• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Daha önce önerildi-kapandı Lonca Savaş Alanı Müzakerelerinde +1 Tur Taverna Desteği

Lonca seferlerinde olduğu gibi, lonca savaş alanı müzakerelerinde de +1 tur taverna desteği olsa lanca savaş alanına katılım daha fazla olur diye düşünüyorum. Lonca seferlerinde +1 tur desteği ile birçok oyuncu daha fazla katılım gösterip daha üst seviyedeki karmaşık müzakerelere katılım...
  2. Kabul Edilmedi Zafere Giden Yol Parçaları hk.

Bildiğiniz üzere son güncellemelerle Lonca savaş alanı ödüllerinde onur heykeline ilave olarak zafere giden yol parçaları eklendi. Lonca savaş alanı çatışmalarında ödül olarak onur heykeli parçaları çıkıyorken, zafer giden yol parçaları ödül sistemine dahil edilmemiş. Sadece lonca savaş alanı...
  3. Eserler Tapınağının Ödül Vermemesi!

Merhaba arkadaşlar. Eserler tapınağını geçen hafta kurdum ve lonca seferinin 1 ve 2. seviyesini tamamladım. Toplamda 5 ödül aldım. Tapınağın seviyesini yükselttim, %13 değerine geldi. Fakat bu hafta 14 çatışma sonucu verilen ödül sıfır. % 13 seviye 8 de 1 şans demek. 14 çatışmadan hiç ödül...