• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

2019 Kış etkinliği anketi

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Toplam oy kullanan
    44

DeletedUser34832

Guest
Winter2019LogoSmallerCroppedNew.png

Değerli oyuncularımız 2019 Kış etkinliğini değerlendirmeniz için oluşturduğumuz bu ankete katılın ve dilerseniz anket altına düşünce ve tecrübelerinizi yazarak bizimle paylaşın.
Anket seçenekleri çoklu seçim için açık bırakıldı, dilediğiniz seçenekleri aktif ederek oylaya bilirsiniz.

DeletedUser29626

Guest
Trenin son yükseltmesinde mouse takılması sonucu yeşil express yerine atlı express seçtim istemeden, başvurdum ama değiştirme şansı tanınmadı, bu yanlış. Elde kalan bir yükseltme hakkıyla tercih değişikliği sağlanmalıdır.

akucumen

Well-Known Member
Etkinliklerde en önemli hata 2 noktada gelişimi engelliyor:
1 - Ben etkinlik başladığında teknoloji açabilecek olsam da açmıyorum. Çünkü teknoloji açılması çok zor ve eğer istenirse yapabilmek için bekletiyorum.
2 - Aynı şekilde arazi sektörü almıyorum yada araziyi ele geçirebilecek olsam da almıyorum.

Bu nedenlerle teknoloji açılması yada sektör ele geçirilmesi gibi kritik görevler olacaksa etkinliğin hadi aşamasında olacağı en baştan belirtilmeli. Örneğin 25. görev teknoloji aç, 35. görev sektör ele geçir vb vb vb

DeletedUser36622

Guest

Değerli oyuncularımız 2019 Kış etkinliğini değerlendirmeniz için oluşturduğumuz bu ankete katılın ve dilerseniz anket altına düşünce ve tecrübelerinizi yazarak bizimle paylaşın.
Anket seçenekleri çoklu seçim için açık bırakıldı, dilediğiniz seçenekleri aktif ederek oylaya bilirsiniz.
Etkinlik bitti kızaklı geyiklerden hic bisey kazanmadim.hepsini tamamlamistim.

DeletedUser37014

Guest
oyunun sadaka dağıtmasından tiksiniyorum
300 bin para 300 bin erzak ama oyun zırvalayıp 300 tl para 300 erzak dağıtıyor..
kısaca oyun sadece elmas satmak üzere kurulmuş bir "oyun"
keyifsiz. zorba....

yahya44

Member
Etkinlik bitti kızaklı geyiklerden hic bisey kazanmadim.hepsini tamamlamistim.
kızaklı geyikleri erkenden bitirdik. 2. 3. kızakta olsa iyi olurdu
Ödüller içerisinde arazi genişletilmesi de olmalı.
teknoloji açılması yada sektör ele geçirilmesi gibi kritik görevler olmasın
genel bina küçültme kiti olsa iyi olur istediğimiz binada kullanırız

DeletedUser34602

Guest
1- Ren Geyiği Koleksiyonunun sadece elmas ile alınabildiği ve etkinlik sonucunda hediye edilmediği bilgisini aldım az önce. Bu hatalı bir karar olmuş. Böyle bir şey yapıldıysa elmas harcamaya gerek duymadan kim ne kazandıysa verilmeliydi.

2- Etkinlik kapsamında arkadaşlarında belirttiği gibi yer genişleme ve teras çiftliği vs. gibi oyuncular için kazanma isteğini yukarıya çıkartacak gerekirse elmas ile birlikte ekstra haklar satın aldıracak hediyelerin etkinlikte bulunmalarına dikkat edilmeli. Bu şekilde çok daha cazip ve oyun üreticilerine daha fazla para kazandıracağından emin olabilirsiniz.

DeletedUser35008

Guest
Geyik koleksiyonunun sadece elmas ile alınacağına dair hiç bir ibare yoktu. Elmas ile geyikleri tamamlamadan alınması şeklinde anlaşıldı hep. Etkinlik bittiğinde ödülleri alabilirsin deniliyor. Kime sorarsanız sorun böyle anlaşıldı. Ve ben o geyikleri tamamlamak için 400 elmas harcadım yıldız almak için. Dolandırılır ya da kandırıldık. Derhal ödüller verilmeli.

DeletedUser35688

Guest
Birsey daha eklemek isterim. Bir grup binalari haritamiza yükler iken tek tek te yapılabilmeli eğer tüm parçalar tamam ise birlikte de binayı kurabilmeliyiz veya veya birbirine bağlı binayı sehven yer değiştirirken sayacınin sifirlanmamasi için o grubun hepsini birden seçmiş olsak daha iyi olurdu

DeletedUser35110

Guest
Geyik den kazanılan ödüller nerde ?
Bir ay uğraştık yemedik içmedik uykusuz kaldık yahu :))
Ayıp olmuş hiç yakıştıramadık !
Hiç olmadı böyle.
Sonraki etkinlikte böyle olacaksa ben oynamam.