• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Teknik Birime İletildi 1.203.13 güncellemesi sonrası oyunda kasma sorunu

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
sayın oyun yöneticileri yayınlanmış olan son güncellemeyi yükledikten sonra oyunda kasmalar olmaya başladı hiç bir şekilde ne şehirde gezinme ne büyültme ne de küçültme işlemi yapamıyorum hiçbir şekilde oyunumu yönetemiyorum ilgilenmenizi rica ediyorum

xmen

Emekli Takım Üyesi
Bende biraz önce test ettim fakat bahsedilen bu sorunlara rastlamadım. Bazen temiz bir kurulum gerekiyor. Oyunu silerek tekrar yüklemeyi deneyebilir misiniz?

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
sayın oyun yöneticisi size bu sorunla ilgili bildirimde bulunmadan oyunu kaldırıp tekrar kurdum fakat herhangi bir değişiklik olmadı

Aynı şekil arkadaşın dediği gibi bende de kasma olmaya başladı güncelleme öncesi böyle bir sorun yoktu

Şunu farkettim oynadığım asıl dünyada şehirdeki bina yoğunluğundan oluyor lsa yada etki etmiş durumda

Son düzenleme:

sleeplesslady

Well-Known Member
Değerli Oyuncularımız,
Teknik birimden geri bildirim aldık; 1.203 güncellemesinden sonra yaşanan bu sorun için hemen çalışmalara başlanmıştır, yeni bir güncelleme ile düzeltileceği bildirildi. Size tekrar geri dönüş yapacağız

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim sayın oyun yöneticisi umarım güncelleme en kısa zamanda gelir genel olarak oyunda ve etkinlikte ilerlemekte zorlanıyoruz

sleeplesslady

Well-Known Member
Değerli Oyuncularımız,
Google Play ve IOS versiyonlarına güncelleme geldi, lütfen kontrol ediniz
Ancak Huawei mağazası üzerinden oynayan oyuncularımız biraz daha beklemek durumunda maalesef

sleeplesslady

Well-Known Member
Bir konu daha ileteceğim; yüklenen 1.203.15 versiyonu ile kasma ve donma problemi çözüldü, ancak bu sefer de okyanus terminali ve buzul limanlarına giriş mümkün olmamaya başlandı :(

Demin Android için 1.203.16 versiyonu yayınlandı, bu güncelleme de limanlardaki sorunu çözdü. Ancak IOS için daha güncelleme gelmedi, kısa sürede IOS için de geleceğini umuyoruz. Bu süre zarfında IOS kullanan oyuncularımızın, mümkünse limanlarda gemi gönderme veya gelen gemileri toplama işlemlerini tarayıcı üzerinden yapmalarını rica edeceğiz.

Android kullanan oyuncularımız lütfen tekrar yeni güncellemeyi indirin.

sleeplesslady

Well-Known Member
Bir konu daha ileteceğim; yüklenen 1.203.15 versiyonu ile kasma ve donma problemi çözüldü, ancak bu sefer de okyanus terminali ve buzul limanlarına giriş mümkün olmamaya başlandı :(

Demin Android için 1.203.16 versiyonu yayınlandı, bu güncelleme de limanlardaki sorunu çözdü. Ancak IOS için daha güncelleme gelmedi, kısa sürede IOS için de geleceğini umuyoruz. Bu süre zarfında IOS kullanan oyuncularımızın, mümkünse limanlarda gemi gönderme veya gelen gemileri toplama işlemlerini tarayıcı üzerinden yapmalarını rica edeceğiz.

Android kullanan oyuncularımız lütfen tekrar yeni güncellemeyi indirin.
IOS için de 1.203.16 güncellemesi gelmiştir; lütfen kontrollerini yapın

sleeplesslady

Well-Known Member
Son güncellemeden sonra sonra tekrar Android ve IOS kullanıcılarımızdan oyunda yavaşlama, kasma problemleri olduğu şikayetini almıştık. Şu anda teknik bazı ayarlamalar yapıldığı bilgisi geldi; lütfen sorun yaşayanlar kontrol edebilir mi, hatta silip tekrar yükleyebilirsiniz.

Bu arada bir çok oyuncunun aynı anda savaştığı LSA'da, yoğunluğun getirdiği yavaşlama, donma problemleri genelde görülmektedir. Bu yoğun zamanların dışındaki donma, yavaşlama konularını yaşıyorsanız lütfen kontrol ediniz, düzelme söz konusu olması gerekiyor.