• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Üretim görevleri

• Konuyu başlatan DeletedUser35325
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser35325

Guest
Günlük görevlerde ve etkinlik görevlerinde çıkan 5 dk lık 55 üretim yap, 8 saatlik 20 üretim yap gibi görevler yüzünden Tunç devrinin bir binası olan ve ileriki çağlara yakışmayan Nalbant tarzı binalar köyümüzden kalkamaz oldu.
Hatta ben ilk kurdugumdan beri kaldırdığımı hiç hatırlamıyorum. Yönetim binası dahi değişti, köyde tek değişmez bina oldu. Hayır eskiden daha kolay olan üretim görevleri saçma sapan bir şekilde artmaya başladı. 8 saatlik 20 üretim nedir? Günlük giriş yapan bir oyuncuya 20 nalbantlık yer açmak zorunda bırakıyorsunuz.
Benim önerim şu: belli ki bu üretim görevleri hep verilecek. O zaman kültürel yerleşimde yaptığımız üretimler de sayılsın. Çünkü orda da üretim yapıyoruz. Bakın bu oyun içinde bir kanayan yaradır. En eski oyuncuların da bile demirbaş haline gelen oyunun amacına aykırı bulduğum nalbant binasını köyümde istemiyorum. Saygılarımla.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Değerli önerileriniz için teşekkür ederiz. Geliştiricilere ulaştırmaktan memnuniyet duyacağız. Diğer oyuncularımızın da bu konu hakkındaki görüşlerini merak ediyoruz. Keyifli Oyunlar Dileriz.

Son düzenleme:

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Adam haklı. En küçük üretim binası olduğu için bu saçma görevleri bu bina ile yapıyoruz. Bu saçma üretim görevleri yerine x sayıda düşman askeri öldür görevi eklenilebilir mesela. Savaş üzerine kurulu bu oyunda görevlerin de savaş ağırlıklı olmasi gerekir. Saçma saçma görevler ile uğraşıyoruz...