Arama sonuçları

1. Raporlandı Üretim görevleri

Günlük görevlerde ve etkinlik görevlerinde çıkan 5 dk lık 55 üretim yap, 8 saatlik 20 üretim yap gibi görevler yüzünden Tunç devrinin bir binası olan ve ileriki çağlara yakışmayan Nalbant tarzı binalar köyümüzden kalkamaz oldu. Hatta ben ilk kurdugumdan beri kaldırdığımı hiç hatırlamıyorum...
  2. Raporlandı Savaş müziği

Savaşırken müziği değiştirebilme imkanımız olabilmeli. Ya da Türkiye için muhteşem yüzyıl savaş müziği ideal görünüyor. Hem oynayan oyuncuların teşviki konusunda da yardımcı olacağını düşünüyorum. Linki de buraya bırakıyorum. Yani şu müzikte cenk etmenin ayrı bir zevk katacağını düşünüyorum :)
  3. Devasa ozalitleri

Kullanmadığımız veya köyümüze kurmadığımız devasa ozalitlerini köyümüzde olan devasaların ozalitleri ile degisebilmeliyiz. Köyüme kurmayı düşünmediğim Deal kalesi, notre damme, kolezyum ....vb gibi devasaların ozalitleri yüzü aştı. Bunları ben bir şekilde kazandım ama işime yaramıyorlar...
  4. Çılgın proje

Çılgın bir projeyle karşınızdayım. Köye zoom yapıldığı zaman içindeymiş hissi veren bir sistem. Köyümde Napolyon yürürken aklıma geldi. Bu adamın Napolyon olduğunu bilemiyoruz çünkü yüzü yok. Siz söylediniz biz öyle varsaydık. Hatta köyde kimsenin yüzü yok. Google earth tarzı bir mavi ikon adam...
  5. Raporlandı Yeni bir dünya

Bütün dünyalarda tabiri caizse atı alan Üsküdar ı geçmiş. Her dünya yüz milyonluk hesaplarla dolu. A, B, C, D dünyası en eski dünyalar olduğu için yeni oyuncunun kolaylıkla oyun bıraktığı dünyalar. Gözlemlerime dayanarak söylüyorum genel olarak tunç ve demir ve erken dönem orta çağ ürünü...
  6. Arkadaş listesi

80 kendimizin, 60 kişi de ekleyenlerden toplam 140 kişilik listede bir süre sonra aktifligini yitiren arkadaşları görebilmemiz için bir istatistik. Herhangi bir sayfadan bunu görebilmemiz sağlanmalı. Toplu mesaj atarak bunu tam anlamıyla sağlayamıyoruz. Köydeki motive işi çok önemli özellikle...
  7. Cila- motive taverna

Bunu tek bir tıkla halletsek . Otomatik cila motive butonu ve taverna butonu. Tek bir kere tıklıyoruz ve otomatik olarak arkadaş listemde kim varsa cilalıyor motive ediyor. Tavernaya basınca aynı anda hepsine oturuyor. Tüm gelirleri toplu olarak veriyor. Yıl olmuş 2020 hâlâ tık tık tık oyuncu...