2019 Bahar etkinliği anketi

'Genel Tartışma' forumunda StormTR tarafından 12. Nis 2019 tarihinde açılan konu

?

Etkinlik sizin için nasıl geçti

 1. Çok kötü -40 puan

  2,2%
 2. Kötü -30 puan

  4,3%
 3. Beğenmedim -20 puan

  10,9%
 4. Katılmadım -10 puan

  0 oy
  0,0%
 5. Katıldım ama olduğu kadar +10 puan

  8,7%
 6. Beğendim +20 puan

  26,1%
 7. İyi geçti +30 puan

  26,1%
 8. Çok iyi istediğimi aldım +40

  21,7%
 1. StormTR

  StormTR Yönetim Ekibi Forge Of Empires

  Katılım:
  23. Tem 2016
  SpringLogo.png
  Değerli oyuncularımız etkinlik bitmek üzere sizlerden, edindiğiniz tecrübe ile etkinliği yukarıdaki seçenekler ile değerlendirmenizi istiyoruz.
  Dilerseniz düşüncelerinizi bizimle anket altında paylaşabilirsiniz.
   
 2. Salvation

  Salvation Member

  Katılım:
  29. Oca 2019
  Benim anlamadığım harita üzerinde verilen fenerler neye göre verıldı ? Bazı kişilere 50-100 fener çıkarken bana 5-10 fener çıkıyordum . Bu yüzden şimdi yüzde yirmibeşlik dilimdeyim , yoksa hergün oyunu en az 4-5 saat oynadım ve bütün görevleri zamanı dolmadan yaptım
   
 3. EFKARPERDES1

  EFKARPERDES1 Active Member

  Katılım:
  2. Ara 2015
  Bu tür etkinlikler den biriken farklı etkinlik binalarının yükseltme kitleri envanterde duruyor. Merak ediyorum ne zaman bu fazlalık yükseltme kitlerini kullanacağımız etkinlikleri oyuna sunacaksiniz?
   
 4. M1 Grand

  M1 Grand Well-Known Member

  Katılım:
  22. Nis 2016
  Etkinliği beğendim , sadece şehirde yeteri kadar fener ağacı çıkmıyor.
   
  3dots, Simyacı17 ve ebruemine bunu beğendi.
 5. Smover

  Smover Member

  Katılım:
  25. Mar 2018
  Anlamadığım bu kadar çok fener harcayipta neden sürekli abuk sabuk hediyeler aldığım
   
  tecumseh bunu beğendi.
 6. ebruemine

  ebruemine Member

  Katılım:
  1. Nis 2013
  Aynen
   
 7. Simyacı17

  Simyacı17 Well-Known Member

  Katılım:
  22. Haz 2017
  Kiraz Bahçesi setinin verilmesi iyi oldu , şansa dayalı bir ödül konsepti yoktu gayet memnun kaldım :)
   
  tecumseh ve Tek Baş bunu beğendi.
 8. Tek Baş

  Tek Baş Member

  Katılım:
  11. Ara 2017
  İlkbahar set kiti verilmesi iyi, aynısını günlük görevlerde de verilmesi güzel olur.
  Bu sene görev listesi de güzel sayılırdı. Aşırı vakit alacak görevler tercih edilmemeli çünkü oyunu aktif oynayan büyük çoğunluk iş hayatından zor vakit buluyor.
   
 9. KaanSide

  KaanSide Well-Known Member

  Katılım:
  11. Ağu 2017
  Etkinliğin, çok verimli geçtiğini söyleyemem.
  Şöyle ki;
  * Oyuncu arkadaşlarım ile muhabbetlerimde, bazı arkadaşların topladığı ağaçlarda 50-100 arası fener çıktığını öğrendim. Şu ana kadar bende genel olarak 3-5-10-20 fener denk geldi. Online süremin de yeterince fazla olduğunu da düşünüyorum.
  * Topladığım fenerleri rastgele harcamamaya dikkat ediyorum. ''Günlük Özel'' ödüller ilgimi çekmezse kesinlikle harcamıyorum. Ama ilgimi çeken bir ödül çıktığında da 1000-1200 fener harcamama rağmen bir türlü ''Günlük ödülü'' kazanamıyorum.
  * Üstteki maddenin devamı olarak, nilüferlerin üzerindeki 3 seçenekten birini seçtiğimde askeri trampetçi, kendine yardım kiti gibi çok da işe yarayacağını düşünmediğim ödüller mevcut. Zaten günlük görevlerde ve harita da bulduğumuz hediyeler de bunlardan yeterince çıkıyor, elimde yeterince kendine yardım kiti birikti zaten :) Bunların yerine, zafer kulesi geliştirmesi gibi kitler, daha nadir bulunan hediyeler cazip olurdu :)
  * Görev listesi bir zamanlar paylaşılıyordu ama son 2 etkinlikte artık paylaşılmıyor. Fakat 3 gece önce ''Genel Sohbet'' sayfasında bir oyuncu saat 22:00 sıralarındaydı sanırım, bir sonraki Günlük Ödül ün ''Haydut yuvası küçültme kiti'' olduğunu yazmıştı ve gece yarısı bu ödül aktif oldu. Bizlerin de ya da benim de :) ödül listesi, görev listesi vs. ulaşabileceğimiz bir link veya forum sayfanız mevcut mu?
  * Pek çok görevi zorlanmadan ya da yarı zorlanarak bitiriyorum ama şu 10 veya 12 defa 24 saatlik üretim yap seçeneğini görünce çıldırıyorum resmen :) Zaten köyümde arsa kalmadı bir de bina satıp yer açıp nalbant binaları kurmaya çalışıyorum. Hem sayısı fazla hem de süre çok uzun. Sanırım oyunda aritmetik bir hesaplama yapan yapay zeka var, köyümde 3 nalbant var iken, 12 defa 24 saat tamamla görevi çıkıyor.
  * Bu tür etkinliklerde mesela bir önceki etkinlikte kaçırdığımız veya tamamlayamadığımız geliştirme kitlerinden misal Colossus, Kraliyet Gemisi gibi, ödül olarak koyma şansınız olamaz mı?
  * Genel olarak etkinliklerde ORTAK bir sıkıntı var. Günlük Cila, Movite, Taverna ziyaretlerimi düzenli olarak ve mümkünse saatini pek geçiştirmeden gerçekleştirmeye özen gösteriyorum. Lakin, etkinlik içerisinde verilen görevler C,M,T 'lerin aksatılmasına neden oluyor. Görev olarak verilmediği sürece arkadaş listemdeki pek çok oyuncu C,M,T 'leri aksatmaya başlıyor.
  Görevlerde C,M,T çıkarılması gerektiğini düşünüyorum. Bu sayede oyuncular etkinliklerden dolayı C,M,T 'leri aksatmayacağı görüşündeyim.
  Emeğiniz için teşekkür ederim. Sonuçta bu bir oyun, amaç eğlenceli güzel vakit geçirmek. İyi oyunlar arkadaşlar.
   
  kutaykarhan06 bunu beğendi.
 10. Garlangufa

  Garlangufa Moderator Yönetim Ekibi Forge Of Empires

  Katılım:
  24. Mar 2019
  Değerli fikirlerini paylaştığım için teşekkür ederiz değerli oyuncu.
  Sizin önerileriniz bizim için değerlidir ve emin olunki sizin yaşadığını durumların aynısını bizde yaşıyoruz.
  Sonuçta bizlerde oyunu oynuyoruz ve hiç bir şekilde bize veya size ayrım yapılmıyor. Sonuçta etkinlikte ki olan herşey şans işi. ŞANSINIZ BOL OLMASI ÜMİDİYLE. :)
   
 11. mustafaaltin

  mustafaaltin Member

  Katılım:
  3. May 2013
  oyunu beğenmedim. çünkü şans çok önemli.. Oyun boyunca bana genelde 3-5 fener çıktı. oyunun başından son bir güne kadar toplasan şehirden 250 fener topladığımı zannetmiyorum. buda diğerleri ile aramın açılmasına sebep oldu. sürekli en ileri seçeneği seçmeme rağmen amatöre düştüm. üstelik 7 bölüm geçtim altından amatöre düştüm. sekiz bölüm bitirenler gümüş 9 bölüm bitirenler altın olduğu halde ben 7 bölümle amatörde kaldım buna aklım ermedi. Bazen günde bir bazende iki güne bir şehirden kiraz ağacı topladım. oda dediğim gibi çoğunlukla 3-5 fener bu nedenle oyunu beğenmedim. görevler zor değildi hediyeler güzeldi iki sorun olmasaydı yani şehirden şanslı olan çok şanssız olanlar az fener topluyor ve lig sıralaması daha düzgün olsaydı bu etkinliği çok severdim.
   
 12. Mr.Littleboy

  Mr.Littleboy Member

  Katılım:
  7. Mar 2019
  Bir önceki etkinliğe görebir tik daha iyi.
   
 13. KaanSide

  KaanSide Well-Known Member

  Katılım:
  11. Ağu 2017
  Ticket içeriği paylaşmak yasaktır.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11. May 2019

En üst