• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

2019 Karnaval etkinliği anketi

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Toplam oy kullanan
    136

DeletedUser36219

Guest
Harcanan Florin ile kaznılan ödül çok az oyunu takip etmek zevksiz ve gereksiz hale geliyor.Kaznılan ödüller teşvik edici olmalı.Envanter çöp doldu.Bari çöpleri satıp Fp elmas vb kazanabilsek o da mümkün değil buhar olup uçuyor

DeletedUser31283

Guest
Valla oyumu istediğimi aldım şeklinde kullansamda (yaklaşık 1500 elmas harcadım ve 2 piazza tamamladım. Biraz şanslıydım sandıklarda) , lonca arkadaşlarımın ve diğer oyuncuların pek birşey alamamasından ötürü yapılan yorumlara katılıyorum. tam set tamamlamak için 10 parça kazanmak lazım ve cidden zor. 10binlerce florin harcayıp ödül alamayınca insan sinir olur haliyle.

serdalca08

Well-Known Member
Etkinlik görevlerinden 3.görevde takıldım .24 defa 15 dakkalık üretim yap.Böylece devam etmiyorum etkinliğinize ve ödüllerde hiç tarzım değil beğenmedim.

DeletedUser31918

Guest
oyunu çıktığından beri oynuyorum bu en kötü etkinlik oldu, tüm görevleri yapıp seti kazanamamakta nedir? 4500 florine büyük ödül gelmezmi yahu, artı bu zafer kulesi bayılttı artık!

DeletedUser35898

Guest
Arkadaşlara katılıyorum etkinlikte birçok gereksiz ödül var oranlar kötü. Bi çekidüzen verin bi kendinize gelin yahu. özalit, zafer kulesi bunlar nedir ya kaldırın gitsin. İnsanlar seti tamamlayamasada aldığı diğer ödüller tatmin etsin ''olsun en azından iyi ödüller aldım'' diyebilsin.

DeletedUser33330

Guest
FOE de artık her oyun gibi ''pay to win'' olmaya başladı dusuk kalıtelı oduller ve 2-3 sene oncesıne gore daha sık etkınlık gelmesi bunun en buyuk kanıtı.. bunlar iletiliyodur umarım

DeletedUser34832

Guest
FOE de artık her oyun gibi ''pay to win'' olmaya başladı dusuk kalıtelı oduller ve 2-3 sene oncesıne gore daha sık etkınlık gelmesi bunun en buyuk kanıtı.. bunlar iletiliyodur umarım
Merhaba VonArda
Evet, sizlerden gelen hemen her makul ve mantıklı, oyun gelişimine katkı sayacağı kanaati yada umudu içeren geri bildirim merkezi yönetime iletiliyor.
Bu anketin de amacı buydu. Fakat bakın yukarıdaki ankete kaç kişi zahmet edip bir klik ile oy kullanmış.
Oylamaya katılmayan binlerce oyuncunun bu etkinliği çok beğendiği ve tüm şartlardan memnun olduğu kanaatini nasıl kıracağız şimdi...?
Burada zahmet edip tecrübelerini ve duygularını paylaşan tüm oyuncularımıza çok çok teşekkür ediyorum.
İyi veya kötü her eleştiri bizim için çok değerli ama burada eleştiri yapanların yapmayanlara kıyasla oranı o kadar düşük ki :(
Arkadaş ve loncadaşlarınızı davet edin, bir kaç dakikalarını feda edip bize zaman ayırsınlar.
Kimsenin tepki vermediği olay, manşet olamaz.

DeletedUser36601

Guest
Etkinlikle ilgili çok şikayetim yok. Görevler bence sayılı değil sınırsız olmalı. Hani 55 son ödül olabilir ama ondan sonra da görev gelmeye devam edebilir. Böylece günlük 250 florin, 24 biletle sınırlı kalınmaz.

Hepsinden öte bu zafer kulesinden ben de illallah ettim. Daha 3 aylık oyuncu olarak bir sürü envanterde duruyor, daha uzun süreli oyuncularda herhalde yüzlerce vardır.

H A K

New Member
3182 adlı eklentiyi görüntüle

Değerli oyuncularımız etkinlik bitmek üzere sizlerden, edindiğiniz tecrübe ile etkinliği yukarıdaki seçenekler ile değerlendirmenizi istiyoruz.
Dilerseniz düşüncelerinizi bizimle anket altında paylaşabilirsiniz.​
Uzun soluklu bi etkinlik olsun bol bol hediye verelim deyi yapılmış ama biraz aceleye gelmiş sanırım:)) envanter çöp doldu desem eminim abartmamış olurum yahu ozalit ve zafer kulesini inatla her etkinlikte koymanız için tehtitmi ediliyorsunuz:)) söyleyin destek olalım loncamda üst çağlarda savaş deneyimli abilerim var eminim geri çevirmezler:))) Özetle etkinlik yapalım deyi etkinlik yapmıyalım hiç şık olmuyor saygılar

DeletedUser36450

Guest
Bravoo. ilk defa beğendiğim bir denge yapılmış bu sefer. Şu Bilgelik çanı, sakura kayası olan parçaları hala tamamlayamadım. belki 12 tane var ama bir türlü 4 çeşidi tamamlayamadım. çok saçma. Bunda da tamamlayamadım ama oyunun sonunda alaçağım hediyelerin türünü belirleme hakkını bize verdiğiniz için onlarla tamamlıyorum. iyi günler.

ARKEOLOGENATOR

Well-Known Member
Bir önceki etkinlik ödülü olan heykel 9. Seviyede kaldı bu etkinlikte 5 parça set yan yana f dünyasında getirebildim sadece 2. Seviyeleri tamamlanması zor gibi diğer dünyalarda etkinliğe bakmadım bile nasıl olsa tamamlanmıyor bile iyikide bakmamışım boşa emek harcanmış olacaktı...

DeletedUser30108

Guest
Harcanan zaman elmas florin alınan ödülü karşılamaktan çok uzak.Değerli ödül çok az.Seti tamamlamak tamamen şansa bırakılmış.Elmas satın almak dahi çoğu zaman çözüm değil.İnsanları FOE'den soğutuyorsunuz.Ödül ve oranların acilen gözden geçirilmesi lazım.

DeletedUser36712

Guest
etkinlikte gereksiz ödüllerin çok olması sürekli çabalayarak seti tamamlayacak 5 parçayı toplayamam tamamıyla elmas harcamaya yönelik hazırlanmış olması vs.vs.vs. etkinlik tam anlamıyla tam bir çöp çıktı. aynı loncadaki bir arkadaşım 40bin elmas harcayarak sadece 5 set kurabildi. sonuç bize elmas satmak için etkinlik düzenlemeyin. o elmas fiyatlarına 1 ay ev kirası ödeyen insanlar var

DeletedUser35906

Guest
Özellikle yeni başlayan oyuncular ve yakın gelecek çag altı oyuncular için etkinlikten ziyade eziyet gibi görevler geliyor. ayrıca çok dandik ödüller veriliyor ve setin bir parçası kalmış 3000 florin harcıyoruz o set parçası özellikle gelmiyor sanki..

DeletedUser27861

Guest
Merhabalar bu eventin yapılmasındaki amacı anlamadım. Bundan öncekiler iyiydi. Hergün oyuna 1 yada 2 sefer girmek yetiyordu. Fakat bu event oyuncuları kaçırmak için yapılmış sanki. Heleki florin kazanma işi adeta bir kumar. 10 kişi parayı kazanmak için uğraşıyor, biletlerini ve şans için parasında harcıyor ama biri bütün parayı topluyor ve bunun şansla alakası yok.şahsen 20 bilet ve para kullanarak hiçbişey kazanamadım.
Aynen

DeletedUser33330

Guest
Merhaba VonArda
Evet, sizlerden gelen hemen her makul ve mantıklı, oyun gelişimine katkı sayacağı kanaati yada umudu içeren geri bildirim merkezi yönetime iletiliyor.
Bu anketin de amacı buydu. Fakat bakın yukarıdaki ankete kaç kişi zahmet edip bir klik ile oy kullanmış.
Oylamaya katılmayan binlerce oyuncunun bu etkinliği çok beğendiği ve tüm şartlardan memnun olduğu kanaatini nasıl kıracağız şimdi...?
Burada zahmet edip tecrübelerini ve duygularını paylaşan tüm oyuncularımıza çok çok teşekkür ediyorum.
İyi veya kötü her eleştiri bizim için çok değerli ama burada eleştiri yapanların yapmayanlara kıyasla oranı o kadar düşük ki :(
Arkadaş ve loncadaşlarınızı davet edin, bir kaç dakikalarını feda edip bize zaman ayırsınlar.
Kimsenin tepki vermediği olay, manşet olamaz.
100 kişi oy kullanmış %44ü hiç beğenmemiş bence yeterli sayıda geri dönüşüm var geri kalan oyuncular ya oyunun tamamından memnun degıller ya umursamıyolar .. oyunu artık zor oynatıyoruz mıllete foruma nasıl çekelim .. buyrun size manşet =)

DeletedUser31635

Guest
Foe'de yapılan en berbat etkinlikti diyebilirim ,resmen oyundan soğutuyorsunuz oyuncuları sandıklardan çıkanlar harcanan zamana değmediği gibi etkinlik binalarını oluşturan binaların asla sandıklardan çekmaması diyebilirim binlerce para harcamama rağmen bir adet etkinlik binası bulabildim .binaları kurmak için yer zaten sorun üstüne üstlük sandıklardan çıkma oranıda son derece düşüktü

DeletedUser36539

Guest
Yaklasik 1.5 yildir oynuyorum oynadigim en kotu etkinlikti. Bir tane buyuk odul almak icin 3000 florin harcadim ama hala alamadim. Zaten bu 3000 biriktirmek icin baya bekledim. Birde ustune 1 tane buyuk odul alamayinca insan oyundan soguyor.

DeletedUser34820

Guest
Ödüller değersiz , envanterde silinmeyi bekleyen hiç bir işe yaramayan bir sürü çöp elde ettim , uğraşmaya değmez bir etkinlik , son zamanlarda hiç bu kadar kötü bir etkinlik olmamıştı.Beğenmedim.

DeletedUser35853

Guest
Yıllardır oynadığım bir oyun bu. Diğer yıllara göre bu yıl verilen seti (Piazza setini) elde etmek alabildiğine zordu. Binlerce florin harcayarak setin daha 4 parçasını tamamlayabildim. Verilen hediyeler içinde elmas neden yok? Sürekli basit hediyeler dönüyor.