kurallar üzerinden yargılanacaksınız !

Buna ne gerek vardı söylemenize diye bilirsiniz,bu durumu haklı görüp savunan,
ve haksız görüp savunan ve atışmaya sebeb olucak kişiler olacaktır.
Sizden tek ricam lütfen saygı çerçevesi içerisin de ve forum kurallarını göz önünde bulundurarak
karşılıklı atışma yapmanızdır.

Tekrardan hepinize iyi oyunlar diliyorum ...

Moderatör arkadaşımın kaleme aldığı hususlara harfi harfine katılıyorum.
Ayrıca kendilerine, zaman ayırıp konuya açıklık getirdikleri için teşekkür ediyorum.

DeletedUser32044

Guest
Moderatör arkadaşın yapması gereken ve yapmaya çalıştığı iki farklı düşünceyi savunan kişilerin bir birlerine karşı saygı çerçevesi içinde yaklaşmasıdır demek istediği , konudan anlaşıldığı gibi atışma ortamı hazırlamayalım sevgili arkadaşlarım , farklı bir düşünceyi savunan arkadaşların bu öneride sadece kavga çıkarmak amaçlı olduğunu biliyoruz , lütfen bu öneriden uzak durunuz ..

Moderatör arkadaşın burada yapması gereken şey bu öneriyi foe üst yönetimine ulaştırmasında kolaylık sağlamaktır ,burada nihai karar önce tr foe üst yönetim sonra şirketindir . '' yani asıl değerlendirmeyi şirket yapacaktır . ''

SN.-BruTaL- operatörümüzün bunu bir üst merciye iletmesini ve üst yönetiminde şirkete iletmesini arzu ediyoruz ..

DeletedUser

Guest
Moderatör arkadaşın sarfettiği sözlere katıldıgımı ifade etmem, şuç mu ?
Sataşmak mı ?
Ben ne senden, ne de bir başkasından, yapacağım yorumlarım, edeceğim sözlerim için müsade alacak durumda olmadıgımı ifade ederken, size haddinizi bilmenizi, sınırlarınızı aşmamanızı, önemle bildiririm.

saygılar.

DeletedUser32044

Guest
Moderatör arkadaşın sarfettiği sözlere katıldıgımı ifade etmem, şuç mu ?
Sataşmak mı ?
Ben ne senden, ne de bir başkasından, yapacağım yorumlarım, edeceğim sözlerim için müsade alacak durumda olmadıgımı ifade ederken, size haddinizi bilmenizi, sınırlarınızı aşmamanızı, önemle bildiririm.

saygılar.

Sn.Wildecus ben sizin sözünüze istinaden yorum yapmadım,zaten siz orada karşı bir görüş belirtmediniz, operatör arkadaşın konuya olan doğru yaklaşımını belirttiniz,yani üzerinize alınmayın ben onu genelden destek istediğim için karşı görüşlü arkadaşların bu konunda uzak durmasını arzu ettiğim için yazdım

DeletedUser

Guest
sevgili MMDemr, veya Sn. MMDemr,

bakın, sizin o son mesajınızdan hemen onceki mesaj benim mesajımdır.
Burada 4 kişinin mesajı mevcuttur. Sizin, battalgazi77 arkadasımın, moderatorumun, ve de benim.
Siz her ne kadar bana yoneltmediginizi soylesenizde, kullandıgınız kelimeler ile ilgili direk kendi üzerime alınıyorum.
Lafınızı ediyorsunuz, sonra size demedim diyorsunuz. Bana demediyseniz kime dediniz. Lutfen samimi olalım.

Ayrıca, son mesajınızda belirtiyorsunuz, sadece destek verenler, sadece konu ile ilgili aynı dusunenler yazsınlar demişsiniz.
Ciddi misiniz ?

DeletedUser32044

Guest
Sn.Wildecus size yazmadığımı belirtiyorum öncelikle, sadece sizin yorumunuzun arkasına gelmese sadece tesadüf, ben bunun genelden destek istediğim için yazdım arvahall'den bakabilirsiniz 10:57'de bir paylaşımım var ve bu genel bir konudur üzerinize alınmayın lütfen, şimdi siz üzerinize alınmanız beni üzdü :( orada ki konuda sizin mesajın arkasına gelmesi size yapılmış bir yorum olacak diye bir kaide yok, ayrıca bu yazımda bir şahısı belirtmediğim geneli belirttiğim her sözümde bellidir size karşı söylenmiş bir söz görüyorsanız bana bunu bildirin lütfen bende bu yerde şahıs belirtmişim wildecus'a demek istemişim diye özür dileyim sizden ama böyle bir söz yoktur,olmayacaktır ..

DeletedUser27339

Guest
öncelikle hepınıze hayırlı gunler dılerım
Sn Yöneticim
konunun ticket boyutundan frum boyutuna tasınmıs olması oldukca guzel bır yaklasım olarak goruyorum konu ticket boyutunda ıkılı ve ozel bır konu mahrem bır gorusme mahıyetı kazanmıs olacaktı oysaki konu ve gundem oyun ıcınde tum aktörlerı kapsayan ve bu aktorlerı yakıdan ılgılendıren lonca savaslarına yon verecek ve sekıllendırecek kadar hassas ve genel bır o kadarda önem arz eden bır konudur
bu baglamda sn battalgazi nın teklıfını genel oyun konseptıne uygulamak mumkunmudur bu tartısılır cünki sadece tr serverını kapsayan bır yapılanma deyıl tum serverlerı kapsayan bır kural dan bahsedılıyor sonuc olarak ve gene bu kural yada kurallar zıncıri oyunu oynanır yada oynanmaz kıvama getıren en buyuk faktordur
bız oyuncular bu faktorler eslıgınde oyuna karsı ılgımızı gosterır yada sacma bır oyunmus dıyerek farklı arayıslar ıcınde suruklenırız gercektede su kı bu suruklenme ve kacıslar lonca savasları basladıgı gunden bu gune kadar artan bır ıvme ıle hız kazanmıstır bunda sız yonetım kadroları tarafından bılınen bır gercektır bu kacıslara hızı kesmek yada yavaslatmak adına etkınlıkler duzenleme ıhtıyacı dogmustur ( tüm serverlerı kapsayan genel etkınlıkler haric ) genel cahhate bilmeceler gibi
yakın gelecekte olacagını dusundugumuz buyuk olasılıkla olma ıhtımalı var olan serverler arası ( dünyalar arası ) savaslara tr takımı olarak katılacak loncaları olusturmak adına emek veren loncaların bu emeklerını sabır dayanma gucu organıze ve orgutlu olma basarısı gostermelerı yetmıyor mus gıbı lonca sevıyesının neredeyse hıc bır sey vermedıgı loncadasların azmi heyecanı baglılığı da rısk altında bırakılıyor alması cok manidar dır
hepinize güzel ve keyıflı oyunlar dılerım

DeletedUser30558

Guest
Siz yeni yetkilileri anlamış değilim çok kırılgan ve hassas yapılarınız var.Kendi bildiğinizden başka bir doğru yok size göre.battalgazi bir duruma epeyce sinirlenmiş olmalı ki eğer oyunu gayet iyi takip ediyor olsaydınız bunu sizde görürdünüz.Sonrasında bir öneri çok farklı yerlere çekiyorsunuz sizin işiniz olayı uzatmak değil kısaltmak yardımcı olmaktır.Neyse bu öneri gerçekleşeceğini sanmamakla beraber brutala kolay gelsin diyorum bir öneriden çıkıp nerelere girdik hayretler içersindeyim :p

DeletedUser32572

Guest
Moderatör arkadaşın yapması gereken ve yapmaya çalıştığı iki farklı düşünceyi savunan kişilerin bir birlerine karşı saygı çerçevesi içinde yaklaşmasıdır demek istediği , konudan anlaşıldığı gibi atışma ortamı hazırlamayalım sevgili arkadaşlarım , farklı bir düşünceyi savunan arkadaşların bu öneride sadece kavga çıkarmak amaçlı olduğunu biliyoruz , lütfen bu öneriden uzak durunuz ..

Moderatör arkadaşın burada yapması gereken şey bu öneriyi foe üst yönetimine ulaştırmasında kolaylık sağlamaktır ,burada nihai karar önce tr foe üst yönetim sonra şirketindir . '' yani asıl değerlendirmeyi şirket yapacaktır . ''

SN.-BruTaL- operatörümüzün bunu bir üst merciye iletmesini ve üst yönetiminde şirkete iletmesini arzu ediyoruz ..

oyun içindeki atışmalar foruma taşınmamalıdır. buradaki sözüm herkesedir. bir insan seçmiş değilim. sadece alakalı olduğu için arkadaşımızın yorumunu seçtim. şu bir gerçek ki insanlara en doğruyu bulduran muhalif görüşlerdir. eleştirilmek doğruları getiri. ben önerinin geçekleşmesini isterim. ancak burada yeni kurulmuş ve büyümeyi arzulayan amacı sadece puan kasmak, korsan saldırı olmayan loncaları da unutmamak gerekir. çeşitlilik güzeldir. ama saygı-sevgi her şeyden güzeldir.

DeletedUser30514

Guest
şurda iki kelimeyle oyun ile önerilerimizi dikkate alarak üst mercilere iletilecektir demek yerine her a.ılan lonuda eleştirildiğinizi hissetmenizin sebebi her verdiğiniz cevalarla kendinizi dahada küçültmenizden olabilirmi acaba yönetim sadece küçük şikayetlere bakıp otomatik ve tek kalemde çıkmışcasına cevaplar verip genelde de çöyle bir gözüp kaybolmak demekmidir itham ettiginiz kişi sizlerden daha çok bu foe ye emek veren bir loncanın başkanıdır tüm foe dünyalarındada onun gibi bir insan arasanızda bulamazsınız belki foe ye hepinizden fazla emegi ve katkısı vardır şurda oyun geneline baksanız zaten Battalgazi77 gibi vermidon gibi insanlar kalmadı hepside oyunu bıraktı yada beklemede inerseniz genele sohbetlerdeki isimler hep aynı kişiler eskisi gibi genelde hoş sohbetler olduğunu siz hiç gördünüzmü? komşusunu tanıyan kaç kişi kaldı ? oyunu amacından saptırmakla sanki anayasa gibi her seferinde oyunun şu kuralı var demeklede idareci olunmuyor malesef oyuncuların görüşlerinide alarak üst mercilere iletirseniz oyuncular gözünde hem sempati hem sevgi kazanırsınız ama bu şekilde davrandığınız mühdetcede şımarık çocukluktan öteye gidemezsiniz ya kuralları tam uygulayın göstermelik degil yada oyuncuları dikkate alın ama adil olun.

DeletedUser

Guest
fikrimce,
konunun çözümü ürün miktarında değil, atılan kuşatmaların kaybedilmemesindedir.
atılan kuşatma ordularını kusatmayı atan oyuncu kaybederse eğer, bu durum kuşatmayı atan, saldırıyı yapan tarafın hızını önemli ölçüde frenleyecektir diye düşünüyorum.