• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.
MaScHeRa

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• cevabı nereye gönderiyoruz tam olarak? :))
    Ballistic
    Ballistic
    Bunu ben de bulamadım sanırım 'benim cevabım' konusu altından bir yerde paylaştı ama bilmiyorum nere gitti
    eserler tapınağından ödül sadece ozalit ve işaret kulesi bununla ilgili bir çalışma yapıldı mı acaba?
    Cadılar görevinde takıldım ağaç yapın tamamlayın diyor yardım edermisiniz
    DeletedUser35042
    buna cevap verildi mi?
    Ya da bilemedim bu konunun muhattabı kim ise ondan bir ricada bulunayım en azından sizi rahatsız etmiş olmayayım. Teşekkürler
    Puzzle etkinliğine verilecek elmasları 1. ye değilde ilk 3 e yapsak nasıl olur sayın admin? Çok babacan bir hareket olur. Minnettar olurum. İyi çalışmalar
    MjoR
    MjoR
    eskiden ilk 2 idi.
    başta ben olmak üzere 1.den kopya çekenler olduğu için tek e düşürdüler
    Siteniz neden bu kadar karışık facebook kolaylığında bir site kuramazmisiniz... birde oyunun amacı ticari anliyorum ama elmaslar neden bukadar pahalı...
    MaScHeRa
    MaScHeRa
    Burası ana sitemiz değil; tr.forgeofempires.com. Burası forum sayfası o nedenle kafanız karışmıştır.
    caylakcaca hesabımı aktif hale getirilmesini istiyorum
    Bi an önce gerçek yöneticilerin bu duruma el koyması bu alt kademe yöneticilerinin kulaklarını çekmesini istiyoruz bir Bn degil benim gibi bir çok insan Angel heart denen yönetici yüzünden haklarını aradıkları için engel yemiştir
    Geçen bi baktım benim o süresiz ban yediğim hesap açılmış sıfırlanmış halde. Bende hakkımı aradım ve bu sefer küresel ban yedim. Yönetici alırken bi bakın karpuzu vurarak kavunu koklayarak alıyoruz
    Ben 5 ay önce biri ile tartıştım o beni şikayet etti cezayı ben aldım ona bişey olmadı çünkü ben etmemişim Angel heart denen yönetici öyle dedi. Dedim eski mesajlara bak onada ver ceza yok olmaz dedi. Ben bu yönetici denen kişiyle tartıştım. 5 ay süresiz ban yedim. Eyvallah dedim.
    CIA ve FBI peşimde olduğunu bilmiyordum. Küresel olarak ban yiyen caylakcaca hesabımı aktif hale getirilmesini istiyorum. Ve geçmişte bana yapılan haksızlıkların giderilmesi ve hakkımın bana geri verilmesini istiyorum
    Merhaba forever21 e bir mesaj.
    Yardımınız için candan teşekkürler.Ancak yaşım gereği ben facebook kullanmıyorum.
    Saygılarımla.
    Hatırlarmısınız Sepetlediğiniz Bir helper Vardı :)
    moderatör başvuruları ne zaman acıklanacak
    benim hesabımda nesne taşıma ve satışı güncellemeden sonra yok oldu
    merhabalar bısey sormak ıstıyorum oyun ne zaman açıldı ne zaman beta surumu sona eriyor?
    Hayırlı olsun hoenir sizi tekrar sahalarda görmek çok güzel :)
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…