• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. akucumen

seferlerdeki sorun

:rolleyes:
  2. akucumen

Kapandı Antikacı'da açık arttırmaya eklenmesi gereken binalar

Kelt Ormanı eksikleri çıksın. Arkadaşlar için ayrı dükkan ya da reyon olmalı.
  3. akucumen

Anket Aziz Patrik Günü 2021 anketi

Günlük görevlere kadar iyiydi. Günlük görevlere geçince basitleşti. Tadı kaçtı. Uzadıkça uzadı. Daha sürükleyici bir şeyler bulun ama bilmem kaç mutluluk kazan gibi bir hamle yapıp saatlerce beklenilecek şeyler olmasın.
  4. akucumen

Anket 2020 Kış Etkinliği anketi

Çok uzun süreli bir etkinlik oldu. İki aydan fazla süren uuuuuuuupuzun bir etkinlik yerine daha kısa ama farklı ödülleri olan etkinlikler daha hoş olur.
  5. akucumen

Ertelendi Ticaret

Kesinlikle sonuna kadar katılıyorum. Mantıklı teklifler koyulmalı. Aynı teklifi defalarca yazmak çok saçma ve anlamsızca sayfalar doluyor.
  6. akucumen

Gerçekleşti antika satıcısı

Bir şekilde fazla olan binaları arkadaşlara vermek istiyoruz ama kime gittiği belli değil. Antika dükkanının üst katı buna ayrılabilir. Yada antikacıya verdiğimiz bina için sadece Lonca için gibi bir seçenek oluşturulabilir.
  7. akucumen

İlgi çekmedi/kapandı Ürün toplama

Merhaba, Prometyum, Orichalcum ve Mars Cevheri üründen sayılmalı. Bunlardan sınırlı sayıda üretmek için hem ürün hem de zaman veriyoruz. Aslında en çok bunlar ürün olarak kabul edilmeyi hak ediyor.
  8. akucumen

Raporlandı Getirilmesi gereken yenilikler

Tavernada hala müzik yok fon sesi var karıştırlmasın.
  9. akucumen

İlgi çekmedi/kapandı Bina Menüsüne yapıların sayısı

Ben excel tablosu yaptım, kafayı yedim ama işe yarıyor. Ancak her değişimde saatlerde uğraşmak gerekiyor.
  10. akucumen

Raporlandı Getirilmesi gereken yenilikler

8. ve 13. Maddelere katılıyorum. Antika satıcısı ve taverna geliştirilmeli ayrıca eskiden tavernaya ait müzik vardı. Son güncelleme ile yok oldu. Müziksiz taverna olmaz.
  11. akucumen

Oyun sistemine aykırı/kapandı Eksik seçim kartları.

Çok yerinde bir yorum tamamen katılıyorum. Altına imzamı atarım.
  12. akucumen

Anket FoE Futbol Kupası Etkinliği 2020 anketi

Bütün görevleri tamamladım ama son ödülü vermedi :rolleyes:
  13. akucumen

Kabul Edilmedi Oyun Ticaret Sistemi

Çok yerinde oyunu geliştirici öneriler, destekliyorum.
  14. akucumen

Arkadaş listesi

Lonca üyelerinin aktif olup olmadıklarını sarı ve kırmızı işaretlerle görebiliyoruz. Aynı şey arkadaşlar için de olmalı. Hadi sarı için işi var, tatile çıktı vb vb vb bir şey demiyorum ama baktın kırmızı gönder gitsin boşuna kalabalık ediyor. Onların yüzünden yeni arkadaş eklenmiyor.
  15. akucumen

Arkadaş listesi

Tamamıyla katılıyorum. Kesinlikle düzeltme yapılmalı. Oyunu bırakmış haberimiz yok Oyunda olup mesajlarını okumayan çok oyuncu var arkadaşlıktan çıkarıyorsun mesaj atıyor niye çıkardın diye. En önemli geliştirme bu bence...
  16. akucumen

Anket Arkeoloji Etkinliği 2020 anketi

Neyse ki teknoloji geliştirin alternatifi vardı. Uzay çağı marsa geçtim. 2 aydır ne teknoloji açabiliyorum, ne de Uzay çağı ürünü üretebiliyorum. Arazide aval aval dolaşıyorum.
  17. akucumen

Antikaci

Antikacıda arkadaşlar için ayrı yer olmalı. Bir şeyi arkadaşlarımla takas edebilmeliyim. Zaten ederinin altında takas ediyoruz kime gittiği belli değil. Hiç olmazsa arkadaşlara yarasın.
  18. akucumen

devasa binalar için öneri

Olimpiyat hazinesi binası Halikarnas Mozolesine çok benziyor.
  19. akucumen

Birikmiş özalitler hakkında

Katılıyorum çok yerinde bir öneri.
  20. akucumen

Evcil hayvan

Neredeyse 3 yıl olmuş oyunda mutluluğu artıracak süslemeler için 1x1 boyutlarında Kedi evi ve Köpek kulübesi istemişim. İlave olsun motive ederken ''Miyav, miyav'' ya da ''Hav, hav '' sesleri çıkabilir, mutluluk artar :)