• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Anket İlkbahar Etkinliği 2020 Anketi

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Toplam oy kullanan
    120

DeletedUser28367

Guest
ödüller ilgi çekici olmalı
ayrıca 8. yılı kutlanıyor adı altında verilen hediyeleri vermeseniz daha iyi 8 yılı dolduran bir oyunun daha iyi hediyeler vermesi lazım
yada enazından 1 gün yerine daha fazla yapmanız lazımdı

DeletedUser34573

Guest
Başarısız dedim neden dedim
İzah edelim.
Hanami köprüsü heralde 1 seviye eksik bitirecem.
İlla elmas harcamak zorumda değilim.
Harcamadığımız için her seferin de eksik levelle tamamlamak gıcık olmaya başladı.
Dünya fuarı şu an 1 eksik ile şehrim de duruyor.
Bu oyunu sadece elmas harcayanlara yapılmış ise herkese söylensin.
Elmas harcayamayanlar boşuna oynamasın.
Bir şey yapılıyosa diğer oyuncuları da düşünmek gerek.
Sonuçta bu oyun kaç yıldır böyle ayakta kalmadı mı?
Böyle giderse yeni oyuncular zor gelir.
Ve bu oyunu oynayan sayılı kişilerce döner.
Şirketin bir hedefi yok mu?
Oyunu indirme sayısı milyonlar bulup bunu oynayan mı kazandırır
Yoksa elmas harcayan mı kazandırır
500 kişi için
1 milyon kullanıcı yok sayılmamalı
Oyunu oynayıp bırakan çok kişi var.
Acaba neden
3 hafta etkinlikle uğraş sonra 1 eksik ile tamamla
Ben yeni başlasam hiç uğraşmam silerim.
Ayrıca antika da neyi takas edecez.
Takas yapıla yapıla depo da antika kalmadı.
Bunun da bir çaresi bulunmalı
Takas için etkinlikten her gün 1 değil de 5 ,6 hediyeler olmalı , olmalı ki antika da takas olsun.
Çoğu kişi bitirdi deposunu
Neyi takas edecez.
Oyun yöneticileri tv izlemeyi pasta yemeyi bırakıp sıkıntıları masaya yatırmalı
Sonuna kadar katiliyorum
Tum gorevleri tamamlayipta etkinlik odulu olan binayi tamamlayamamak cok sacma sonucta hepimiz emek harciyoruz zaman tuketiyoruz. Onceki etkinlikte yine son seviye olamadi yarida kaldi .
Antikacida tamamlama imkanida tanimiyorsunuz. Antikacida, lonca seferinde ve günlük mücadelede verilen bonus ve oduller standart hale geldi. Oralardan gelen hediyeler fp harici direk antikacida ticaret parasina ceviriyoruz. Oradada ayda yılda bir herkese acik artira yerinde saldiri bonuslu odul cikarsa yuksek miktarlar bedel odeyerek alabilirsek aliyoruz.
Birde madalya enflasyonu var envanterde 60M madalya var bir ise yaramiyor.
Savas alani uye sayi adaletsiz eslesmeler suruyor. 78 uye sayili ile 36 uye sayili loncayi eslestirip mucade etmelerini bekliyorsunuz.
Anlayacaginiz sorun cok zaman zaman dile getiriyoruz ama birseyler yapildigini goremiyoruz.

DeletedUser33743

Guest
oyun açıklamasında en az fener isteyen tercih edildiğinde daha fazla gölet geçileceği yazıyordu. fener / ilerleme en büyük oran en düşük fener isteyen tercihteydi.
F de sürekli ortayı tercih ettim. muhtemelen 8 seviye elde edecem ve en azından gümüş ligde bir ihtimal altın ligde olacam. B de en azı tercih ettim. muhtemelen 7 seviyede kalacak ve Bronz ligde kalacam.

safak89

Member
Merhaba, olumlu olumsuz birçok eleştiri okudum ve şu çok açık ki; aslında oyuncular etkinlikten ve oyundan giderek soğuyorlar. herkes verdiği emekler nedeniyle oyuna devam ediyor. Ben yeni bir oyuncuyum ilk başladığım da sistemi tam olarak anlamamıştım fakat şunu çok açık olarak gördüm ki ELMAS almazsan istediğin gelişmeyi yakalaman imkansız. 8. yaşınızı kutluyorsunuz ve bunu bu oyunu oynayanlara borçlusunuz. Bunun bilincinde olarak özellikle böyle etkinliklerde oyunculara daha daha özel ve daha güzel imkanlar sağlamalısınız. Örneğin sekizinci yaş etkinliği çok çok güzel bir etkinlik olmuş. Kiraz şenliği gibi geleneksel olmuş bir etkinliğin de yaş günü etkinliği gibi çekici olması gerekir. son olarak antikacı da takas yapabilmek yeni oyuncular için neredeyse imkansız, ELMAS ile oyun parası alsanız bile ulaşamayacağınız rakamlar söz konusu. yeni başlayanların ihtiyacı olan nesneleri alabilmesi tamamen mucize. Yinede emeğiniz için teşekkür ederim saygılar.

crazycocux61

New Member
ulan hadi son göleti tamamlamak için elmas harcamak gerekiyor lig sıralamasında bütün görevleri yapmama rağmen 3. lig de bitirmek nedir şakamı bu

DeletedUser34573

Guest
oyun açıklamasında en az fener isteyen tercih edildiğinde daha fazla gölet geçileceği yazıyordu. fener / ilerleme en büyük oran en düşük fener isteyen tercihteydi.
F de sürekli ortayı tercih ettim. muhtemelen 8 seviye elde edecem ve en azından gümüş ligde bir ihtimal altın ligde olacam. B de en azı tercih ettim. muhtemelen 7 seviyede kalacak ve Bronz ligde kalacam.
Oyun yoneticileri inceleye bilir bende en kisa olan atlamalari tercih ettim malesef 6 seviye ancak oldu 7 olmayacagi kesin artik cunku 1 gorev kaldi yapmadigim sure tamamlaninca onuda yapip bu eziyetten kurtulacagim.
Bu etkinlik binasinida tamamlanana kadar envanterde curumeye birakacagim kisa zamanda tamamlanirsa kurarim ama uzarsa antikacida satarim

ARKEOLOGENATOR

Well-Known Member
Dünya fuarı geliştirme kiti yeni gelecek arkeoloji etkinliğinde günün ödülü olarak çıkacak arkadaşlar. Tamamlanmayan etkinlik binaları 1 yıl sonra tekrar kitleri çıkmaktadır.

Benim düşüncem etkinliği bitiren herkesin bu binaları tamamlayacak şekilde olması. Eğer tamamlanamıyor ise kurguda sıkıntı vardır.

DeletedUser36259

Guest
An itibariyle 62 görevi de bitirdim. Mikoto köprüsünü inşa ettim.
Ayrıca değinmekte fayda görüyorum. Etkinlik için elmas da harcamadım. Etkinlik tablosunda da gümüş ligde görünüyorum şu an. Bitene kadar ne olur bilemem.
Emeği geçenlere teşekkürler.

itsme

Well-Known Member
2 dünyada tüm görevleri tamamladım ve ikisinde de etkinlik binası 7 de kaldı. üstelik birinde kısa adımlarla birinde uzun adımlarla gittim genel olarak. sıralamada birinde amatör birinde bronzum. nasıl oluyor? sadece elmas harcayanlar bitirebilecekse etkinliği, biz bırakalım.. onlar da 3-5 kişi keyif alabilirlerse oynarlar. elmas almadan/alamadan oynayanlar olmazsa, elmas almak için istek olur mu sizce?

PCkombat

Member
Bir onceki etkinligi rahatlikla bitirmistim ama bunda butun gorevleri yapmama ragmen 1 parca eksik biticek imkansiz durumda bitirmek.Tek umut en asagi gumus ligte olmakti ama olmadi maalesef.Gunluk oduller konusunda ise bu seferki etkinlik cok acimasizdi.Butun fenerleri kullanmama ragmen 1 ya da 2 kere kazandim gunluk odulu

DeletedUser36968

Guest
Lig sistemi adil değil. Çabalarım boşa gitti. Hanami köprüsünün 8. seviyesini 48 adet fenerle kaçırdım ve gümüş ligden amatör lige düştüm. Bu durumun incelenmesi ve düzeltilmesini istiyorum. Çok sevdiğim bu oyunu zevkle oynayabilmek için yetkilileri incelemeye ve üzüntümü telafi etmeye çağırıyorum.

DeletedUser34862

Guest
son 1 saat kala biri 10 kere bitirdi diye bir çok hesap gümüş ligine düştü bunu kınıyorum

Logo%20-%20Spring%202020.png

Değerli oyuncularımız 2020 yılı İlkbahar etkinliğini değerlendirmeniz için oluşturduğumuz bu ankete katılın ve dilerseniz anket altına düşünce ve tecrübelerinizi yazarak bizimle paylaşın.
Anket seçenekleri çoklu seçim için açık bırakıldı, dilediğiniz seçenekleri aktif ederek oy kullanabilirsiniz.
Son görevlerin günlük gelmesi saçma oldu. Alanlara koyduğunuz hediye fenerlerden 3 -5 gibi işe yaramaz miktarların olması saçma oldu. Bir de son 4 görev kaldı ama ödül için en az 10 görev olması lazım gibi illa elmas ile mi alıcaz.

ONE PIECE

Member
Bütün görevleri bitirip de sadece 7 adet yükseltme kiti almak saçma 8 ciyi almak için elmas almakmı lazim

Sensei

Well-Known Member
Lig sisteminde en üst lige elmas harcamadan ulaşmak imkansız. Bende biraz elmas harcamama rağmen altın lige yanaşamadım bile. Bence, lig sistemi yönetim tarafından tekrar gözden geçirilmeli.
Eğer doğru ve zamanında hamlelerle ilerlenirse hem pagoda sv1 dahil tüm geliştirmeleri, hemde etkinlik binası mikawa yada mikotoya elmas kullanılmadan ulaşılıyordu.
Oynadığımız oyun strateji oyunu sonuçta, biraz kafa yorulmazsa bi anlamı kalmaz. Herkes her ödüle ulaşabilirse (ki keşke olabilse) emek harcayıp kafa yoranların hakkı ne olacak?
Bu arada oyun içinde elmas kazanmanın başka yöntemleride var, belki bilmeyenler vardır. Elmas sadece para ile satın alınmıyor