• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

İlkbahar Etkinliği-Kiraz Çiçeği Festivali Yorumları

• Konuyu başlatan DeletedUser26939
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36220

Guest
çok haklısınız arkadaşlar 19 görev yaptım elımde tek imparator gırısı mevcut onuda gorevden aldım umarım sonra dogru duzelır

DeletedUser36103

Guest
Aslında etkinliklerde görev bitiminde set tamamlanması yönünde olmalı. Mesela ilk 10 da bir bina, ilk 15 de ikinci bina gibi. (Önceden seti olanlar ise, tüm binalarını yükseltmiş olurlar.)

Sandıklar ise normal şekilde devam etmeli. İşte o vakit herkes tüm etkinliği bitirme çabası içinde olur ve etkinlikten keyif alır.

karakurt 54

Member
etkinlik tamamen sacma olmuş...9.cu görev de kaldm..600urun bağıila veya tekno araştır...600 urun bedava geliyor sanki... bişey veriyorsan cezbetmeli...dandik bişey olmuş..

DeletedUser36074

Guest
Seviye 1 binaları ile seviye 2 binaları birbirini destekleyebiliyor mu yani komşu olabiliyorlar mı birbirine yoksa hangi seviyede ise o seviyenin binasına mı etki edebiliyorlar?

DeletedUser35356

Guest
Farkı yok. İkinci seviye binaları birinci seviye ile birleşdirsen yine aynı destekleri sağlayacak

DeletedUser36189

Guest
Beyler amcamin oyununda bütün binalar 2seviye ama 3 seviye yukseltemiyoruz
Bizdeki kitde ya yeni bina kur diyor ya da 2 seviyeye yukselt diyor bunu nasil çözeceğiz

DeletedUser35188

Guest
Beyler amcamin oyununda bütün binalar 2seviye ama 3 seviye yukseltemiyoruz
Bizdeki kitde ya yeni bina kur diyor ya da 2 seviyeye yukselt diyor bunu nasil çözeceğiz
Etkinlik binaları 2. Seviyeye yukseltilebiliyor sadece oda zaten bu seferki etkinlikte yapıldı elinizdeki kitleri yükseltmek için değil binanın parçasını kurmak için kullanabilirsiniz sadece. Kısacası 3. Seviye yok :)

DeletedUser35188

Guest
Seviye 1 binaları ile seviye 2 binaları birbirini destekleyebiliyor mu yani komşu olabiliyorlar mı birbirine yoksa hangi seviyede ise o seviyenin binasına mı etki edebiliyorlar?
Evet destekliyor örneğin ben sakura kayası için yükseltme kullandım sadece ve sorunsuz işliyor.