• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Tulkas

Kabul Edilmedi G Ve H Dünyaları

Bütün Admin ve Oyuncu camiasına soruyorum yeni bir serverin açılması için o ülke oyuncuları ne yapmalı?
  2. Tulkas

Geliştiricilere İletildi Forge Of Empires Plus özelliği ile ilgili geliştirme önerileri

Merhabalar Değerli Oyuncu Arkadaşlarım ve Admin Arkadaşlar, Öncelikle konu başlığı altında değerlendireceğim konuların listesini vermek isterim. 1)Foe plus özelliği ile ilgili naçizane düşünceme göre eksiklikler 2)Yapılabilecek geliştirmeler ve özellikleri 3)Sevdiğimiz oyunun gelişimi olarak...
  3. Tulkas

Kültürel Yerleşimler

Merhaba, Herhangi bir konut kurduğunuzda ve kurulum aşamasında şehrinizden çıktığınızda, o konut kurulsa bile, siz şehre tekrar girene kadar sabit olan üretimi başlamıyor. Daha detaylı örneklendirmek gerekirse; diyelim ki kurulum süresi 1 saat olan Yaoteguihua Konutları binasını inşa ettiniz ve...
  4. Tulkas

Geri Bildirim Alınamadı-Kapandı Lonca Katkısı

Merhaba, Sadece pc versiyonunda erişilebilen "Lonca Katkısı" bölümünün, mobil versiyona da gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Çok kimsenin bu talepte bulunacağını ya da eksikliğini çektiğini sanmıyorum, o yüzden ilave yorumları es geçip, direkt raporlansa çok makbule geçer. :)
  5. Tulkas

Raporlandı Yeni Askeri Devasa Bina Önerisi !

Merhaba, Aktif savaşan bir oyuncu olarak, benim gibi oyuncular için cazip sayılabilecek bir devasa bina fikri geldi aklıma. Devasa binanın özelliği ise şu şekilde: "Zaferle sonuçlanan ilk *** savaş sonrası, %*** ihtimalle *** sayıda rastgele düşman birliğini ordu envanterine kazandırır." Asker...
  6. Tulkas

Geliştiricilere İletildi Develi Okçu Misilleme Sorunu

Merhaba, Antik Mısır Yerleşkesindeki Develi Okçu askerine ilk vuruşu, aynı asker türüyle ben yapıyorum, 3 canı gidiyor, misilleme olarak gelen saldırıda benim 5 canım gidiyor. Bu nasıl iş anlamıyorum gerçekten. 3 canı azalmış asker misilleme yaparken, bu durum göz önüne alınmadan mı misilleme...
  7. Tulkas

LONCA ELMAS HAZİNESİ

Merhaba, Oyun içerisinde Onur Heykelleri gibi yeni ve kıymetli bir bina tasarlanıp, lonca hazinesine elmas birikimi sağlanması fikrini önermek istiyorum. Elbette elmas oyun için çok kıymetli bir unsur olduğundan, bu binadan alınacak elmas miktarı düşük olabilir fakat loncalar için oyunculardan...
  8. Tulkas

Lonca Savaş Alanı Harita Düzenlemesi

Merhaba, LSA'da haritadaki eyaletlere kurulabilir bina kapasitesi her turda değişiyor ama bu durumun belirlenmesindeki etkenler tam olarak nelerdir? 11 gün savaşacağız bu haritada ve önümüzdeki 2. ve 3. bölgelerin hiçbirisinde 3 bina kapasiteli eyalet yok. Hatta onu geçtim 2 bina kapasiteli...
  9. Tulkas

Ekstra Tur Seçeneği

Merhaba, Müzakereler için Arkadaş Tavernası'ndan alınan Ekstra Tur Seçeneği'nin, Feodal Japonya'daki Tüccar'da da geçerli olması gerektiğini düşünüyorum. Her gün gelen yeni teklifleri 3 tur da geçebilmek gerçekten çok zor. Müzakereleri kolaylaştırmak adına olan Ekstra Tur Seçeneği'nin, oyunun...