• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Anket 2020 Kış Etkinliği anketi

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Toplam oy kullanan
    81

stormtr

Emekli Takım Üyesi
Forge of Empires
Winter logo.png
Değerli oyuncularımız 2020 Kış Etkinliği etkinliğini değerlendirmeniz için oluşturduğumuz bu ankete katılın ve dilerseniz anket altına düşünce ve tecrübelerinizi yazarak bizimle paylaşın.
Anket seçenekleri çoklu seçim için açık bırakıldı, dilediğiniz seçenekleri aktif ederek oy kullanabilirsiniz.

akucumen

Well-Known Member
Çok uzun süreli bir etkinlik oldu. İki aydan fazla süren uuuuuuuupuzun bir etkinlik yerine daha kısa ama farklı ödülleri olan etkinlikler daha hoş olur.

Takvim ödüllerini alabilecek var mı? İki dünya da oynuyorum birinde baştan iyi gidiyordu anahtar bulunca yıldız harcamayı bırakıyordum ama sonra dan onunda yeterli olmadığını gördüm, günlük görevlerde de hep anahtar parçası toplamama rağmen bir çok eksik kutu kalıyor o kısmı cazip olmamış...

1.Ramses

New Member
Bina depolama kiti çok zor bulunuyor.
Takas içerisinde günlük sunulan ürünlerin 4 saatte bir yenilenmesi daha iyi olur.
Örneğin iki tane kraliçe heykelinin yan yana olması set sayılmalı.
Eğer Ren Geyiği ödülünü elmasla alabiliyorsak elmas yetersiz uyarısı verilmeliydi. En azından baştan beri anahtar kovalar basit hediyeler alırdık.

BYSIRIUS

Member
Herkes olumsuz yorum yapmış anlamış değilim bence çok eğlenceli ve guzeldi bu arada kis etkinliği görevlerinde 65. Görevdeyim rengeyiği takviminide tamamladım sunuda belirtmek isterim hiç elmas kullanmadım

BriseSonne

Active Member
Görevler çok zorlayıcıydı bazen, gerçekten çok söylendiğim oldu açıkçası... Anahtar parçacığı olayı da bence biraz abartılmış, belki daha az anahtar parçacığı içe anahtar yapabiliyor olsaydık daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

weboliks

Active Member
Bu anketin sonucuna göre sonraki etkinlikleri tasarlamanın hata olacağını düşünüyorum.
Soruları sonuncudan başlayarak değerlendirmek isterim:

- Görevlerin zor olduğunu düşünmüyorum. Kolay bile sayılırdı bu durumda +20 puan vemem gerekirdi. Görevlerin sorunu zaten kolay veya zor olması değil verdiği yıldız ödülüydü. Hele son günlerde günde 30 yıldız yani 3 paket açma şansı elde ederek her gün için anahtarı, hadi anahtardan geçtim günün ödülünü kazanmak insan üstü bir şans gerektiriyor. Keşke 5 kat daha zor olsaydı da 3 kat daha fazla yıldız verseydi görevler.

- Özel binalar gereksiz mi, yoksa etkileyici mi diye sormuşsunuz. Dürüst olmak gerekirse yeterliydi diyebilirim. Buradan da +20 puan vermem gerekirdi. Özel binalar yeterliydi ama özel binaları elde edebilmek için bize verilenler yetersizdi. Dünyalar kadar elmas gelirim olsaydı belki bencil davranıp "etkileyiciydi" derdim.

- Süresi yeterli mi? - yeterliydi. Buna diyecek bir şey yok. Ama gün içinde etkinlik için bir şey yapmıyoruz. Etkinlik bizim için her gün saat 00:00'da : "aa yıldız ile yeni görev gelmiş" ve 10 dakika sonra "heh görev de tamam kutu açalım", bundan 1 dakika sonra da "1 kunduracı , 2 mancınık, 8000 para müthiş ya müthiş! " şeklinde vakit geçirip sinirlenmemize ve oyundan soğumamıza sebep olan birşey oldu.

- Genel olarak başarılı olabilecekken oyun bize "elmas harcatalım, para kazanalım" kafasındaymış gibi hissettirdi. Bu kadar getirisiz ve şansa dayalı olmasaydı insanlar şuan olduğundan belki de daha çok elmas harcarlardı.

Çok uzun yazmışım sabredip de okuyanlar için özür dilerim. Son olarak haddim olmayarak bir iki şey söylemek istiyorum:
En azından günlük görevler 2 yerine 4veya 5 anahtar parçacığı verseydi.
En azından 2x çıktıktan sonra anahtar bulununca ekstradan 1 anahtar parçacığı vereceğinize 1 anahtar daha verilseydi.
Yıldız cimrisi görev ödüllerine de katlanılır da bari çok fazla oynayanlar için ekstra küçük yan görevler de verilseydi bir önceki etkinliktekine benzer şekilde.
Çok daha iyi bir etkinlik olabilecekken fırsatlar kaçırılmış.

Son düzenleme: