• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. AyToR

Oyun sistemine aykırı/kapandı Envanterin Tüm Dünyalara Açılması

Envanterin bir oyuncunun sahip olduğu tüm dünyalar için aktif olması ya da ortak olması , birden bire inanılmaz bir envanter trafiğine neden olacaktır. Ve ayrıca bir oyuncunun birçok dünyada aktif olması o oyuncuya inanılmaz fazla avantaj sağlayacaktır. Hem oyunun trafiğinin artması açısından...
  2. AyToR

İlgi çekmedi/kapandı Envanter Özel Ürünler Alanı

Envanter kısmında özel ürünler alanının çok dar ve kullanışsız kaldığını düşünüyorum. Bir şekilde genişletilmesi daha uygun olacaktır.
  3. AyToR

NFT FOE

FOE'nin NFT Projesi var mı?
  4. AyToR

Özel Teklif

Ben size 100 fp vereyim bir daha bana özel teklifler göndermeyin?
  5. AyToR

Yinelenen görevlerdeki ödül oranları

Arkadaşlar yinelenen görevlerdeki ödül olasılığını bilen var mıdır?
  6. AyToR

Guy Fawkes

Guy Fawkes etkinliği bekliyoruz. 5 kasım da yaklaşırken yerinde olacaktır bu etkinlik ;)
  7. AyToR

Link Paylaşımı

Ya arkadaş alt tarafı youtube linkini loncada paylaşacağız. onu bile yapamıyoruz. neyi neyden kısıtlıyorsunuz anlamadım ki? burada forumda çatır çatır link paylaşabiliyoruz ama lonca sirküsünde yok. yok başını kırp yok sonunu kırp. oyun oynadığımız yerde ızdırap çekiyoruz. alın loncada...
  8. AyToR

Eserler Tapınağı

Heykel gelme oranları "pratikte" zamanla düşürülecekse, eserler tapınağı kasmamıza hiç gerek yokmuş. değil o kadar emeğe zamana yazık oluyor. 1 ay önce gelen heykeller ile şimdi gelen heykeller arasında dağlar kadar fark var. unuttuk resmen. benim eserler tapınağının sürekli başı ağrıyor.
  9. AyToR

Yollar olmasın artık

Yakın çağ geçti, yakın gelecek geldi, gelecek geldi. Buzula vardık buzul çağı bitti okyanus çağına vardık. Hala yol var. Kaldırın artık şu yolları bitsin bu belediyecilik :) sene olmuş 25 milyon hala yollarda geziniyor millet.
  10. AyToR

Multi Fp kulanımı

Özellikle E dünyası aldı başını gidiyor. Adamları şikayet ediyoruz hiçbirşey çıkmıyor. bi ton bina dolu fake hesaplarla seviyeler fullenmiş. bize de söyleyin tanıdık bulalım ya da sizle mi tanışalım? D dünyası Anarşi loncası olarak sık sık buluşuyoruz, rakı ısmarlayalım size bize de kıyak...
  11. AyToR

Taşınan binanın yerinin dolu kalması

Arkadaşlar benim problemim şudur: Bir binayı şehrimden sildiğimde ya da taşıdığımda görüntüde bina taşınıyor. Fakat yerine başka bina koymaya çalıştığımda sanki orada bina varmış gibi birşey koyamıyorum. Yerine koymaya çalıştığım binanın etrafında kırmızı uyarı çizgileri oluşuyor ve sanki orada...
  12. AyToR

Yandex Navigasyon

Hep bunlar Yandex navigasyon yüzünden oluyor. Yeşil yoldan götürmüyor illa ki gri yollardan götürecek.
  13. AyToR

Yeni Devasa Köprü

Benim önerim yeni bir devasa olan KÖPRÜ Seviye başına her gün envanterden ürün yesin, Mutluluk düşürsün 1G Altını olan kişilerin günlük altın gelirlerini %10 arttırsın altındaki kişilerin altın kazanma yüzdelerini aksine %10 düşürsün. Tabi bunlar seviye yükseldikçe azalsın, oranları siz...
  14. AyToR

Hazine Avını Kapatmak

Animasyonları kapatır gibi hazine avını kapatma butonu olmasını öneriyorum.
  15. AyToR

Kutup Limanı Ürünleri

Merhaba, Kutup limanı sürekli buzul ürünü mü isteyecek? Yeni okyanus çağından ürün istemeyecek m?
  16. AyToR

Çözüldü eserler tapınağı

Merhaba, Son güncelleme ile eserler tapınağı ozalitleri envanterde ya da bina menülerinde gözükmüyor.
  17. AyToR

Olay geçmişi Taverna Ziyareti

Merhabalar, Olay geçmişinde tavernası müsait olmayanın Taverna ziyareti sönük çıksa olmaz mı?
  18. AyToR

Lonca Sohbeti

Lonca sohbetine ha bire tarih atıyoruz :) eskisi gibi bu sayfadaki ve komşu yazışmalar silinse süper olacak. çünkü bu şekilde işlevselliğini kaybetti. eskiden oyuna giren oraya yazardı konuşurduk şimdi adamın hangi tarihte yazdığı belli olmadığı için konuşmaz olduk o sayfada.
  19. AyToR

Buzul Çağ Kıta Haritası

Merhaba, Buzul ürünlerini harcayıp bölgeler alabileceğimiz, sadece o çağ askerleri ile savaşılan "buzul çağ kıta" bölgesi açılacak mı lonca savaşları için?
  20. AyToR

Özel bilgileri deşifre eden etkinlikler

Biliyorum iyi niyetle yapıyorsunuz ama selfi etkinliği gibi etkinlikler, hatta facebook üzerinden yaptığınız bazı etkinlikler, oyuncuların özel hayatlarını deşifre ediyor. Nasıl derseniz, sizlerin de çok daha iyi bileceği gibi bundan önceki senelerde çok çirkin olaylar oldu. İnsanlar...