• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Vahşi Yaşam Etkinliği 2021 başladı.
    Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.
    Vahşi Yaşam Etkinliği 2021 Wiki sayfamızı da inceleyebilirsiniz.
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
    Detaylar için buraya tıklayınız.

Arama sonuçları

1. MjoR

Raporlandı Zafere Giden Yol Seçim Kiti Olmalı

Loncamın art arda birinci olmasıyla peşi sıra zafere giden yolları kurdum ancak birinciliğin klasına yakışır bir bina olmadığını fark ettim zira güneş tanrı kapısını 2.seviyeye getirmek daha mantıklı ve daha kolay. Bu yüzden, zafere giden yol değil de zafere giden yol seçim kiti almalıyız ve...
  2. MjoR

RAMAZAN ETKİNLİĞİ İSTİYORUZ!

Paskalya ve Cadılar bayramı etkinliği geliyor sürekli fakat Ramazan Bayramı etkinliği nerede? Cadılar bayramı ve paskalya var, biz de ramazan etkinliği istiyoruz. Vakit yok diyorsanız onur listesi geliştirme kiti veya kazananlar plazası geliştirme kiti de hediye edebilirsiniz. veya olimpiyat...
  3. MjoR

Savaş alanında bir yanlışlık var!

2 kamp ile saldırdığım yer %48 hasar vermemeli iken istisnasız her savaşımda hasar veriyor buna şans denilemez daha önceden de yaşamıştım yazılımda mutlaka bir sorun olduğunu düşünüyorum
  4. MjoR

HTML5 Clint rezilliği!

bu getirilen html5 saçmalığının oyunu hızlandırdığını iddia ediyorlar ama oyun donmaktan oynanmıyor kapatınca rahat ediyorum. Dahası chrome da html5 eklenmeden oyuna giremiyorum neyse ki mozilla var. Bu sorunu siz de yaşıyor musunuz? acilen düzeltilmesi gereken bir durum
  5. MjoR

Olimpiyat Hazinesi Geliştirmesi Yetersiz Kalanlar

Konu başlığında da belirttiğim gibi bazılarımızın olimpiyat hazinesi 9.seviyede kaldı ve saldırırken savunmayı alamadık. Antikacıda da bazı binalar teklif ediliyor bu tekliflerde olimpiyat hazinesi geliştirme kiti de yer alabilir mi? Birçok kişinin binası 9 da kaldı ve bunu bekleyen sadece ben...
  6. MjoR

Önemsiz Lonca Savaş Alanı

Oyunun popülerliğindeki düşüşün herkes farkındadır. Rekabeti artırmaya yönelik çok güzel yeni bir sistem getirmişler lonca savaş alanı diye. Ama 1.olmak ve 3.olmak arasında pek fark yok ve çok da fazla bir albenisi yok. Bireysel getiriler daha fazla olsa, daha fazla oyuncu katılım sağlayacak...
  7. MjoR

Vasıfsız askeri birlik Şampiyon

Şampiyon birliği ilk çıktığında bize çağın en iyi askeri birliği olacağı söylendi nitekim öyle de oldu. ama gelecek çağdan sonra buzul, okyanus ve sanal çağlarda vasatın bile altında olan bir askeri birim olmaktan bir türlü kurtulamadı. Bu yüzden, birkaç ay sonra gelecek olan uzay çağının...
  8. MjoR

Sanal Gelecek 2.Devasa Bina Önerisi

Sanal çağda sadece 1 bina çıktı 2.bina için sanırım şu anda çalışmalar devam ediyor bu konuda bir önerim olacak. Bazı binaları toplarken çift toplama gibi bi durum mevcut oluyor. Yeni bina ise, desteklenen bir binadan alınacak destek ödülünün artması gibi bir bonus verebilir. Örneğin, MjoR...
  9. MjoR

Kuşatmada Program Kullanımına Kökten Çözüm

Yazılımlarla oluşturulan otomatik kuşatma ve otomatik savunma talimatlarını sistem anlayamıyor haksız rekabetin önüne geçilemiyor. Bu durumda tek çare sistemi değiştirmek. Tavsiyem; kuşatma kırıldığında ilk kuşatmayı atan veya ilk savunmayı atanın kazanması yerine, bölge kuşatma altındayken...
  10. MjoR

Oyunu Bırakanların Soğuma Sebeplerini Tespit Etmek ve Önlem Almak

Özellikle son zamanlarda aktif oyuncu sayısı hayli azalmış durumda. Yeni açılan dünyanın bile tenha olduğu gözle görülen bir gerçek. Daha önce oyuncu sayısı hiç bu kadar düşmemişti. Bunun sebebi oyunun monotonlaşması. Kişisel tespitim ise lonca savaşlarında savaşan oyuncuların oyunu...
  11. MjoR

LONCA FESHETMEK

Lonca feshedilmesi, loncanın yönetici panelinde kabak gibi belli ediyor kendisini. (Bilgisayardan girenler için) Feshetmek de çok kolay zaten. Bence bu seçenek gizlenmeli ve 2 defa teyit edilmesi gerekiyor. Mesela devasa binalarda olduğu gibi olsa çok iyi olur. Hatta en güzeli, kurucu oyuncu...
  12. MjoR

Yeni Çağ İçin Bir Öneri

Okyanus gelecekten sonraki çağ için bir önerim var. Artık savaş olmamalı bu yüzden kışla gelmesin. Onun yerine kebapcı istiyoruz. Ve şu son zamanlarda çıkan yan yana durunca bonus veren binalardan gelmesini tavsiye ederim. Mesela kebapcımızın yanına mutluluk veren bir kültür binası gelince...
  13. MjoR

Haydut yuvası depolamak

Haydut yuvası neden depolanamıyor? Bu bir hata mı yoksa bllinçli yapılmış bir durum mu?
  14. MjoR

Gerçek Savaş

Merhaba, Lonca haritasındaki savaşların oldukça yapmacık ve gerçekten uzak olduğu düşüncesindeyim. En hatalı durum ise savaşın sonucu! Lonca haritasında, kule tutmak artık pek çok lonca için önemli değil çünkü lonca için gerekli olan güç geliri onur listeleriyle sağlanıyor ve savaşlar, rakip...
  15. MjoR

LONCA BAYRAKLARI

Lonca bayraklarının sadece bize sunulan seçeneklerle sınırlı olmamasını talep ediyorum. biz de resim yükleyip lonca bayrağımızı kendimize göre yapabilmeliyiz. Mesela 500 elmas verip görsel yükleme şansımız olmalı