• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Çok Yavaş Çağ atlanıyor

Zaharyas

Well-Known Member
sevgili oyun kurucuları oyunda başladım ama ilerleme puanı çok yavaş geliyor en azından yeni güncellemede 1 saatte değil yarım saatte gelsin 1 ilerleme puanı

Tulkas

Well-Known Member
Bu değişebilir bir özellik değil maalesef. Fp(ilerleme puanı) gelirini arttırmanın yollarını bulmalısın. Etkinlikleri takip edip, verilen özel binaları alabilir, devasa binalar kurabilir, altın gelirini arttırıp, altınla satın alabilir, komşularına saldırıp fp veren binaları yağmalayabilir, günlük görevlerde ve antikacıda da yine fp veren güzel binalar ya da set parçalarına ulaşabilirsin. Devasa bina kilitlemek için henüz biraz erken senin adına. Aklıma gelen tüm yolları yazdım sanırım :)

1.Legion

Well-Known Member
Bu değişebilir bir özellik değil maalesef. Fp(ilerleme puanı) gelirini arttırmanın yollarını bulmalısın. Etkinlikleri takip edip, verilen özel binaları alabilir, devasa binalar kurabilir, altın gelirini arttırıp, altınla satın alabilir, komşularına saldırıp fp veren binaları yağmalayabilir, günlük görevlerde ve antikacıda da yine fp veren güzel binalar ya da set parçalarına ulaşabilirsin. Devasa bina kilitlemek için henüz biraz erken senin adına. Aklıma gelen tüm yolları yazdım sanırım :)
Üstad geriye bir şey kalmamış zaten tüm fp kazanma yollarını yazmışsın :))

Zaharyas; biraz aceleci olmanı anlıyorum ama bu oyunda önemli olan şey hızlı çağ atlamak değil. Örneğin Zirve Dönem orta çağda olur sıralamada ilk 300de olan oyuncular var, burada önemli olan şey devasa binalar ve etkinlik binaları ile hem fp hem nüfus kontrolü sağlamak emin ol gerisi çorap söküğü gibi gelecektir...