• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Lsa Elmas Ligi Gruplandırma Sistemiyle İlgili Bazı Sorunlar

Konuyu açan arkadaşın tesbitleri doğru... Ben kendi loncamı sürekli olarak Elmas liginde tutmaya çalışırsam, asla birinci olamam. Hatta güçlü olan Platin liginde de birinci olamayız... Ben de aynen arkadaşın dediği gibi yapmakta buldum çözümü: 10 gün boyunca asılmıyorum savaşlara ve düşük lige...
  2. Etkinlik Cadılar Bayramı 2023

Yıllardır gördüğüm en berbat etkinlik. Çözmek için hâlâ uğraşıyorum. Oyunun sonu geldi, o kadar elmas harcadım ama daha hala çözemedim. Şansın da şansına bağlı, saçma sapan bir oyun. Gemi ile erzak taşıdığımız oyunlar bile buna 5 basar... Olmamış.
  3. Geri Bildirim Kış Etkinliği 2020 Geri Bildirimleriniz

"""Aynı setten başka benzersiz binaların yanına yerleştirildiğinde ek üretim gerçekleşir""" Şimdi ben 2 tane Badem Ezmesi Fırını'nı yanyana kurduğumda , ek üretimi kazanabilecek miyim? +1 fpyi alabilecek miyim yoksa başka bir fırın mı kurmam lazım?
  4. Geri Bildirim FoE Futbol Kupası Etkinliği Geri Bildirimleriniz

Günlük ödüllerde, 2 binanın YÜKSELTME KİTİ çıkacak mı?
  5. Kıta Savaşları Sayaç Saati-Süresi

Merhabalar. Kıta Savaş Alanlarında, sayaç zamanı olarak 20:00 belirlenmiş ve bu sayaç süresi 24 saat olarak uygulanmaktadır. Bence bu 24 saatlik süre, gelişen oyun dinamiğine uygun değil. Bütün gün boyunca oyuna girmeyen bir kişi, saat 20:00'ye doğru gelip, 2 tane kule bırakıp, 2 tane kule alıp...
  6. Güz Etkinliği Geri dönüşleriniz :)

Lig ödülleri, haftalık sıralamaya göre mi verilecek yoksa etkinliğin sonundaki duruma göre mi?
  7. C Dünyası Lonca Seferleri Savaş Sorunu

Yaklaşık 5 saattir bekliyorum ama düzelmedi. Seferlerde savaşmak üzere askerlerimi seçiyorum, butona basıyorum ama savaş başlayacakmış gibi yapıp, oyun tıkanıp kalıyor. Yeşil renkli yükleme çubuğu, sanki yükleme yapıyormuş gibi doluyor ama maalesef, takılıp kalıyor. Oyundan çıkıp tekrar...
  8. 2018 Kış Etkinliği

Günlük hediyelerde, "Kış Kubbesi Geliştirme Kiti" yok mu? eğer yoksa, son 3 gün boşuna beklemeyelim...
  9. Tarihi Görev Dizisi : Cengiz Han

D'de sorun yok. Yenileme Kiti'ni verdi tam ortada...
  10. Tarihi Görev Dizisi : Cengiz Han

Binayı verdi mi peki? :)))
  11. Tarihi Görev Dizisi : Cengiz Han

Görev listesi için teşekkür ederiz. Acaba görevler seri bir şekilde bir çırpıda tamamlanabilecek mi? Yoksa son görevler 24 saatte bir mi açılacak?
  12. Güncelleme 1.122

Lütfen öncelikle savaş ile ilgili özellikleri düzeltin. Menzil bilgileri olmadan savaş yapmak çok çok kötü.
  13. Güncelleme 1.122

Evet savaş yaparken bu donmalar sinir bozucu... Ayrıca bazı karelerde, birliklerimize sıra geldiği zaman, menzil-rota bilgisi falan belirmiyor.
  14. Güncelleme 1.122

Merhabalar... Bugünki güncellemeden sonra oyunda yavaşlamalar var maalesef. Savaş yaparken ve özellikle pazarda ticaret teklifi oluştururken falan geç tepki veriyor. Eskiden butona basar basmaz teklifi oluşturuyordu ama şimdi 1-2 saniye sonra anca oluşturuyor.
  15. Oyun Hakkındaki Düşünceleriniz

Siz biz gibi taraf olduk madem şunları da sormak gerek. Şimdi biz mi suçsuz olduğumuzu ispat etmeliyiz, yoksa siz mi yasaklamalarınızı ispat etmelisiniz? Valla enteresan.
  16. Oyun Hakkındaki Düşünceleriniz

Adminler bu iddialara cevap versin lütfen. İddialar gayet mantıklı. Paralı oyuncular ve adminsel ilişkileri olan oyuncular kayırılıyorsa çok ayıp. Oyunu oyun yapan esas banladığınız hesap sahibi arkadaşlardır. O zaman para verenler kendi kendine oynasın, adminlerin ilişkide olduğu loncalar kendi...
  17. Marilyn Monroe Görev Listesidir.

LUAU'yu yeşile boyayıp, içine bir tutam PAZAR koyup, büyük ödül yapmışlar. :rolleyes:
  18. Chrome - Adobe Flash Player Bina Zıplama Sorunu

Merhabalar. Başlıktan da anlaşılacağı üzere, binalarım yerinde durmamaya başladı. Zıp zıp zıplıyorlar. 2 haftadır ara ara oluyordu ama şimdi sürekli olmaya başladı neredeyse. Aç kapa yapıyorum ama nafile. 1 dakika sonra zıplamaya başlıyor. Flash player'i güncelledim ama aynı maalesef.
  19. Yaz Etkinliği

Bu kadar yoğun faaliyetli bir etkinliğe hiç yakışmayacak olumsuz yönleri var bence. Çarkı yenileme olayı, kişinin kendisine ait olmalıydı bence. Sizin işinize yarayan bir ödül için çarkı çeviriyorsunuz ama birisi o arada çarkı yeniliyor. Aşırı sinir bozucu. Çarkın birinde, büyük ödül olarak...
  20. Yaz Etkinliği

Hayır olmaz. Tavernadan gümüş harcayarak yapmalısınız. En düşük 200 gümüş var.