• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Şehir Düzenlemesi

Mobilde şehrimizi düzenlerken Pc de olduğu gibi bir binayı koyup diğerini alma gibi bişey olsun veya binaların tamamını kaldırıp tekrar kuralım. Diğer türlü yer dolu hiç biri yerinden oynamıyor

xmen

Emekli Takım Üyesi
Yeniden inşaa modundan mı? bahsediyorsunuz? Eğer bundan bahsediyorsanız mobilde de var. Keyifli oyunlar dileriz.

kayaarkası

Well-Known Member
Yeniden inşa modu değil admin mesela 2-3 tane binanın yerini değiştireceksin. Pc'de 1 binayı tuttuğunda başka binanın üstüne getirdiğinde mavi yanıyor ya, oraya yerleştirdiğindee orada bulunan binayı taşımaya alıyorsun ya mobilde bir binayı başka bir binanın üstüne yerleştiremiyorsun ondan bahsediyor diye düşünüyorum çünkü bende mobilde bu konudan müzdaribim.

Son düzenleme:

DeletedUser31283

Guest
Bu konuya +1 diyorum. Zor oluyo bazen yer değişiklikleri. Yapacağım değişikliğin olduğu bölgeyi komple yeniden inşaa ile kaldırıp sonra düzenliyorum halbuki yapacağım normalde 1-2 binalık değişiklik