• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güncelleme 1.149

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34832

Guest
tumblr_inline_oaaifc5kzG1uqm1uf_500.png

Değerli oyuncularımız 1.149 güncellemesi ile alakalı tecrübe ve düşüncelerinizi bizimle burada paylaşabilirsiniz.​

DeletedUser35898

Guest
Bugün bende yeniden inşa modunda şehrimi düzenlerken birkaç yenilik gelse ne güzel olur diyordum güncellemenin içeriğini görünce çok şaşırdım :))) Geri al özelliği bütün değişiklikleri geri alıyor galiba bir önceki değişikliğe dönme imkanı da olsaydı daha iyi olurdu.

DeletedUser34832

Guest
Bugün bende yeniden inşa modunda şehrimi düzenlerken birkaç yenilik gelse ne güzel olur diyordum güncellemenin içeriğini görünce çok şaşırdım :))) Geri al özelliği bütün değişiklikleri geri alıyor galiba bir önceki değişikliğe dönme imkanı da olsaydı daha iyi olurdu.

Bu güncelleme ile yapılan değişikliği beğenmezseniz bir önceki haline geri dönebiliyorsunuz zaten. ;)
Eğer yeni yapılanmayı beğenmezseniz geri alıp tekrar yerleşimi baştan yapmak mümkün olacaktır.

Geri al.png

DeletedUser35572

Guest
Bu arada SEFERLER'de zoom özelliği kaldırılmş kaç haftadır. Haritaya tepeden bakılmıyor, Heykel çıktığında onu bulmak için tüm ekranı gezdirmek zorunda kalıyoruz.

Bu sorun ne zaman çözülecek acaba :)

DeletedUser36737

Guest
Bu arada SEFERLER'de zoom özelliği kaldırılmş kaç haftadır. Haritaya tepeden bakılmıyor, Heykel çıktığında onu bulmak için tüm ekranı gezdirmek zorunda kalıyoruz.

Bu sorun ne zaman çözülecek acaba :)

Değerli oyuncumuz, önerileriniz bizim için önemlidir. Tüm önerileri dikkate alıp, üslere bildiriyoruz.

Keyifli Oyunlar dilerim.

DeletedUser35572

Guest
2.önemli nokta :)
Sıralamada puanlar 1254357* şekilde gösterilmeye başlandı. Okunması zorlaşmş. Noktayı neden kaldırdılar ki şöyle daha net 1.254.357 :) eski haline döner mi acaba?