• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. MjoR

Güncelleme Güncelleme 1.263

Cadı Doktur'u yakmayı tavsiye ediyorum. Hepimizin selameti için
  2. MjoR

TITAN Saçmalığı

Evet aynı fikirdeyim yeni çağın birlikleri pek özenle tasarlanmış gibi görünmüyor. Güncelleme yapılması şart
  3. MjoR

El İnsaf !!!

Bu oyundan başka savaş oyunu oynadın mı? Başka bir oyunda 1 yıldır geliştirdiğim hesabım, ufak bir acemilik yapıp kalemi savaş bölgesinde unuttuğum için tuzla buz oldu. bütün askerlerim ve kaynaklarım yok oldu. Ben birkaç yıl önce b oyunda yağmalanma süresini 6 veya 12 saate düşürülmesi için...
  4. MjoR

Kapandı Devasa kilitlemenin önüne geçilmeli

eğer multi hesap ve besleme yapan kişilere uygulamanız gereken cezayı uygularsanız sorun kalmaz.
  5. MjoR

Raporlandı Zafere Giden Yol Seçim Kiti Olmalı

Loncamın art arda birinci olmasıyla peşi sıra zafere giden yolları kurdum ancak birinciliğin klasına yakışır bir bina olmadığını fark ettim zira güneş tanrı kapısını 2.seviyeye getirmek daha mantıklı ve daha kolay. Bu yüzden, zafere giden yol değil de zafere giden yol seçim kiti almalıyız ve...
  6. MjoR

Kabul Edilmedi Monarşi güncelleme gelsin

aslında 2.seviyede hem saldırırken savunma hem savunurken savunma verebilir ama bir anda aynı zamana saldırırken de savunma vermesi mantıklı olmaz
  7. MjoR

Kabul Edilmedi Monarşi güncelleme gelsin

katılmıyorum, zaten çok fazla bonus veren bina var
  8. MjoR

Oyun sistemine aykırı/kapandı engellenen oyuncu herşeyden engellenmeli

benim binama kimse sızamıyor çünkü hesaplıyorum ve bu heyecan katıyor siz de hesaplı atın
  9. MjoR

Oyun sistemine aykırı/kapandı engellenen oyuncu herşeyden engellenmeli

öneriniz saçma düşmanlarım bana zarar veremeyecekse ne anlıycaz bu oyundan? kendi keyfiniz için oyun mahvolsun istiyorsunuz
  10. MjoR

Geri Bildirim FoE Futbol Kupası Etkinliği Geri Bildirimleriniz

anladığım kadarıyla mükemmel bir etkinlik bizleri bekliyor. bütün elmaslarımı bu etkinlik için harcayabilirim ama önceki etkinlikte vereceğim büyük miktar elmasla dahi kayda değer bir şey vermiyordu. Umarım bu sefer enerji içecekleri daha ucuz olur ki elmasla fark yaratabilelim
  11. MjoR

İSTENMEYEN FP

bu yazının altına imzamı atarım bravo
  12. MjoR

İSTENMEYEN FP

zaten savaş oyunu oynuyorum :)
  13. MjoR

KULE SAVAŞLARI

sırayla gidiyor zaten bir tanesine tıklayınca göz kararı bulabiliyorsun
  14. MjoR

RAMAZAN ETKİNLİĞİ İSTİYORUZ!

Paskalya ve Cadılar bayramı etkinliği geliyor sürekli fakat Ramazan Bayramı etkinliği nerede? Cadılar bayramı ve paskalya var, biz de ramazan etkinliği istiyoruz. Vakit yok diyorsanız onur listesi geliştirme kiti veya kazananlar plazası geliştirme kiti de hediye edebilirsiniz. veya olimpiyat...
  15. MjoR

Soru - Cevap

benim de bir kalbim var ama
  16. MjoR

Soru - Cevap

bende royal ve marks var, sağ tarafta onların bonusu görünüyor ama fil çeşmelerinin verdiği bonuslar eklenmiyor. o halde royal ve marks silinirse mi verecekler? eğer öyleyse bu 2 binayı sileceğim ürün veriyorlar sadece
  17. MjoR

Getirilmesi gereken yenilikler

7-8-10-a katılmıyorum. 14ü de sadece yöneticiler kendi loncasındakileri görmeli diye ekliyorum bu 3 madde oyunu basitleştirmeye yönelik konulmuş maddelerdir oyun zorluğunu korumalıdır diğer yazdıkların kesinlikle doğru tebrik ediyorum güzel liste olmuş
  18. MjoR

Soru - Cevap

üzdün :(
  19. MjoR

Soru - Cevap

E dünyasında yenileme kitini antikacıya verebiliyorum ama D dünyasında neden yapamıyorum?