• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Anket 2021 Bahar Etkinliği Anketi

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Toplam oy kullanan
    68

stormtr

Emekli Takım Üyesi
Forge of Empires
Forum Announcement.png

Değerli oyuncularımız 2021 Bahar Etkinliğini değerlendirmeniz için oluşturduğumuz bu ankete katılın ve dilerseniz anket altına düşünce ve tecrübelerinizi yazarak bizimle paylaşın.
Anket seçenekleri çoklu seçim için açık bırakıldı, dilediğiniz seçenekleri aktif ederek oy kullanabilirsiniz.

1.Legion

Well-Known Member
benim ikinci etkinliğim aziz patrik etkinliği daha heyecanlıydı, bu etkinlikte günlük ödüller cezbetmediği için beklemek çok sıkıcı oldu

cocascolas

Member
Forum Announcement.png

Değerli oyuncularımız 2021 Bahar Etkinliğini değerlendirmeniz için oluşturduğumuz bu ankete katılın ve dilerseniz anket altına düşünce ve tecrübelerinizi yazarak bizimle paylaşın.
Anket seçenekleri çoklu seçim için açık bırakıldı, dilediğiniz seçenekleri aktif ederek oy kullanabilirsiniz.

cocascolas

Member
Ödüller son derece vasat ve sürekli aynı. Günlük ödüller de öyle. Grafikler berbat. Hiçbir heyecan yok. Puanlar zor toplanıyor ama büyük miktarda harcanıyor. Topladıklarımı harcarken hep eski etkinliklerde ki zenginlikleri düşündüm. Foe bile coronadan nasibini almış.

AyazHebibli

Member
Harcadıgımız vakite yazık , yani o kadar emek ve sonda verdiyi bina zayi , ve kapladıgı yer ayrı sorun, + da sonda kit eksig kalır

Killercasper.

Well-Known Member
şu ana kadar foe ekipinin getirdigi en iyi etkinlik forge bowl bence her etklik ona benzetilsin ama onun görevleri çok zordu bahar etkinliginin görevleri daha kolay ve bide 60 degil bi görevi tammamlayınca 100 tane fener gelmeli

Reren.T.

Member
Leş gibi bir etkinlik oldu. Fenerleri dilek kuyusu için biriktirdim 6000 küsür fenere 1 tane dilek kuyusu çıktı. zıplama için 50-150 arası fener istiyor ama olaylardan çıkan fener "3" Ne kadar ayıp.

1.Legion

Well-Known Member
Yine tamamlanmıyor. Yine Tamamlanmıyor. Elmas kullanmadan 9. seviyeye çıkmanız imkansız.
O kadar emek, erzak, para harcıyorsunuz. Sonuç kocaman bir "0"
dostum ben hiç elmas harcamadım şuan sv7 etkinlik binam 8 günlük görevden gelecek karşıya geçmek için tahminim 4-5 sıçramam kaldı ki onu yapamazsam bile lig sıralamasında gümüş seviyesindeyim haliyle oradan da 1 sv yükseltme gelecek. Yani isyanında haksızsın sadece akıllıca sıçramak yeterli...

Adalet41

Member
en küçük seçimlerle mi, bunu yaptınız yoksa en yüksek seçimlerle mi bunu başardınız ip ucu verir misiniz, teşekkürler:)

Adalet41

Member
Bu bilgi için çok teşekkür ederim. Hala 1.500 fenerim var,
Bunu arkadaşlara sordum ama bilen yoktu. Şimdi siz söyleyince düşüncem doğrulandı.
Çok teşekkür ederim, iyi oyunlar:)

ORHAN 50

Well-Known Member
5 yıldır ilk kez bina seviye eksik kaldı. Ne tesadüf 4 dünyada da sadece 1 küçük sıçrama eksiği ile yükseltme kitini alamadım. Yani 4 dünyada 200 er elmas harcamam gerekti ama gereksiz bina için harcamadım. Ve ne tesadüf 223 puan ile amatör ligde kalmışım. Bir üst lig 225 puan. Yani sen 200 elması harcamazsan amatöre kalırsın der gibi. Bu durum 4 dünyada da aynı olunca içime bir kurt düşmedi değil. Gerçi çok ta ciddiye almamıştım binayı da hemen antikacıda şutladım ama.