• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

C Dünyası Lonca Seferleri Savaş Sorunu

Samatya

Active Member
Yaklaşık 5 saattir bekliyorum ama düzelmedi. Seferlerde savaşmak üzere askerlerimi seçiyorum, butona basıyorum ama savaş başlayacakmış gibi yapıp, oyun tıkanıp kalıyor. Yeşil renkli yükleme çubuğu, sanki yükleme yapıyormuş gibi doluyor ama maalesef, takılıp kalıyor. Oyundan çıkıp tekrar giriyorum," Savaşa Devam Et" diyorum, yine aynısı oluyor.

Diğer dünyalarda sorun yok bu arada...

"Geri Çekil" diyerek oyunun diğer faaliyetlerine devam edebiliyorum. Fakat bir müddet sonra tekrar savaşmak istediğimde, yine aynı takılmayı yapıyor.

EK: Deneme amaçlı olarak mahalleden birine saldırdım, aynı hatayı veriyor. Başka birine saldırıp, OTOMATİK SAVAŞ yaptım çalışıyor... Manuel savaş çalışmıyor, takılıp kalıyor.

SONUÇ: Birkaç savaşı OTOMATİK olarak yaptım. Kendi kendine çözüldü.

EDİT: Maalesef düzelmedi. Başka sorun yaşayanlar da var sanırım. Orduya HAYDUT koyunca, kilitleniyor.

Son düzenleme:

DeletedUser36430

Guest
Değerli oyuncumuz
bu konuda şirketin çalışmaları sürmektedir ,eğer HTML5 eklentisini ayarlardan in aktif ederseniz ,ağar da olsa savaş ekranı hata vermiyor bilgilerinize

cagil55

Member
Yaklaşık 5 saattir bekliyorum ama düzelmedi. Seferlerde savaşmak üzere askerlerimi seçiyorum, butona basıyorum ama savaş başlayacakmış gibi yapıp, oyun tıkanıp kalıyor. Yeşil renkli yükleme çubuğu, sanki yükleme yapıyormuş gibi doluyor ama maalesef, takılıp kalıyor. Oyundan çıkıp tekrar giriyorum," Savaşa Devam Et" diyorum, yine aynısı oluyor.

Diğer dünyalarda sorun yok bu arada...

"Geri Çekil" diyerek oyunun diğer faaliyetlerine devam edebiliyorum. Fakat bir müddet sonra tekrar savaşmak istediğimde, yine aynı takılmayı yapıyor.

EK: Deneme amaçlı olarak mahalleden birine saldırdım, aynı hatayı veriyor. Başka birine saldırıp, OTOMATİK SAVAŞ yaptım çalışıyor... Manuel savaş çalışmıyor, takılıp kalıyor.

SONUÇ: Birkaç savaşı OTOMATİK olarak yaptım. Kendi kendine çözüldü.

EDİT: Maalesef düzelmedi. Başka sorun yaşayanlar da var sanırım. Orduya HAYDUT koyunca, kilitleniyor.
bu lonca seferinin ilk zorluk seviyesi neresi ya