• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Gospodar

Raporlandı LSA'da Son Savaşı Yapanın Görülmesi

Merhaba bu konu defalarca açıldı ancak bir sonuç çıkmadı. LSA'da lonca stratejisine göre bazı kulelerin 159 savaşta bırakılması yani bitirilmemesi gerekiyor. Ancak kalabalık loncalarda isteyerek veya istemeyerek bitirilmemesi gereken kuleler bitirilebiliyor. Kasıtlı olarak kule bitiren ve lonca...
  2. Gospodar

Arkadaş Ekleme Sayısının Arttırılması

Merhaba, benim gibi yıllardır bu oyunu oynayan oyuncuların şehirlerinde motiveye ihtiyaç duyan bilgi tapınağı, kgb, onur listesi gibi yüzlerce bina var. Arkadaş ekleme sınırı 80 olduğu için bir çok binayı motivesiz olarak toplamak zorunda kalıyoruz. Artık bu sınırın yükseltilmesi, en azından 140...
  3. Gospodar

Mobilde elmasla toplama özelliği

Merhaba, bilgisayar versiyonunda bulunan ürünleri elmasla tek seferde toplama özelliğinin mobile de getirilmesini öneriyorum. Fp geliri yüksek şehirlerde mobildeyken fp toplamak sıkıntı oluyor.
  4. Gospodar

Devasa Bina Önerisi

Merhaba, seferlere 4. seviyenin eklenmesiyle birlikte oyuncuların envanterindeki ürünler de erimeye başladı. Şuan cepten yiyoruz ama bir süre sonra seferleri bitirebilmek için şehirdeki üretimler de yetersiz hale gelecek. Oyuncunun mevcut çağından ürün veren bir devasa bina ilaç gibi gelir diye...
  5. Gospodar

Madalyaları ilerleme puanına çevirme

Merhaba, madalyalar tüm genişlemeleri açmış oyuncular için işlevsiz bir hal aldı. Madalya sayımız sürekli artıyor ama kullanabileceğimiz yer yok. İki öneri yapacağım; 1. Parayla fp alabildiğimiz gibi madalya ile de fp alabilelim. Belirli bir miktardan başlasın ve alınan her fpde gereken madalya...
  6. Gospodar

Fp Paketleri

Merhaba, Yüksek seviyeli binalara sahip oyuncular her gün binlerce fp takas yapıyor. Bu binalara 10'ar 10'ar fp atmak eziyete dönüştü. 50'lik veya 100'lük fp paketleri oluşturulursa bizim için büyük kolaylık olacak. Zor bir şey değil, diğer oyuncular da destek verirse rahatlıkla yapılabilir.
  7. Gospodar

Lonca Savaşları Hakkında

Merhaba, lonca savaşlarındaki adaletsizlik hakkında başka oyuncular tarafından daha önce de yazıldı değişen bir şey olmadı ama bir de ben yazayım. Bu oyunda kule tutmak isteyen loncalara adaletsizlik yapılıyor. Bir çağda bir çok kulesi olan loncalara 2-3 kişilik kulesiz korsan loncalar...
  8. Gospodar

Lonca Seferleri Ödülleri

Merhaba, Lonca seferlerinin oyuna yeni bir heyecan kattığını düşünmekle birlikte ödüllerin, özellikle son ödülün yetersiz olduğunu düşünüyorum. Lonca seferini tamamen bitirebilen oyuncuların geneli zaten gelişimlerini tamamlamış oyuncular olduğu düşünülürse bu oyunculara ödül olarak erzak...
  9. Gospodar

Kuşatma sınırlaması

Merhaba, Dinegu'da bir loncanın yaşadığı tatsız olaydan sonra "güvenilir" yetkisine sahip oyuncuların kuşatma atabilmesine bir sınır getirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Mesela bu sınırlama "güvenilir" yetkisine sahip oyuncunun attığı kuşatma kırılmadan ikinci kuşatmayı atamaması şeklinde...