• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. FF Afrexia

İlgi çekmedi/kapandı Kıta Haritasındaki Avatarlar

Şu kıta haritasındaki avatarların da hepsine sahip olsak keşke özellikle şu arkadaş getirilse çok güzel olur :D
  2. FF Afrexia

Wikideki eksikler

Bununla ilgili bir bölüm vardı da bulamadım artık buradan bakarsınız @sleeplesslady https://tr.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Vali_Konağı-_9._Sv. Konağın yol boyut kısmında sıkıntı ve çağlarda eksik var
  3. FF Afrexia

İlgi çekmedi/kapandı Antikacı Dengelemesi

Bu iki bina arasında kazanç olarak pek fark yok ancak bu para değerleri arasındaki uçurum neden
  4. FF Afrexia

Şehir Düzenleme Modu Hataları

Türkiye takımı olarak bu konuda bildirim yapmaktan başka şansınız olmasa da artık bu konuya bir çözüm bulunması lazım ben hazirandan itibaren yaşıyorum bu sorunu belki daha da öncesinden beri vardır şehir düzenleme modunda çokça hata var yeni içerik üretmektense şu sorunun çözülmesi lazım artık
  5. FF Afrexia

İlgi çekmedi/kapandı GvG ve Eksikleri

Lonca vs Lonca yani gvg nin sadece tarayıcıda olmasının yanı sıra daha birçok eksiği ve hatası var bunların birkaçı: - Lonca değiştirdiğinizde yediğiniz ban (96 saat) ne zamandan itibaren sayılıyo ve ne kadarda bitiyor gösterilmiyor - Saat 8 (yenileme vakti) den önce bir bölge aldınız ve saat 8...
  6. FF Afrexia

PVP Yapay Oyuncular

Pvp arena da bazı rakipler ( genelde üst çağ olan seçenekteki) yapay oyuncular oluyor kontrol ettiğimde ne dineguda ne türkiyenin ne de başka bir server dünyasında oynayan oyuncular olduğunu farkettim. Savunma ordularının saldırı/savunma bonusları eşit ve bariz sahte isimler Benim bu konudaki...
  7. FF Afrexia

Gerçekleşti Mobil vs Tarayıcı

Mobilde oyuncuların genel sohbet , sıralama veya başka bir yerde üstüne tıkladığımızda o kişinin loncası ve çağı hakkında bilgi sahibi oluyoruz tarayıcıda ise bu sadece komşu/arkadaş/loncadaş için mouse u üzerlerine getirdiğimizde mümkün bu özelliğin iki platformlanda eşitlenmesi gerektiğini...
  8. FF Afrexia

Kapandı Dünyalar Arası Mesajlaşma

Aynı oyuncular arasında örneğin X kişisi Y ile konuşurken A B C D E F dünyaları farketmeksizin aynı sohbeti kullanabilmeli örneğin X c dünyasından yazınca o an A dünyasında bulunan Y kişisi bu mesajı dünya değiştirmeden görebilmeli ( Grup sohbetleri olmasa da kişiler arası mesajda olabilir) Ek...
  9. FF Afrexia

Gerçekleşti Sıralama

Madem buraya böyle bir alan eklendi Binaya ve seviyeye göre filtreleme özelliği de gelsin de tam olsun :))
  10. FF Afrexia

Mobil Hata

Mobilde bazı görsel hatalar mevcut
  11. FF Afrexia

İlgi çekmedi/kapandı Lonca Binası

Antikacı // Taverna gibi şehir dışında loncanın seviyesine bağlı gelişim gösteren üstünde loncanın bayrağını taşıyan bir bina tıklayınca (şehir sahibi veya ziyaretçi farketmez) lonca bilgileri gösterecek Ekstra oyun geliştirecek bi özellik olmasa da lonca sayfasına özellikle tarayıcıdan kolay...
  12. FF Afrexia

Gerçekleşti Fp satın alımı

Elmasla 10 satın alım yapabilirken parayla neden yapamıyoruz ani ihtiyacım olunca canım çıkıyo alırken :D
  13. FF Afrexia

Kış Etkinliği

Kış etkinliğinin başlama zamanı vs ile ilgili bilgi var mı ? Geçen sene bu zamanlarda etkinlik bilgileri verilmiş
  14. FF Afrexia

Aztek Genişlemeleri

Wikideki genişleme sayfasında neden Aztek bölümü yok https://tr.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Geni%C5%9Fleme
  15. FF Afrexia

PvP

Kıta haritası olsun komşuya saldırı olsun lsa olsun hepsini aslında pc yönlendirmesine bağlı yapıyoruz bunlar değişmesin ancak canlı olarak gerçekten strateji konuşturulabilecek 1 v 1 modu gelebilir iki taraf da ordusunu gizli hazırlayıp savaş alanında çarpışabilir..
  16. FF Afrexia

Çözüldü Wiki Hatası

Vali Konağı 9. seviyedeyken fp yi motivesiz veriyor askeri motive edildiyse veriyor wikide böyle bi hata var bu hata yüzünden çokça kez vali konağı yağmalamadım fp gelmeyecek diye
  17. FF Afrexia

Etkinlik (Cadılar Bayramı)

Bazı sitelerde grand prize kısmının son 3 adımı dilek kuyusu , korku evi geliştirmesi ve madalya ödülü peki bu ödüller bitince başa mı sarıyor tekrar madalyadan sonra ne geliyor ?
  18. FF Afrexia

Rastgele üretim binaları

Dilek kuyusu ve gençlik çeşmesinin ne vereceğinin oranları nerde yazıyor
  19. FF Afrexia

Teknik Birime İletildi Etkinlik Butonu

Tam olarak bir hata vs değil ama sıralamaları görmek için gereken yere tıkladığımda 10 defanın 6 7 sinde etkinlik açılıyor bunun nedeni etkinlik butonunu hitbox ı normalden büyük olabilir vs bilmiyorum ancak bu sorunu etkinlikler geldi mi sürekli yaşıyorum :D etkinlik butonunu 1 tık daha aşağı...
  20. FF Afrexia

Görev Geçerliliği

Üretim binasında 24 saatlik üretim tamamla görevinde mesela Teras Çiftliği Gelişen Şıra fabrikası Batık Hazine gibi binalar sayılıyor mu ? Aynı görev bana geldi hiç 24 saatlik üretim yapmadığım halde 4 defa yapmış gözüküyorum sadece 4 terastan fp topladım galiba onu saydı ama emin olmak istiyorum