• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Gospodar

LSA derinden saçmalık...

Oyuncular ya büyük loncalara geçecek ya da küçük loncalar birleşip büyük lonca olacaklar. Oyunda 5-6 kişilik bir sürü lonca var. 5-6 kişilik loncalarda oynamak isteyen oyuncular haliyle büyük loncada bulunmanın bazı avantajlarından yararlanamayacaklar.
  2. Gospodar

oyunun monotonlaşması hk..

Oyun uzun zamandır mantara bağladı da uzatmaları oynuyoruz işte:) Sıktı.
  3. Gospodar

Kaç yıldır FOM oynuyorsunuz?

Gününü hatırlamıyorum da temmuz 2013
  4. Gospodar

Xiaomi Telefonlardaki LSA Sorunu ve Takılma

Gospo bunu beğendi. Pcden oyna tabii daha hızlı:)
  5. Gospodar

Raporlandı LSA ile ilgili Öneri ve Eleştiriler

"Sektörlerin 4 saatlik kilitli kalma süresinin uzatılması" Şu madde hariç gayet yerinde öneriler olmuş, hepsi LSA'yı daha çekişmeli ve cazip kılacak öneriler.
  6. Gospodar

Raporlandı LSA'da Son Savaşı Yapanın Görülmesi

Merhaba bu konu defalarca açıldı ancak bir sonuç çıkmadı. LSA'da lonca stratejisine göre bazı kulelerin 159 savaşta bırakılması yani bitirilmemesi gerekiyor. Ancak kalabalık loncalarda isteyerek veya istemeyerek bitirilmemesi gereken kuleler bitirilebiliyor. Kasıtlı olarak kule bitiren ve lonca...
  7. Gospodar

Geri Bildirim Güncelleme 1.185 Hakkında Geri Bildirimleriniz

Güncelleme geldi mi ben bir değişiklik göremedim:)
  8. Gospodar

Geri Bildirim Yaz Etkinliği 2020 Geri Bildirimleriniz

20 fp, bina depolama gibi çoğu oyuncunun işine bile yaramayacak ödülleri çarka premium ödül olarak koymanın mantığı nedir?:) Çarkı çeviriyoruz ama boşa, dişe dokunur bir tek gözcü kulesi yükseltmesi var. Yan dünyalarda dilek kuyusu için etkinliğin tüm görevlerini yaptım, onda da çarkı 30-40...
  9. Gospodar

Köyü 5 elmas a toplayabilmek!

Ben bu konuyu çok önceden açmıştım, mobile elmasla toplama özelliği mutlaka gelmeli.
  10. Gospodar

Lonca Savaş Alanı Sorular

Yok zaten size bir şey demiyorum oyun yapımcılarına seslendim:))
  11. Gospodar

Lonca Savaş Alanı Sorular

Kuşatma atma yetkisi acilen getirilmeli daha neyi bekliyorlar anlamıyorum? Lonca alanı savaşları başlayalı 2 ay olacak hala eksiklikleri göremiyorlar mı?
  12. Gospodar

Loncadaki profil puanı

Puan arttırmak için lonca kıtasında kule alman gerekir.
  13. Gospodar

Uzay Çağı: Mars Yorumları

Kıta haritasında uzay çağı eyaletlerinde bazı eyaletler cevher veriyor. O eyaletlere tekrar tekrar saldırarak cevher toplayabilirsin
  14. Gospodar

ÜRÜN BİNALARI

Her ürünün üretim saati aynıdır. Kıta haritanda her çağ için iki farklı ürün hammaddesi bulunur. Hammadde veren bölgeleri ele geçirdikten sonra üretimini yaparsan 4 saatte 5 bal alırsın. Eğer bu bölgeyi ele geçirmeden üretirsen 4 saatte 1 bal alırsın. Kıta haritanda hangi ürünlerin hammaddesi...
  15. Gospodar

Lonca Savaş Alanı Güncellemesi Yorumu

Hangi oyuncu nereye saldırıyor mutlaka görmemiz lazım, kıta haritasında olduğu gibi burada da etkinlik geçmişine eklenmesi gerekiyor.
  16. Gospodar

Lonca Savaş Alanı Güncellemesi Yorumu

Loncalar da seferlerde olduğu gibi üye sayısına göre eşleştirilmeli, 50 kişilik loncayla 30 kişilik loncayı savaştırmak mantıksız.
  17. Gospodar

Yeni Devasal Bina Hakkında (KABE)

Maus imlecini binanın etrafında 7 kez dolaştırdığımızda ilerleme puanı verirse tadından yenmez.
  18. Gospodar

Himeji Kalesi seviye orantısızlığı

Katılıyorum, şuanki durum binayı yükseltmeye teşvik etmiyor.
  19. Gospodar

Güncelleme 1.147 yorumları

Cm konusu can sıkıcı. Bilgi tapınağı, kgb gibi binalar motivasyona ihtiyaç duymadan fp versin ya da arkadaş sayısı 200 e çıkarılsın. Bu şekilde binalar işe yaramıyor, yarısı çöp. Önceden etkinliklerde tapınak düşürmek için can atardık, şuan envanterdekileri bile kurmuyorum çünkü kurulu olanlar...
  20. Gospodar

Kültürel Yerleşim

Yönetimden değilim ama her üretim seçeneği için geçerli olması lazım :)