• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

2019 Güz etkinliği anketi

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Toplam oy kullanan
    22

DeletedUser34832

Guest
Fall2019LogoNew.png
Değerli oyuncularımız 2019 Güz etkinliğini değerlendirmeniz için oluşturduğumuz bu ankete katılın ve dilerseniz anket altına düşünce ve tecrübelerinizi yazarak bizimle paylaşın.
Anket seçenekleri çoklu seçim için açık bırakıldı dilediğiniz seçenekleri aktif ederek
oylaya bilirsiniz.

DeletedUser36968

Guest
Güz Etkinliğini beğendim. Benim için çok başarılı geçti. Yeni etkinlikleri sabırsızlıkla bekliyorum. Teşekkürler.

akucumen

Well-Known Member
Etkinlik iyi düzenlenmiş, elde avuçta malzeme kalmadı, ama bitirdim. Tek problem etkinlikte ''Yeni teknoloji araştır'' seçeneği olabileceğini düşünüp bitirdiğim halde teknolojileri açmadım. Çok vakit kaybettin. Sonuç olarak iyi düzenlenmiş.

DeletedUser29624

Guest
Sıkıcı..Etkinlikler çok sık yapılmaya başlandı....Bitirmedim bile...Elmas ile oynamaya teşvik....

DeletedUser31283

Guest
Tapınak, Dilek kuyusu gibi rağbet gören binaların tek sefer gelmesi çoğu oyuncunun elinde son güne kadar ürün birikmesine ve verimsiz kullandırılmasına neden oldu. son gün zafer kulesi geliştirmesi nedir ya madalya toplamak için zafer kulesi biriktiren mi kaldı allah aşkına. Bari son gün insanların yüzünü güldürecek bir ödül olsaydı.. Bu açıdan kötü oldu..

Onun dışında şıra fabrikasının geliştirmesi harikaydı.. Kır evinin savaş bonusu güzel ve çok elmas harcamadan 2. bina kurulabildi.. Bu açılardan iyi oldu..

DeletedUser35206

Guest
Süper etkinlik oldu vede artıkın forge gün geçtikçe iyi etkinlikler ve süper binalar vermeye başladı. Bir sonrakı cadılar bayramı etkinliği ve binasını sabırsızlıkla bekliyorum.

DeletedUser30675

Guest
Etkinlik çok güzel fakat ;
Elbetteki insanız hatalı seçim yapabiliyoruz haliyle gerek pc gerekse telefonda el kayması maus kayması olabiliyor
bunun bir telafisi olması gerekir
son seçim binasının değiştirme telafisi olması gereklidir diye düşünüyorum.

DeletedUser36931

Guest
Eylul kir evi gerek nufus ve gerek bonuslari fazla yer kaplamamasi itibariyle guzel bir bina olmus, etkinlikte verilen odulllerin farkli ihtiyaclara cevap vermesi iyi olmus, etkinlik sahiplerini tebrik ederim.