• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Anket 2020 Kış Etkinliği anketi

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Toplam oy kullanan
    81

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Yıllardır oynuyorum bu oyunu.üzülerek söylemek istiyorum ki gördüğüm en kötü etkinliklerden biriydi. Neden mi ? Verdiğiniz ana ödül olan set halindeki binalar kapladığı alana göre gerçekten çok vasat özellikler içeriyor.uzun soluklu bir etkinlik olmasına rağmen dilek kuyusu sadece 1 kez günlük ödül olarak sunuldu.geyiklerin tamamını bulmamıza rağmen neredeyse 3000 elmas ta ödemek zorunda bırakıldık ödülleri alabilmek için.ayrıca topladığımız anahtarlar ile alabildiğimiz ödüllerin tamamı vasat ödüldü.yani bu etkinlik tam bir fiyasko...

Hatti

Active Member
Etkinliğin ilk günlerinde günün hediyesini her kazandığımızda geyik simgeli bir şey çıkıyordu. Yanlış hatırlamıyorsam 12 geyik oldu. Bunların sonunda bu hediyeyi almamız gerekiyordu. Etkinlik bitti ama bu ödüller neden yüklenmedi?
Ya da bunları elmasla mı olmamız gerekiyordu? (Bu şekilde bir açıklamada görmedim?)
Bu konuya bir açıklama yapar mısınız lütfen?

sleeplesslady

Well-Known Member
Etkinliğin ilk günlerinde günün hediyesini her kazandığımızda geyik simgeli bir şey çıkıyordu. Yanlış hatırlamıyorsam 12 geyik oldu. Bunların sonunda bu hediyeyi almamız gerekiyordu. Etkinlik bitti ama bu ödüller neden yüklenmedi?
Ya da bunları elmasla mı olmamız gerekiyordu? (Bu şekilde bir açıklamada görmedim?)
Bu konuya bir açıklama yapar mısınız lütfen?
Ren Geyiği konusu geçen seneki etkinlikte de gündeme gelmiş, aynı sorularla karşılaşmıştık. Konu geçen sene net olarak ortaya konamamıştı, o yüzden bu sene konuyla ilgili olarak destek sayfamızda ve wiki sayfamızda açıklamalar yapıldı.