• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güncelleme 1.148 yorumları

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34832

Guest
tumblr_inline_oaaifc5kzG1uqm1uf_500.png
Değerli oyuncularımız, bu güncelleme ile alakalı tecrübe ve fikirlerinizi bizimle burada paylaşabilirsiniz..​

DeletedUser31283

Guest
Vikingleri zaten kimse yapmıyordu birde zorlaştırıyorsunuz :) İnşallah katılım artar :D

Bana sorarsanız katılımı arttırmak için öncelikle ödüllerin cazibesini arttırmanız lazım. Ayrıca yerleşimi terk ettikten sonra en az 1 hafta tekrar girilmemesi lazım. Çünkü ilk 5 görevi 1 saat içinde yapıp 25 fp ödül alıp, köyü terk edip tekrar giren oyuncular var..

DeletedUser36735

Guest
onceden vıkıng son görevde 1200 mutluluk yapıp daha sonra mutluluk veren seylerı sılıp 6 bına dıkıp bıtırıyordum sımdı ıse mutluluk sılındıgı an 1200 den dusuyor ve ulke sınırı hem 1200 hem 4 bınayı alacak sekılde geniş degıl ne yapmak gerek

DeletedUser31283

Guest
onceden vıkıng son görevde 1200 mutluluk yapıp daha sonra mutluluk veren seylerı sılıp 6 bına dıkıp bıtırıyordum sımdı ıse mutluluk sılındıgı an 1200 den dusuyor ve ulke sınırı hem 1200 hem 4 bınayı alacak sekılde geniş degıl ne yapmak gerek
Vikingleri oynayan bitiren 3-5 kişi vardı onlarda bıraksın diye güncelleme yaptılar :D
şu anda tek alternatifin ürün üretip genişleme almak gibi duruyor bence