• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Kapandı soru: Devasa binalarda Forge Puan atma..

Kardeşim belliki fp attığın kişi sıraları başkasına opsiyonlamış.yani sıralarda kimin kaçıncı sıraya atacağını önceden belirlemişler.sende fp atınca sıralar karışmış ve buna istinaden sana böyle bişey söylemiştir.yoksa oyunda hangi binaya fp atıp atmayacağın veya eksik yada fazla fp attığının bi...
  2. Geri Bildirim Forum Duyurularımız Hakkında Oyuncu Geri Bildirimi Talebi

Forumdan bihaber olan yüzlerce oyuncu var.aktif olarak forumda gezinen kitle belli.bir çok oyuncunun forumda yazılan öneriler veya eleştirilerden haberi yok.bence oylamaya açtığınız önerileri bildirim atıp oyuncuları foruma çekmeniz gerek
  3. Daha önce önerildi-kapandı Antikacı

Sürekli yeni binaların eklendiği fikrine katılıyorum.lakin bi sürü çöp te ekliyorsunuz oraya.her güncelleme ile yenileri ekleniyor buna eyvallah.ama bu defa da beklediğimiz ödüllerin çıkma şansı her güncelleme ile eklenen ödüller sayesinde düşüyor.ben her gün 50-100 elmas vererek 1-2 defa da...
  4. Geri Bildirim Alınamadı-Kapandı PVP ve Lonca Seferleri.

Senin 2.ci önerini ben lonca sefer sayısı artırılsın 5-6 .cı etaplar açılsın artık dedim ama nafile.64 savaşı madalya ile hak alıp bitirmek 15-20 dakika sürüyor sürmüyor.sonra 1 hafta bekliyoruz.zaten çıkan ödüller hep aynı sıradan şeyler.kaç defa değişsin bu sistem her hafta daha farklı ödüller...
  5. İlgi çekmedi/kapandı ENVANTER SAYFASI İYİLEŞTİRME

Bende destek veriyorum arkadaşa.söyledikleri gayet iyi öneriler.
  6. Geri Bildirim Güz Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

Aynı düşüncedeyim.verdiği bonusların yanında ya saldırı yada saldırı savunması vermesi gerekirdi.ben hiç kurmayacağım bu binayı.oyuna yeni başlayanlar için verdiği fp miktarı yeterli düzeyde olduğu için muhakkak kuracaklar olucaktır Binayı. Lakin bizim gibi oyunun nirvanasına ulaşanlar için bu...
  7. Kabul Edilmedi Deniz alanlarını kullanma

Öneriyi bende destekliyorum.alcatraz oyundaki en büyük devasa bina.sırf bu bina denize taşınırsa kocaman bi alan açılacak köyde.
  8. BETA Sunucusundan Haberler

Yükseltme kiti parçaları dediği ne oluyor peki. Örneğin Dilek kuyusu parçaları veya bilgi tapınağı parçası mı verecek ? Kaç adet parça verecek bunlar belli mi acaba
  9. Raporlandı Köyde kurulu herhangi bir binayı envantere almadan eritebilmek

Üslubumda argo kelime kullanmadım .hakaret etmedim.küfür etmedim .bu yazdığımdan bu kanıya nasıl varmışsın merak ta etmiyorum.belliki anladığın dil bu değilmiş…
  10. Antikacı

Bu ödüllere her güncelleme ile yenisi ekleniyor.dolayısıyla işe yarar ödül bulma şansı her güncelleme ile daha da azalıyor.ben bu ödüllerin 24 saatte değilde 12 saatte yani günde 2 kez yenilenmesi için öneri post açtım.lakin biz dedik biz işittik …
  11. Raporlandı Köyde kurulu herhangi bir binayı envantere almadan eritebilmek

Kardeş belliki sen daha önce bina depolama kullanmamışsın? Önce bina depolama ile hangi binalar envantere alınabiliyor bunu araştır sonra gel burda tartışalım bu konuyu…
  12. Raporlandı Köyde kurulu herhangi bir binayı envantere almadan eritebilmek

Köyümüzde kurulu onlarca bina var.bunlardan bazıları set halinde kurulu.ihtiyacımız kalmadığı zaman yada onların yerine daha iyi bonus ödüller veren bina bulduğumuz zaman bu binaları antikacı da eritiyoruz.ama eritmeden önce bu eritilecek parçaların muhakkak envantere alınması gerek.yani...
  13. BETA Sunucusundan Haberler

Bu postu açmanız iyi oldu .en azından gelecek yeniliklerden önceden haber alma fırsatımız olucak
  14. Gözcü yeri binası 20 fp yerine 12 fp veriyor !

Gözcü yeri binası %40 ihtimalle 20 fp veriyordu.ama şuan görüyorum ki gözcü yeri binasının verdiği 20 fp 12 fp ye düşürülmüş. Bu ne zaman oldu ? Herhangi bir bildirim veya güncelleme içeriğinde bundan biz oyuncular a haber verildimi?
  15. Geri Bildirim Yaz Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

Sanırım bu korsan yuvası gözcü yeri binasının pabucunu dama atıcak.öyleki hem 40 fp kazanma şansı var hemde saldırı bonusu veriyor.Tartışmasız şu ana kadar oyuna eklenen en kaliteli fp+ saldırı bonusu bir arada veren bina bu . Bu binayı kaçıran çok şey kaybeder.Bu ödüle şapka çıkartılır.bize...
  16. Oyun sistemine aykırı/kapandı Cm alınca saldırı puanı artması

Oyunda saldırı birlikleri için saldırı puanı mevcut.bu saldırı puanını artıran bi çok bina var.örneğin ; kazananlar plazası , botanik kubbe , şah mat meydanı, mermer kraliyet geçidi ,colossus, terkedilmiş akıl hastanesi v.b bi çok bina var.bu binalara cm gelince sadece verdikleri mutluluk ,para...
  17. Gerçekleşti İki Öneri

Bak bu görüşe bende katılıyorum.100 fp artık yetmiyor.500 + fp olması gerek artık toplanılabilen fp miktarı
  18. Oyun sistemine aykırı/kapandı Sınırsız Bina Depolama

sınırsız elmasın var ise ben sana sınırsız bina depolama bulurum
  19. Oyun sistemine aykırı/kapandı Sınırsız Bina Depolama

Hem bina depolama az ve kısıtlı diyorsun hemde elmas la alakalı değil diyorsun.dostum bu oyunda elmasın varsa tüm kapılar sonuna kadar açılır.yoksa premium eşyalara bakakalırsın.söylediğin sistem oyun kurallarına aykırı bi durum olarak değerlendirilip halen nasıl konu kapatılmadı inanın şaşkınım …
  20. Oyun sistemine aykırı/kapandı Sınırsız Bina Depolama

Sınırsız elmas ın varmı ? Yoksa boşa açılmış bi iletiden öteye geçmez bu düşüncen …