• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

2019 Yaz etkinliği anketi

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Genel olarak başarılı +20

Oylar: 23 74,2%
  • Başarısız -20

Oylar: 5 16,1%
  • Süre yeterli +20

Oylar: 14 45,2%
  • Süre çok uzun sıkıcı oldu -10

Oylar: 7 22,6%
  • Süre çok kısa yetersiz -10

Oylar: 0 0,0%
  • Özel bina veya binalar etkileyici +20

Oylar: 17 54,8%
  • Özel binalar gereksiz -20

Oylar: 1 3,2%
  • Görevler çok kolay +20

Oylar: 4 12,9%
  • Görevler çok zor -20

Oylar: 3 9,7%

• Toplam oy kullanan
    31

DeletedUser34832

Guest
Final.png
Değerli oyuncularımız 2019 Yaz etkinliğini değerlendirmeniz için oluşturduğumuz bu ankete katılın ve dilerseniz anket altına düşünce ve tecrübelerinizi yazarak bizimle paylaşın.
Anket seçenekleri çoklu seçim için açık bırakıldı dilediğiniz seçenekleri aktif ederek
oylaya bilirsiniz.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser35804

Guest
Güzel etkinlik, binada güzel. Diğer bazı etkinliklere rağmen bitirilmesi kolay ve buda güzel tabi

DeletedUser36247

Guest
Etkinlik aşırı mutluluk isteğiyle başladı. Ne yaparsam yapayım istenen mutluluğu yakalamek mümkün olmadı. Hiç başlayamadım etkinliğe yani...

DeletedUser37014

Guest
herşey mücevher satışına bağlı tam anlamı ile para kazanmak üzerine kurulu bir oyun. banklar dolusu paramı kuyumcuda harcayamamak despot bir oyun anlayışı. düşünün hala saban teknolisindeyim özetle oyun sadece paralı mücevher ticareti. oysa biriken oyun paralqrı ile de mücevher alınabilmeli.

DeletedUser27162

Guest
Etkinlik çok iyi, zirveye ulaştım ve günlük gelen ganimet gerçekten tatmin edici, bir tek gemi yükseltme kartını sadece 2 kez yakalayabildim inşallah gelecekte gemi geliştirici etkinlik tekrar gelir, teşekkür ederiz ve yeni etkinliği dört gözle bekliyorum,

DeletedUser34432

Guest
yaz etkinliği kesinlikle güzel bir etkinlik olmuştur...
görevler makul ve çok zor değildi... tebrikler..

xmen

Emekli Takım Üyesi
Etkinlik çok iyi, zirveye ulaştım ve günlük gelen ganimet gerçekten tatmin edici, bir tek gemi yükseltme kartını sadece 2 kez yakalayabildim inşallah gelecekte gemi geliştirici etkinlik tekrar gelir, teşekkür ederiz ve yeni etkinliği dört gözle bekliyorum,

Gemi geliştirmesi için bir sonraki etkinliği beklemenize gerek yok artık, şehrinizdeki antikacıdan temin edebilirsiniz. Yapmanız gereken müzayedeleri ve günlük ödülleri takip etmek. İyi oyunlar.

Tulkas

Well-Known Member
Etkinlik güzel ama ben şans faktöründen yana, emek faktörünün ön planda olduğu etkinlikleri daha çok seviyorum. Tüm etkinlik boyu emek veren herkesin farklı karşılıklar alması, oyuna karşı olan motivasyonumuzu kötü etkiliyor. Emeğin, oyunda kalma süresinin, oyuncular arası mücadelenin ön planda olduğu etkinliklerin çoğalmasını umarak, bu etkinlik için oylarımı kullandım. :)

DeletedUser36592

Guest
korsan bekçi kulübesi şaka gibi sadece +%1 saldırı gücü veriyor lonca keşfinden çok kolay bir şekilde elde edilen ayin ateşi +%8 savunma veriyor sizde bu adilmi ? bekçi kulibesi seçim kiti özel ödül olabilcek kadar değerli değil savunma sı bile +%5

DeletedUser37015

Guest
Keşke şu gemiyi bitirebilseydik. Başka etkinliklerde de gelirse çok memnun oluruz. O kadar emek verip yarıda kalmak çok zoruma gitti. Antikacıdan almak mümkün değil çünkü :((

xmen

Emekli Takım Üyesi
Keşke şu gemiyi bitirebilseydik. Başka etkinliklerde de gelirse çok memnun oluruz. O kadar emek verip yarıda kalmak çok zoruma gitti. Antikacıdan almak mümkün değil çünkü :((

Müzayede kısımında zor olabilir fakat, ana sayfada 6 adet ürünün olduğu sayfada denk gelebiliyorsunuz.

Son düzenleme:

DeletedUser36931

Guest
Etkinlik oyunu suresi olarak iyi ayarlanmis son gorevlerin de gun asiri(para toplayin vs. ) olmamasi etkinligi bitirmemi sagladi, oduller guzel, gozcu kulesinin cok yonlu bina olmasi cok iyi olmus, emegi gecenleri tebrik ederim.

Sensei

Well-Known Member
etkinlikte verilen ödüllerden gözcü yeri bence çok başarılı sanırım geçen seneki etkinlikte yoktu. gemi ödülünü yeni toplayanların işi zordu geliştirme yakalamak çok kolay değildi. bekçi kulübesinide pek faydalı bulmadım. genel olarak güzel bir etkinlikti, emeği geçenlere teşekkür ederim