• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

İlerleme Puanı Paketleri

• Konuyu başlatan DeletedUser25664
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser25664

Guest
Bu fp paketlerini tümleyip bozdurabilsek kendi aralarında güzel olur. Elimde 2 fp kalmadı. Bir binaya tek tek fp atıldığı zaman ilk 2 fp paketlerini kullanıyor böyle olunca da hemen tükeniyor paket. Daha sonra 1 fp atmam gerekse 5 lik paket bozduruyor 4 fp elimde kalıyor. Bence paketleri kendi aralarında dönüştürebilmeliyiz.

DeletedUser35572

Guest
+1,

Bir fp atym derken 10 luk paket açılıyor ..bu sorun çözülmeli

DeletedUser35572

Guest
Envanter de 2 veya 5 fp kalmamışsa 10luk fp açılır buda gayet normal öyle durumda 1fp yi envanter den atmak yerine altınla satın alın
Nere normal, ben devasalara 10 luk bastığımda ya 2 tane 5lik yada 5 tane 2 lik açılıyor, niye direkt 10 luk paket gitmiyor bunu vurgulamak istedim, evt altınla alıyorum ben de

DeletedUser25664

Guest
Envanter de 2 veya 5 fp kalmamışsa 10luk fp açılır buda gayet normal öyle durumda 1fp yi envanter den atmak yerine altınla satın alın
Altınla satın almayı bizde biliyoruz. Bir kişinin binasına fp atarken kendimizi garantilemek için tek binayı kapatıp satın alma penceresini açıp altınla fp mi alıcaz. Ayrıca bir kişiye fp atarken elimde paket varken neden altın harcayayım. İstediğimiz şey zor birşey değil bina parçalarını nasıl takas edebiliyorsan bunu böyle takasla tümleyip bozduracaksın nesi rahatsız etti seni anlamadım.

DeletedUser35188

Guest
Altınla satın almayı bizde biliyoruz. Bir kişinin binasına fp atarken kendimizi garantilemek için tek binayı kapatıp satın alma penceresini açıp altınla fp mi alıcaz. Ayrıca bir kişiye fp atarken elimde paket varken neden altın harcayayım. İstediğimiz şey zor birşey değil bina parçalarını nasıl takas edebiliyorsan bunu böyle takasla tümleyip bozduracaksın nesi rahatsız etti seni anlamadım.

Beni neden rahatsız etsin anlamadım?
Açıkca yazdığımı sanıyorum 2 ve 5 fp lik paket bittiğinde 10luk paket açılır bu kadar net 2 ve 5 fp lik stoğu bitirmek zaten zor hemen hemen gelen her fp de o paketler geliyor fp bozdurup bütünletmek kadar saçma bir şey öneriyorsunuz benim paketiniz yoksa 10luk açmak yerine altınla alın demem seni neden böyle rahatsız etti onu düşün bence.